هیوندای IONIQ 5 برنده جایزه بهترین خودروی الکتریکی برای خرید 2023 اتصال خودرو شد

FOUNTAIN VALLEY، کالیفرنیا، 4 ژانویه 2023 – هیوندای IONIQ 5 امروز برنده جایزه بهترین خودروی الکتریکی برای خرید 2023 اتصال خودرو شد. Car Connection وسایل نقلیه را بر اساس سبک، عملکرد، راحتی و کیفیت، ایمنی، ویژگی‌ها و مصرف سوخت/برقی‌سازی در مقیاس 10 امتیازی رتبه‌بندی می‌کند. جوایز اوج فرآیند یک ساله ارزیابی و آزمایش خودروهای متخصص بر روی مدل‌های جدید یا کاملاً بازطراحی شده بر اساس آنچه برای خریداران خودرو مهم است، است.

Car Connection بخشی از Internet Brands Automotive Group (www.internetbrandsauto.com)، یکی از بزرگترین مجموعه های املاک خودرو در اینترنت، از جمله وب سایت پیشگام خرید خودرو CarsDirect.com و مجموعه ای از بیش از 130 وب سایت علاقه مند به خودرو است. . در مجموع، گروه خودروسازی برندهای اینترنتی هر ماه به بیش از 35 میلیون بازدیدکننده منحصر به فرد می رسد.

ریکی لائو، مدیر برنامه‌ریزی محصول هیوندای موتور آمریکای شمالی گفت: «ما مفتخریم که هیوندای IONIQ 5 جایزه بهترین خودروی الکتریکی را برای خرید سال 2023 دریافت کرد. کسب جوایز ارزنده ای مانند این، تعهد ما را برای ارائه خودروهای پیشرو در بخش که برای گروه متنوعی از مصرف کنندگان جذاب است، تقویت می کند.

###

هیوندای موتور آمریکا روشن است توییتر | یوتیوب | فیس بوک | اینستاگرام | لینکدین | TikTok

منبع


IONIQ 5 در دره فواره، کالیفرنیا، در 7 دسامبر 2021 عکس گرفته شده است.

مارتین پاجت، مدیر تحریریه The Car Connection می‌گوید: «هیوندای آیونیک 5 2023 یک خودروی الکتریکی پیشرفته با حسی هوشمندانه از سبک و عملکرد عالی است. “این چشمگیر، سریع، جادار و فوق العاده کارآمد است.”

هیوندای موتور آمریکا
هیوندای موتور آمریکا بر روی «پیشرفت برای بشریت» و راه‌حل‌های هوشمند حرکت تمرکز دارد. هیوندای مجموعه‌ای از خودروها، شاسی‌بلندها و خودروهای الکتریکی را به مصرف‌کنندگان آمریکایی ارائه می‌کند. 830 فروشنده ما در سال 2022 بیش از 724000 وسیله نقلیه در ایالات متحده فروختند و تقریباً نیمی از آنها در هیوندای موتور تولید آلاباما ساخته شدند. برای اطلاعات بیشتر به www.HyundaiNews.com مراجعه کنید.

درباره اتصال خودرو
Car Connection (www.thecarconnection.com) ساده ترین مکان برای تحقیق و خرید آنلاین اتومبیل است. این سایت با منحصر به فرد “رتبه بندی TCC”، یک مقدار رتبه بندی عددی واضح بر اساس یک مقیاس 10 امتیازی که نظر کلی کارشناسان خودرو ما را در مورد هر وسیله نقلیه ای منعکس می کند، تحقیقات خودرو را آسان می کند.