هیوندای IONIQ 5 بهترین خودروی الکتریکی 2023 توسط Cars.com معرفی شد.

منبع

جنی نیومن، سردبیر Cars.com می‌گوید: «یونی‌کیو 5 هیوندای به‌عنوان یک SUV تمام الکتریکی کاملاً متمایز است، به همین دلیل است که بهترین خودروی الکتریکی سال 2023 توسط Cars.com شناخته می‌شود». IONIQ 5 یک انتخاب عالی برای خریدارانی است که برای اولین بار قصد خرید خودروهای برقی را دارند و علاقه مند به جهش به مالکیت خودروهای برقی و همچنین دارندگان باتجربه خودروهای برقی هستند. در اینجا چیزی است که IONIQ 5 را برنده می کند: رانندگی با بسیاری از کنترل های آشنای یک وسیله نقلیه گازسوز سنتی آسان است. دارای فضای داخلی دلباز و جادار است که برای خانواده ها به اندازه کافی بزرگ است. و نمای بلندتر آن دید بیرونی خوبی را ارائه می دهد. معماری 800 ولتی به رانندگان این امکان را می‌دهد که با استفاده از شارژر سریع 350 کیلوواتی DC، مایل‌ها را سریع‌تر از سایر خودروهای برقی معمولی افزایش دهند، که خیال افراد مضطرب را راحت می‌کند.

هیوندای موتور آمریکا
هیوندای موتور آمریکا بر روی «پیشرفت برای بشریت» و راه‌حل‌های هوشمند حرکت تمرکز دارد. هیوندای مجموعه‌ای از خودروها، شاسی‌بلندها و خودروهای الکتریکی را به مصرف‌کنندگان آمریکایی ارائه می‌کند. 830 فروشنده ما در سال 2022 بیش از 724000 وسیله نقلیه در ایالات متحده فروختند و تقریباً نیمی از آنها در هیوندای موتور تولید آلاباما ساخته شدند. برای اطلاعات بیشتر به www.HyundaiNews.com مراجعه کنید.

شیکاگو، 7 فوریه 2023 – IONIQ 5 برنده جایزه هیوندای در جوایز بهترین خودروهای الکتریکی 2023 توسط Cars.com به عنوان بهترین خودروی الکتریکی معرفی شده است و از تمام خودروهای الکتریکی 2023 موجود در بازار که توسط تیم تحریریه بررسی کنندگان خودروهای متخصص این شرکت تست شده بودند، پیشی گرفت. IONIQ 5 به دلیل پلتفرم مدولار الکتریک جهانی (E-GMP) انحصاری هیوندای خود متمایز است که به فضای داخلی بیشتر و عملکرد بهینه و همچنین برخورداری از انبوهی از فناوری های پیشرفته اجازه می دهد. بسیاری از خودروها مورد ارزیابی قرار گرفتند و سه فینالیست برای جایزه بهترین خودروی الکتریکی 2023 انتخاب شدند که IONIQ 5 در صدر قرار گرفت.

ریکی لائو، مدیر برنامه‌ریزی محصول هیوندای موتور آمریکای شمالی، می‌گوید: «در زمانی که بسیاری از مصرف‌کنندگان به اولین خودروی الکتریکی خود فکر می‌کنند، IONIQ 5 هیوندای همه جعبه‌ها را بررسی می‌کند. شارژ چندگانه 800 ولتی فوق سریع IONIQ 5 (10 تا 80 درصد در 18 دقیقه)،[i] و عملکرد Vehicle-to-Load (V2L) که قادر به برق رسانی به وسایل کوچک، دستگاه ها و حتی شارژ سایر خودروهای برقی است، برای خریداران جذاب است.[ii]

درباره CARS.COM
CARS یک پلتفرم پیشرو در بازار خودرو است که مجموعه ای قوی از راه حل های دیجیتالی خاص صنعت را ارائه می دهد که خریداران خودرو را با فروشندگان مرتبط می کند. این شرکت که در سال 1998 با بازار پرچمدار Cars.com راه اندازی شد و دفتر مرکزی آن در شیکاگو قرار دارد، به خریداران داده ها، منابع و ابزارهای دیجیتال مورد نیاز برای تصمیم گیری آگاهانه خرید و ارتباط یکپارچه با خرده فروشان خودرو قدرت می دهد. در بازاری که به سرعت در حال تغییر است، CARS نمایندگی‌ها و OEM‌ها را با راه‌حل‌های فنی نوآورانه و هوشمندی مبتنی بر داده‌ها قادر می‌سازد تا بهتر به خریداران آماده برای خرید دسترسی پیدا کنند و بر آن‌ها تأثیر بگذارند، چرخش موجودی را افزایش دهند و سهم بازار را به دست آورند.


هیوندای IONIQ 5 مدل 2023 در ایروین، کالیفرنیا، در 20 جولای 2022 عکس گرفته شده است.

[i] تقریباً 18 دقیقه برای شارژ از 10٪ تا 80٪ در یک شارژر فوق سریع 350 کیلوواتی و 800 ولت DC. زمان واقعی شارژ بر اساس تعدادی از عوامل، از جمله میزان شارژ فعلی باتری، خروجی واحد شارژ، تنظیمات خودرو و باتری، دمای باتری و دمای بیرون متفاوت است.

[ii] شارژ دوطرفه اختیاری باتری را خالی می‌کند و زمانی که حد تخلیه باتری به 20 درصد برسد غیرقابل کار می‌شود. هنگام استفاده از این ویژگی، همه وسایل برقی به درستی کار نمی کنند. از محصولاتی که نیاز به منبع تغذیه مداوم دارند استفاده نکنید و فقط از دستگاه زیر 16 آمپر استفاده کنید.

###

مجموعه کامل ویژگی های CARS شامل Cars.com™، Dealer Inspire®، FUEL™، DealerRater®، CreditIQ™، Accu-Trade.com™، Auto.com™، PickupTrucks.com™ و NewCars.com® است. برای اطلاعات بیشتر به www.Cars.com مراجعه کنید.

هیوندای موتور آمریکا روشن است توییتر | یوتیوب | فیس بوک | اینستاگرام | لینکدین | TikTok