هیوندای IONIQ 5 برنده خودروی سال 2022 Esquire شد

FOUNTAIN VALLEY، کالیفرنیا، 5 دسامبر 2022 – هیوندای IONIQ 5 2022 به دست آورد درخواست کنیدخودروی سال در این ماه، جایزه مورد علاقه دیگری را به پرونده رو به رشد خود اضافه کرد. هر سال، درخواست کنید ویراستاران انواع وسایل نقلیه را از SUV گرفته تا سوپراسپرت گرفته تا خودروهای برقی خالص رانندگی و ارزیابی می کنند تا یک خودروی سال را انتخاب کنند که به دلیل سبک غیرقابل انکار، نوآوری منحصر به فرد و طنین فرهنگی خود متمایز است. IONIQ 5 الکتریکی دارای برد رانندگی بیش از 300 مایل است[i] با تریم‌های منتخب RWD، طراحی الهام‌گرفته از کانسپت خودروی الکتریکی «45» هیوندای، فناوری مربوطه، و بهترین شارژر فوق سریع در کلاس از 10 تا 80 درصد تنها در 18 دقیقه[ii] تحت شرایط بهینه شارژ

داستان کامل در درخواست کنیدخودروی سال را می‌توانید در اینجا و در شماره جدید مجله زمستان 2022/23 پیدا کنید، که اکنون در همه جا مجلات فروخته می‌شود.

«یادتان هست که اولین آیفون خود را آنباکس کردید؟» سینتوموانگ ادامه داد. این همان چیزی است که برای اولین بار وارد یک Ioniq 5 می شوید. در نتیجه، از زمانی که در بهار گذشته وارد بازار شد، در مکان‌هایی از جمله لس آنجلس، بسیار شبیه پریوس در آن زمان، به یک نماد وضعیت پایین تبدیل شده است.

  • درخواست کنید می‌گوید ترکیب نادر IONIQ 5 از کاربرد و طراحی اصلی در خودروی ساخته‌شده برای توده‌ها دلیل انتخاب آن به عنوان خودروی سال است.
[ii] تقریباً 18 دقیقه برای شارژ از 10٪ تا 80٪ در یک شارژر فوق سریع 350 کیلوواتی و 800 ولت DC. زمان واقعی شارژ بر اساس تعدادی از عوامل، از جمله میزان شارژ فعلی باتری، خروجی واحد شارژ، تنظیمات خودرو و باتری و دمای بیرون متفاوت است.

منبع

به نقل از درخواست کنید
کوین سینتوموانگ گفت: «Ioniq 5 طراحی تمیز و سادگی را در دنیایی که به نظر می‌رسد بسیاری از خودروها از یک ماشین طراحی حداکثری استفاده کرده‌اند، بیش از مجلل است.» درخواست کنیدمدیر فرهنگ و سبک زندگی. “احساس درستی دارد.”

هیوندای موتور آمریکا
هیوندای موتور آمریکا بر روی «پیشرفت برای بشریت» و راه‌حل‌های هوشمند حرکت تمرکز دارد. هیوندای مجموعه‌ای از خودروها، شاسی‌بلندها و خودروهای الکتریکی را به مصرف‌کنندگان آمریکایی ارائه می‌کند. 820 فروشنده ما در سال 2021 بیش از 738000 وسیله نقلیه را در ایالات متحده فروختند و تقریباً نیمی از آنها در هیوندای موتور تولید آلاباما ساخته شدند. برای اطلاعات بیشتر به www.HyundaiNews.com مراجعه کنید.


IONIQ 5 در دره فواره، کالیفرنیا، در 7 دسامبر 2021 عکس گرفته شده است.

###


هیوندای موتور آمریکا روشن است توییتر | یوتیوب | فیس بوک | اینستاگرام | لینکدین

خوزه مونوز، رئیس و مدیر عامل هیوندای موتور آمریکای شمالی، گفت: «سبک تیز، انسجام جزئیات و تجربه کاربری IONIQ 5 به آن اجازه می‌دهد تا قلب مشتریان را به دست آورد. “با تشکر از درخواست کنید برای تشخیص کارهای برجسته انجام شده روی IONIQ 5 توسط تیم های برنامه ریزی، طراحی، مهندسی و تولید محصول ما.

[i] برد رانندگی 303 مایلی برآورد شده توسط EPA برای IONIQ 5 SE/SEL/Limited RWD 2023. برد رانندگی 266 مایلی برای IONIQ 5 SE/SEL/Limited AWD. و برد رانندگی 220 مایلی برای IONIQ 5 SE RWD (محدوده استاندارد). همه ارقام برآورد EPA و بر اساس یک باتری کاملا شارژ شده است. فقط برای مقاصد مقایسه. ظرفیت باتری با گذشت زمان و استفاده کاهش می یابد. برد واقعی بر اساس تعدادی از عوامل، از جمله گزینه های خودرو، شرایط و عادات رانندگی، وضعیت خودرو و باتری و دمای بیرون متفاوت خواهد بود.