هیوندای IONIQ 5 برنده جایزه خودرو و راننده سال 2022 شد

تونی کویروگا، سردبیر، Car and Driver می‌گوید: «IONIQ 5 پیشنهادی جذاب برای خریدارانی است که عملکرد، برد و سرعت شارژ خودروهای الکتریکی بسیار گران‌تر را با قیمتی قابل دسترس می‌خواهند».

هیوندای موتور آمریکا
هیوندای موتور آمریکا بر روی «پیشرفت برای بشریت» و راه‌حل‌های هوشمند حرکت تمرکز دارد. هیوندای مجموعه‌ای از خودروها، شاسی‌بلندها و خودروهای الکتریکی را به مصرف‌کنندگان آمریکایی ارائه می‌کند. 820 فروشنده ما در سال 2021 بیش از 738000 وسیله نقلیه را در ایالات متحده فروختند و تقریباً نیمی از آنها در هیوندای موتور تولید آلاباما ساخته شدند. برای اطلاعات بیشتر به www.HyundaiNews.com مراجعه کنید.

  • IONIQ 5 بهترین 19 رقیب دارای رتبه برتر در سه هفته تست خودرو و راننده
  • ویراستاران خودرو و راننده می‌گویند IONIQ 5 جالب‌ترین طراحی جدید در جاده است و مانند آینده احساس می کند

این نشریه 20 خودروی برقی با رتبه برتر را در یک دوره سه هفته ای در آزمایش های دقیق قرار داد. IONIQ 5 در جایگاه شماره 1 قرار گرفت.

IONIQ 5 مدل 2022 در 7 دسامبر 2021 در Fountain Valley، کالیفرنیا، عکاسی شده است.

سایر رقبا عبارتند از آئودی e-tron GT، BMW i4، BMW iX، شورلت بولت EV، شورولت بولت EUV، کادیلاک لیریک، فورد موستانگ ماخ GT، فورد F150 لایتنینگ، GMC هامر EV پیکاپ، Lucid Air Grand Touring، Mercedes EQS، Porsche Taycan Cross Turismo، Rivian R1T، Tesla Model S Plaid و Volvo C40 Recharge. ماشین و راننده از تست ابزاری، ارزیابی ذهنی و مقایسه کنار هم از لحاظ کاربردی و ارزش سرگرمی استفاده کردند.

منبع

هیوندای موتور آمریکا روشن است توییتر | یوتیوب | فیس بوک | اینستاگرام | لینکدین

جایزه EV از معیارهای 10 بهترین جوایز اتومبیل و راننده استفاده می کند. برنده باید از انتظارات تیم های تحریریه و آزمایشی Car and Driver در چهار زمینه کلیدی فراتر رود:

  • ارزش
  • انجام ماموریت
  • پیشرفت فناوری
  • سرگرم کننده برای رانندگی

داستان کامل خودرو و راننده خودروی سال را می‌توانید در اینجا و در شماره جدید سپتامبر مجله، که اکنون در هر جایی که مجلات فروخته می‌شوند، در دسترس است.

###

خوزه مونوز، رئیس و مدیر عامل هیوندای موتور آمریکای شمالی گفت: IONIQ 5 با موفقیت خانواده جدید خودروهای الکتریکی IONIQ و پلتفرم ماژولار انحصاری Electric-Global را عرضه کرد که فضای داخلی بیشتر و عملکرد بیشتر را امکان پذیر می کند. IONIQ 5 همچنان به جلب رضایت مشتریان ادامه می دهد و ما با عرضه IONIQ 6 و 7 بر این شتاب پیشرفت خواهیم کرد. تمجیدهایی مانند خودرو و راننده EV سال به ویژه برای تیم هایی که IONIQ 5 را طراحی و مهندسی کردند تا شارژ برجسته ای را ارائه دهند، ارزشمند است. سرعت، ویژگی‌های نوآورانه و دینامیک رانندگی.»

FOUNTAIN VALLEY، کالیفرنیا، 18 اوت 2022 – هیوندای IONIQ 5 2022 جایزه بهترین خودروی برقی سال خودرو و راننده را به خود اختصاص داد و افتخاری دیگر را به جایزه خود اضافه کرد.