هیوندای IONIQ 6 در میان سه فینالیست برتر جوایز جهانی خودرو 2023 قرار گرفت


  • IONIQ 6 در سه بخش بهترین مدعی است: خودروی سال جهان، خودروی الکتریکی جهان و طراحی خودروی جهانی سال.

سئول/نیویورک، 8 مارس 2023 – خودروی هیوندای موتور IONIQ 6 در بین سه فینالیست برتر در سه دسته در جوایز جهانی خودرو 2023 قرار گرفته است.

هیوندای IONIQ 6 به ترتیب در میان فینالیست های خودروی سال 2023، خودروی الکتریکی جهانی 2023 و طراحی خودروی سال 2023 جهان قرار دارد.

IONIQ 6 بر اساس همان پلتفرم ماژولار الکتریکی-جهانی (E-GMP) به عنوان خودروی سال 2022 جهان، IONIQ 5، ساخته شده است و از سال گذشته که رونمایی شد، واکنش بسیار مثبتی را به خود جلب کرد.

IONIQ 6 همچنین در چند ماه گذشته جوایز معتبر متعددی را به دست آورده است زیرا در جوایز خودرو GQ 2023 به عنوان “سالون سال” و “ماشین جدید سال” به میزبانی Le Guide de l’auto نام‌گذاری شده است. بعلاوه، این خودرو به رتبه پنج ستاره ایمنی و انتخاب «بهترین در کلاس» در رده «خودروهای خانواده بزرگ» از Euro NCAP دست یافت.

جوایز جهانی خودرو رویدادی سالانه است که 100 هیئت داوران بین‌المللی از 32 کشور را به هنگام تست رانندگی و رای دادن در زمینه خودروهای واجد شرایط شرکت می‌کنند.

برندگان به صورت زنده در مراسم اهدای جوایز در نمایشگاه بین المللی خودرو نیویورک 2023 در 5 آوریل 2023 معرفی خواهند شد. این 18 است.هفتم سال مشارکت جوایز جهانی خودرو با نمایشگاه بین المللی خودرو نیویورک.

– پایان –

درباره شرکت هیوندای موتور
شرکت هیوندای موتور که در سال 1967 تأسیس شد، در بیش از 200 کشور جهان با بیش از 120000 کارمند برای مقابله با چالش‌های حرکتی در دنیای واقعی در سراسر جهان حضور دارد. هیوندای موتور بر اساس چشم انداز برند “پیشرفت برای بشریت” در حال تسریع تبدیل خود به ارائه دهنده راه حل های هوشمند تحرک است. این شرکت روی فناوری‌های پیشرفته‌ای مانند روباتیک و تحرک هوایی شهری (UAM) سرمایه‌گذاری می‌کند تا راه‌حل‌های تحرک انقلابی ایجاد کند، در حالی که به دنبال نوآوری باز برای معرفی خدمات حمل‌ونقل آینده است. هیوندای به دنبال آینده ای پایدار برای جهان، به تلاش های خود برای معرفی خودروهای بدون آلایندگی مجهز به فناوری های پیل سوختی هیدروژنی و EV ادامه خواهد داد.

اطلاعات بیشتر در مورد هیوندای موتور و محصولات آن را می توانید در آدرس زیر مشاهده کنید:
http://worldwide.hyundai.com یا http://globalpr.hyundai.com

مخاطب:

سان وو کیم
روابط عمومی جهانی / شرکت هیوندای موتور
[email protected]
+82 2 3464 2921منبع