هیوندای IONIQ 5 برنده جایزه انتخاب سردبیران در جوایز ستاره موتور1.com 2022 شد.


FOUNTAIN VALLEY، کالیفرنیا، دسامبر. 8، 2022 – هیوندای IONIQ 5 مدل 2022 برنده جایزه انتخاب سردبیران در جوایز ستاره موتور1.com 2022 شده است. دومین سالانه جوایز Star Motor1.com تمام وسایل نقلیه جدیدی را که توسط تیم ویراستاران متخصص آن رتبه‌بندی شده‌اند، در نظر می‌گیرد. با استفاده از سیستم رتبه بندی ستاره، Motor1.com برندگان هفت جایزه را انتخاب کرد. جوایز بهترین الکتریکی، بهترین عملکرد، بهترین لوکس، بهترین کامیون، بهترین SUV، بهترین ارزش و منتخب ترین – انتخاب سردبیران است. امسال، 20 وسیله نقلیه جدید برای انتخاب ویراستاران در نظر گرفته شده بود، تحسینی که ویراستاران Motor1.com به وسیله نقلیه ای که در هفته تست در محل خود از همه بالاتر بود، می دهند.

“ما از سردبیران Motor1.com برای این جایزه معتبر تشکر می کنیم.” اولابیسی بویل، معاون برنامه ریزی محصول و استراتژی تحرک هیوندای موتور آمریکای شمالی گفت. “جایزه Editor’s Choice گواهی بر توانایی IONIQ 5 برای متمایز شدن با فناوری نوآورانه، فضای داخلی راحت، و محدوده رانندگی تمام الکتریکی چشمگیر با قیمتی قابل دسترس است.”

مدل بسیار تحسین شده IONIQ 5 اولین مدل از برند اختصاصی هیوندای BEV است: IONIQ. IONIQ 5 قابلیت شارژ فوق العاده سریع را برای شارژ 10 تا 80 درصدی تنها در 18 دقیقه ارائه می دهد.[i]، برد رانندگی بیش از 300 مایل[ii] برای تریم RWD و فضای داخلی بسیار جادار. از ویژگی‌های برجسته آن می‌توان به فناوری Vehicle-to-Load (V2L)، اتصال پیشرفته و سیستم‌های کمک راننده اشاره کرد که تجربه نهایی را در خودرو ارائه می‌دهند.


IONIQ 5 در نشویل، تنسی در 19 مه 2022 عکاسی شده است.

سیث میرزما، سردبیر Motor1.com گفت: «همانطور که می‌توانید تصور کنید، برنده شدن جایزه انتخاب سردبیران در سال جاری کار آسانی نبود، اما IONIQ 5 در بین تمام خودروهای آزمایش شده برجسته بود. برای مالکی که می خواهد چیزی راحت، جذاب، کاربردی و چشمگیر داشته باشد، IONIQ 5 یک انتخاب واضح است.

معیارهای تست برای جوایز ستاره موتور1.com 2022
Motor1.com شرکت کنندگان را برای هفته تست جمع آوری کرد که شامل آزمایش حضوری در صحرای کالیفرنیا برای جمع آوری نظرات هر محصول است. ویراستاران متخصص این تیم قبل از رای دادن به برندگان در هر دسته، در مورد مزایا و معایب هر محصول بحث کردند.

هیوندای موتور آمریکا
هیوندای موتور آمریکا بر روی «پیشرفت برای بشریت» و راه‌حل‌های هوشمند حرکت تمرکز دارد. هیوندای مجموعه‌ای از خودروها، شاسی‌بلندها و خودروهای الکتریکی را به مصرف‌کنندگان آمریکایی ارائه می‌کند. 820 فروشنده ما در سال 2021 بیش از 738000 وسیله نقلیه را در ایالات متحده فروختند و تقریباً نیمی از آنها در هیوندای موتور تولید آلاباما ساخته شدند. برای اطلاعات بیشتر به www.HyundaiNews.com مراجعه کنید.

هیوندای موتور آمریکا روشن است توییتر | یوتیوب | فیس بوک | اینستاگرام | لینکدین

###

[i] تقریباً 18 دقیقه برای شارژ از 10٪ تا 80٪ در یک شارژر فوق سریع 350 کیلوواتی و 800 ولت DC. زمان واقعی شارژ بر اساس تعدادی از عوامل، از جمله میزان شارژ فعلی باتری، خروجی واحد شارژ، تنظیمات خودرو و باتری و دمای بیرون متفاوت است.

[ii] برد رانندگی 303 مایلی برآورد شده توسط EPA برای IONIQ 5 SE/SEL/Limited RWD 2023. برد رانندگی 266 مایلی برای IONIQ 5 SE/SEL/Limited AWD. و برد رانندگی 220 مایلی برای IONIQ 5 SE RWD (محدوده استاندارد). همه ارقام برآورد EPA و بر اساس یک باتری کاملا شارژ شده است. فقط برای مقاصد مقایسه. ظرفیت باتری با گذشت زمان و استفاده کاهش می یابد. برد واقعی بر اساس تعدادی از عوامل، از جمله گزینه های خودرو، شرایط و عادات رانندگی، وضعیت خودرو و باتری و دمای بیرون متفاوت خواهد بود.

منبع