هیوندای IONIQ 5 برنده جایزه ماشین و راننده 10 بهترین کامیون و شاسی بلند شد

ما همچنین دریافتیم که هر سطح تریم IONIQ 5 برای رانندگی لذت بخش است و شتاب سریع و هندلینگ چابک را ارائه می دهد. فضای داخلی به لطف موقعیت زیرزمینی بسته باتری، موتورهای الکتریکی فشرده و چهار چرخ آن که به گوشه‌های دور بدنه آن رانده می‌شوند، وسیع است.

منبع

در انتخاب IONIQ 5 بالاتر از بقیه، ماشین و راننده گفت: “بیشتر چیزی که IONIQ 5 را می سازد – ماشین و رانندهخودروی برقی سال 2022 – چنین SUV برجسته ای از این واقعیت ناشی می شود که هیوندای آن را به عنوان یک خودروی الکتریکی با باتری اختصاص داده است. همه مدل‌های IONIQ 5 که بر روی پلت‌فرم E-GMP مخصوص خودروهای برقی این خودروساز ساخته شده‌اند، دارای یک سیستم الکتریکی 800 ولتی هستند که به آن اجازه می‌دهد ظرف 18 دقیقه از 10 تا 80 درصد شارژ سریع داشته باشد.


IONIQ 5 در نشویل، تن در 27 مه 2022 عکاسی شده است.

ما مفتخریم که IONIQ 5 جایگاهی را دریافت کرد ماشین و راننده اولابیسی بویل، معاون برنامه‌ریزی محصول و استراتژی تحرک هیوندای موتور آمریکای شمالی، گفت: فهرست 10 بهترین. برد چشمگیر، طراحی شیک، فناوری مربوطه و بهترین قابلیت های شارژ فوق سریع در کلاس، شتاب IONIQ 5 را به عنوان خودرویی پیشرو در بخش و یکی از پرنده ترین خودروهای برقی در بازار حفظ کرده است.

هیوندای موتور آمریکا روشن است توییتر | یوتیوب | فیس بوک | اینستاگرام | لینکدین | TikTok

ماشین و راننده 10 بهترین
ماشین و راننده ویراستاران هر وسیله نقلیه جدید یا کاملاً به روز شده را از نزدیک ارزیابی کردند و با استفاده از مقیاس 100 امتیازی به هر کدام رأی دادند. برای قرار گرفتن در لیست، هر وسیله نقلیه باید هدف مورد نظر خود را بهتر از رقبای خود انجام دهد، ارزش زیادی ارائه دهد و رانندگی سرگرم کننده باشد. بر اساس اعتقاد سردبیران مبنی بر اینکه قیمت بالا باید عالی بودن را تضمین کند، هر کامیون، شاسی بلند یا ون با قیمت پایه بالاتر از 110000 دلار از بررسی حذف شد.

###

هیوندای از طریق پنجره‌های بزرگ و یک طبقه جلویی باز و مسطح، احساس جادار بودن کابین را بیشتر می‌کند. با این حال، مقاومت واقعی IONIQ 5 مسلماً ظاهر آینده‌نگر آن است. این نوع طراحی متمایز است که حتی افراد غیر علاقه مند را نیز نسبت به این EV مشتاق می کند.

FOUNTAIN VALLEY، کالیفرنیا، 17 ژانویه 2023 – امروز، هیوندای IONIQ 5 موفق به دریافت یک مقام ارزنده شد ماشین و راننده فهرست 10 بهترین کامیون‌ها و شاسی‌بلندها، معرفی بهترین کامیون‌ها، خودروهای کاربردی ورزشی (SUV) و خودروهای کراس اوور در سال 2023. جایزه 10 بهترین به فهرست طولانی جوایز و افتخارات برای این وسیله نقلیه اضافه می کند – از جمله خودروی برقی سال 2022 خودرو و راننده.

هیوندای موتور آمریکا
هیوندای موتور آمریکا بر روی «پیشرفت برای بشریت» و راه‌حل‌های هوشمند حرکت تمرکز دارد. هیوندای مجموعه‌ای از خودروها، شاسی‌بلندها و خودروهای الکتریکی را به مصرف‌کنندگان آمریکایی ارائه می‌کند. 830 فروشنده ما در سال 2022 بیش از 724000 وسیله نقلیه در ایالات متحده فروختند و تقریباً نیمی از آنها در هیوندای موتور تولید آلاباما ساخته شدند. برای اطلاعات بیشتر به www.HyundaiNews.com مراجعه کنید.