هیوندای IONIQ 5 و سانتافه برنده جوایز معتبر بهترین خرید کتاب Kelley Blue 2023 شدند


  • 2023 IONIQ 5 برنده 2023 است بهترین خرید جوایز برای بخش خودروهای مدل جدید و الکتریکی
  • 2023 سانتافه برنده 2023 شد بهترین خرید جایزه برای دو ردیف SUV متوسط
  • جوایز بهترین خرید به خریداران خودروهای جدید کمک می کند تا بهترین خودروها را بر اساس بخش پیدا کنند
  • تونی بریدینگر راننده ناسکار با کتاب Kelley Blue همکاری می کند تا بهترین مدل برنده هیوندای IONIQ 5 2023 را آزمایش کند.


FOUNTAIN VALLEY، کالیفرنیا، 15 دسامبر 2022
– هیوندای سه جایزه در جایزه بهترین خرید کتاب Kelley Blue امسال دریافت کرد. IONIQ 5 دو دسته را به خود اختصاص داد، که برنده بخش خودروهای الکتریکی و بخش مدل جدید، بالاترین افتخار امسال است. سانتافه در بخش شاسی بلندهای متوسط ​​دو ردیفه برنده شد. جوایز بهترین خرید اوج ارزیابی خودروهای متخصص و آزمایش تقریباً هر وسیله نقلیه جدید موجود است. این فرآیند جامع شامل تجزیه و تحلیل داده‌های مربوط به خودرو، از جمله قیمت‌های تراکنش خودرو، داده‌های هزینه به خودی ۵ ساله، بررسی‌های مصرف‌کننده، رتبه‌بندی‌ها و اطلاعات خرده‌فروشی است.

امسال، Kelley Blue Book با راننده NASCAR تونی بریدینگر شریک شد. Breidinger برای یک روز رانندگی با هیوندای IONIQ 5 به ویراستاران Kelley Blue Book ملحق شد و افکار و برداشت های خود از رانندگی را در حین ارزیابی مدل کاملاً جدید از طریق لنز یک راننده اتومبیل رانی به اشتراک گذاشت.

ریکی لائو، مدیر برنامه‌ریزی محصول هیوندای موتور آمریکای شمالی می‌گوید: «هدف IONIQ 5 فراتر از انتظارات مشتریان در مقایسه با یک SUV مشابه ICE بود. ما می‌خواستیم چیزی خاص به آنها بدهیم و طراحی IONIQ 5، شارژ فوق سریع، فضای داخلی جادار و برد بیش از 300 مایل رانندگی[i] (با تریم های RWD انتخابی) این کار را انجام می دهد. و سانتافه یک SUV خانوادگی برجسته با ظاهری عالی است.”


هیوندای IONIQ 5 در ایروین، کالیفرنیا، در 20 جولای 2022 عکاسی شده است.


هیوندای سانتافه در 9 آگوست 2022 در سیلورادو کانیون، کالیفرنیا عکس گرفته شده است.

نقل قول هایی از کتاب کلی آبی و تونی بریدینگر
جیسون آلن، سردبیر اصلی نظرات و رتبه‌بندی کلی بلو، گفت: «تعداد وسایل نقلیه الکتریکی در دسترس خریداران خودروهای جدید با سرعت خیره‌کننده‌ای در حال افزایش است و رقابت همچنان داغ‌تر می‌شود، زیرا این سواری‌های کارآمد در بین مصرف‌کنندگان محبوبیت پیدا می‌کنند.» کتاب. تیم ما در جریان تست جوایز بهترین خرید امسال آنقدر تحت تاثیر هیوندای IONIQ 5 جدید قرار گرفت که نه تنها عنوان بهترین خودروی الکتریکی سال 2023 را به آن دادیم، بلکه جایزه بهترین مدل جدید ما را نیز به دست آوردیم. این واقعاً وسیله‌ای است که نشان می‌دهد اکنون چقدر می‌توان تمام برقی را آسان کرد، دارای محدوده قابل توجه و ویژگی‌های فنی که مصرف‌کنندگان انتظار داشتند، و ارزش فوق‌العاده‌ای نسبت به رقبا ارائه می‌دهد.»

تونی بریدینگر، راننده نسکار گفت: «به عنوان یک علاقه‌مند به خودرو، پیوستن به کارشناسان Kelley Blue Book برای یک روز برای آزمایش هیوندای IONIQ 5 2023 بسیار هیجان‌انگیز بود. فضای داخلی جادار و داشبورد گسترده واقعاً برای من متمایز بود. مهمتر از همه، من از محدوده تمام الکتریکی قدردانی کردم. پس از یک روز تست با IONIQ 5، می‌توانم تایید کنم که بهترین مدل جدید امسال مورد تایید مسابقه‌ها قرار گرفته است.»

ستایش IONIQ 5 از کتاب Kelley Blue
هیوندای IONIQ 5 با بیش از 300 مایل برد با تریم‌های منتخب RWD، فضای داخلی جادار، پر از فناوری و قیمت اولیه قابل توجه، نشان می‌دهد که چقدر می‌تواند برای کسی کاملاً برقی باشد. شما حتی می توانید در شرایط بهینه شارژ در کمتر از 18 دقیقه از 10 درصد شارژ به 80 درصد برسانید.[ii]. هیوندای IONIQ 5 با الهام از استایل رترو سرها را به خود جلب می کند، اما برد 303 مایلیمن همراه با فناوری چشمگیر، با کاربری آسان و فضای داخلی جادار آن با قیمت مناسب، این خودرو را به بهترین خرید تبدیل کرده است.

ستایش سانتافه از کتاب Kelley Blue
ما نه تنها ارزش فوق‌العاده این SUV 5 سرنشین، بلکه جذابیت گسترده آن را نیز می‌دانیم. هیوندای کلاه جمعی خود را بر داستان ارزش خود آویخته است و هیچ کجا این ارزش به اندازه سطح و کیفیت فناوری آن آشکار نیست. پیدا کردن یک SUV در این قیمت با این درجه توجه به جزئیات در داخل و خارج، ادای احترام به نبوغ هیوندای برای محاسبه هر دلار است.

برای اطلاعات بیشتر و اخبار از Kelley Blue Book’s KBB.com، به www.kbb.com/media/ مراجعه کنید، ما را در لینکدین در https://www.linkedin.com/company/kelley-blue-book/، توییتر در آدرس دنبال کنید. www.twitter.com/kelleybluebook (یا @kelleybluebook)، صفحه ما را در فیس بوک به آدرس www.facebook.com/kbb لایک کنید و ما را در اینستاگرام به آدرس https://www.instagram.com/kbb_com/ (یا @kbb_com) دنبال کنید.

درباره کتاب کلی آبی
کتاب Kelley Blue با نام The Trusted Resource® که در سال 1926 تأسیس شد، یک منبع اطلاعاتی و ارزش گذاری خودرو است که هم مصرف کنندگان و هم صنعت خودرو برای نزدیک به یک قرن به آن اعتماد دارند. به عنوان استاندارد صنعتی برای نسل‌ها، Kelley Blue Book اطلاعات شفاف، عینی و ابزارهای مبتکرانه و مبتنی بر داده را برای مصرف‌کنندگان، فروشندگان خودرو و تولیدکنندگان فراهم می‌کند. این شرکت هر هفته میلیون‌ها ارزش بازتابنده بازار را در وب‌سایت خود KBB.com منتشر می‌کند، از ارزش‌های تجاری معروف Blue Book® تا ابزار مشاور قیمت Kelley Blue Book®، که محدوده‌ای را برای آنچه مصرف‌کنندگان می‌توانند انتظار داشته باشند ارائه می‌کند. برای پرداخت هزینه وسیله نقلیه در منطقه خود. ویراستاران KBB.com هر سال صدها وسیله نقلیه جدید را ارزیابی و بررسی می کنند تا به مصرف کنندگان کمک کنند تا بهترین خودروها و بهترین SUV ها را برای رفع نیازهای خود درک کنند. کتاب آبی کلیاس ام پیشنهاد نقدی فوری یک پیشنهاد خرید و فروش قابل بازخرید به مصرف کنندگان آماده معامله ارائه می دهد و آنها را به راحتی به نمایندگی های شرکت کننده محلی متصل می کند. مشاور خدمات Kelley Blue Book راهنمایی هایی را در مورد میزان پرداخت برای خدمات و تعمیرات ارائه می دهد و به مصرف کنندگان اجازه می دهد خدمات را با نمایندگی های محلی در KBB.com برنامه ریزی کنند. این شرکت همچنین ارزش خودرو را به شرکت های مالی و بیمه و همچنین سازمان های دولتی ارائه می دهد. Kelley Blue Book یک برند Cox Automotive است.

هیوندای موتور آمریکا
هیوندای موتور آمریکا بر روی «پیشرفت برای بشریت» و راه‌حل‌های هوشمند حرکت تمرکز دارد. هیوندای مجموعه‌ای از خودروها، شاسی‌بلندها و خودروهای الکتریکی را به مصرف‌کنندگان آمریکایی ارائه می‌کند. 820 فروشنده ما در سال 2021 بیش از 738000 وسیله نقلیه را در ایالات متحده فروختند و تقریباً نیمی از آنها در هیوندای موتور تولید آلاباما ساخته شدند. برای اطلاعات بیشتر به www.HyundaiNews.com مراجعه کنید.

هیوندای موتور آمریکا روشن است توییتر | یوتیوب | فیس بوک | اینستاگرام | لینکدین

###

[i] برد رانندگی 303 مایلی برآورد شده توسط EPA برای IONIQ 5 SE/SEL/Limited RWD 2023. برد رانندگی 266 مایلی برای IONIQ 5 SE/SEL/Limited AWD. و برد رانندگی 220 مایلی برای IONIQ 5 SE RWD (محدوده استاندارد). همه ارقام برآورد EPA و بر اساس یک باتری کاملا شارژ شده است. فقط برای مقاصد مقایسه. ظرفیت باتری با گذشت زمان و استفاده کاهش می یابد. برد واقعی بر اساس تعدادی از عوامل، از جمله گزینه های خودرو، شرایط و عادات رانندگی، وضعیت خودرو و باتری و دمای بیرون متفاوت خواهد بود.

[ii] تقریباً 18 دقیقه برای شارژ از 10٪ تا 80٪ در یک شارژر فوق سریع 350 کیلوواتی و 800 ولت DC. زمان واقعی شارژ بر اساس تعدادی از عوامل، از جمله میزان شارژ فعلی باتری، خروجی واحد شارژ، تنظیمات خودرو و باتری و دمای بیرون متفاوت است.

منبع