هیوندای IONIQ 5 و Palisade برندگان جایزه CarBuzz 2022 معرفی شدند

روزنهولتز توضیح می دهد: «The Palisade اولین برنده سرگرمی خانوادگی ما در مراسم افتتاحیه CarBuzz Awards بود. صادقانه بگویم، از آن زمان به بعد، Palisade می توانست هر سال برنده شود، اما ما فقط به خودروهایی که جدید یا به روز هستند اجازه رقابت می دهیم. با فیس لیفت 2023، هیوندای فرمول برنده جوایز خود را بهبود بخشید و بار دیگر نشان داد که می تواند یک شاسی بلند خانوادگی نهایی بسازد.

منبع


Palisade XRT 2023 با ویژگی های اختیاری نشان داده شده در سانتیاگو، کالیفرنیا، در 26 مه 2022 عکاسی شده است.

Palisade پرچمدار SUV هیوندای است. کابین جادار تا هشت سرنشین را به همراه یک موتور V6 قوی ترکیب می کند. Palisade در ایجاد سفرهای جاده ای و رفت و آمدهای روزانه برای کل خانواده، نه فقط برای راننده، عالی است.

به نقل از سردبیر در CarBuzz

IONIQ 5 با بهترین شارژر فوق سریع در کلاس از 10 تا 80 درصد تنها در 18 دقیقه به پیشرفت خود در بخش کراس اوورها ادامه می دهد.[i] در شرایط بهینه شارژ، بیش از 300 مایل[ii] محدوده برای تریم RWD، طراحی شیک و قیمت اولیه 41450 دلار.

[i] تقریباً 18 دقیقه برای شارژ از 10٪ تا 80٪ در یک شارژر فوق سریع 350 کیلوواتی و 800 ولت DC. زمان واقعی شارژ بر اساس تعدادی از عوامل، از جمله میزان شارژ فعلی باتری، خروجی واحد شارژ، تنظیمات خودرو و باتری و دمای بیرون متفاوت است.

هیوندای پالیسید 2023
جرد روزنهولتز، سردبیر CarBuzz در بزرگ، ادعا می کند: “من نمی توانم تصور کنم که یک SUV خانوادگی دیگر را بیش از هیوندای پالیسید 2023 بخرم.” باندل‌های Palisade با قیمت کمتر از 50000 دلار (حتی در تریم بالا)، ویژگی‌های باندل‌های Palisade را با قیمت دو برابر پیدا نخواهید کرد. حتی صندلی‌های ردیف دوم و گرم شونده ردیف سوم تهویه‌شونده را ارائه می‌کند، امکاناتی که در اکثر شاسی‌بلندهای لوکس شش رقمی آلمان پیدا نمی‌کنید.

[ii] برد رانندگی 303 مایلی برآورد شده توسط EPA برای IONIQ 5 SE/SEL/Limited RWD 2023. برد رانندگی 266 مایلی برای IONIQ 5 SE/SEL/Limited AWD. و برد رانندگی 220 مایلی برای IONIQ 5 SE RWD (محدوده استاندارد). همه ارقام برآورد EPA و بر اساس یک باتری کاملا شارژ شده است. فقط برای مقاصد مقایسه. ظرفیت باتری با گذشت زمان و استفاده کاهش می یابد. برد واقعی بر اساس تعدادی از عوامل، از جمله گزینه های خودرو، شرایط و عادات رانندگی، وضعیت خودرو و باتری و دمای بیرون متفاوت خواهد بود.


FOUNTAIN VALLEY، کالیفرنیا، 6 دسامبر 2022 –
امروز، هیوندای IONIQ 5 2022 جایزه اتومبیل مردمی CarBuzz.com 2022 و هیوندای پالیسید 2023 جایزه سرگرمی خانوادگی CarBuzz 2022 را دریافت کردند. جوایز CarBuzz نشان دهنده بهترین وسایل نقلیه در 10 دسته هستند که هر کدام معیارهای منحصر به فرد خود را دارند که بر اساس آن برندگان انتخاب می شوند.

هیوندای موتور آمریکا روشن است توییتر | یوتیوب | فیس بوک | اینستاگرام | لینکدین

روزنهولتز می‌افزاید: «هیوندای اولین خودروسازی است که جایزه خودروی مردمی را با یک خودروی برقی برنده می‌شود و ثابت می‌کند که آینده روشنی برای برقی‌سازی مقرون به صرفه است». بسیاری از خودروهای برقی که اکنون وارد بازار می شوند نمی توانند با سرعت شارژ IONIQ 5 برابری کنند و این نشان می دهد که گروه موتور هیوندای چقدر در این بخش جلوتر است.

###

  • هیوندای IONIQ 5 برد ”دسته بندی ماشین مردم
  • هیوندای پالیسید برنده رده “تفریحات خانوادگی” شد


IONIQ 5 مدل 2022 با ویژگی‌های اختیاری نشان‌داده شده در 7 دسامبر 2021 در Fountain Valley، کالیفرنیا، عکاسی شده است.

جایزه اتومبیل مردمی برای وسایل نقلیه ای است که بسته کلی برجسته ای را در قیمت خود ارائه می دهند. برای واجد شرایط بودن برای جایزه، وسایل نقلیه باید کمتر از میانگین MSRP خودروی جدید برای سال 2022 (48000 دلار) قیمت گذاری شوند. جایزه سرگرمی خانوادگی برای وسایل نقلیه ای در نظر گرفته شده است که می توانند خانواده هایی با هر اندازه را در خود جای دهند و در عین حال رانندگی سرگرم کننده ای داشته باشند.

هیوندای موتور آمریکا
هیوندای موتور آمریکا بر روی «پیشرفت برای بشریت» و راه‌حل‌های هوشمند حرکت تمرکز دارد. هیوندای مجموعه‌ای از خودروها، شاسی‌بلندها و خودروهای الکتریکی را به مصرف‌کنندگان آمریکایی ارائه می‌کند. 820 فروشنده ما در سال 2021 بیش از 738000 وسیله نقلیه را در ایالات متحده فروختند و تقریباً نیمی از آنها در هیوندای موتور تولید آلاباما ساخته شدند. برای اطلاعات بیشتر به www.HyundaiNews.com مراجعه کنید.

هیوندای IONIQ 5 2023
جرد روزنهولتز، سردبیر CarBuzz در بزرگ، می‌گوید: «هیوندای IONIQ 5 2023 ثابت می‌کند که یک وسیله نقلیه الکتریکی می‌تواند خودروی کاملی برای مردم باشد. IONIQ 5 با قیمت اولیه 41450 دلار، بیش از 300 مایل برد رانندگی در دسترس، و سریع‌ترین سرعت شارژ نسبت به سایر خودروهای برقی رایج، خودرویی است که خریداران را متقاعد می‌کند که برقی شوند.

اولابیسی بویل، معاون برنامه‌ریزی محصول و استراتژی تحرک هیوندای موتور آمریکای شمالی، گفت: «این افتخارات CarBuzz نه تنها سطح بالای عملکرد IONIQ 5 و Palisade، بلکه تجربه رانندگی پر از ویژگی‌های آنها را نیز به رسمیت می‌شناسد.