هیوندای N Vision 74 نماد فوری نامگذاری شد در جوایز سالانه TopGear.com

  • N Vision 74 پیشگام هیوندای از جوایز TopGear.com تقدیر کرد.
  • اولین هیبرید هیدروژنی با کارایی بالا در جهان به دلیل طراحی خیره کننده و فناوری نوآورانه اش که از خودروهای مشهورترین برندهای جهان پیشی گرفته است ستایش می شود.
  • جوایز TopGear.com بهترین خودروهای 12 ماه گذشته را به رسمیت می شناسند

نتیجه یک وسیله نقلیه کاملاً قابل رانندگی است که بیش از 500 کیلووات قدرت، بیش از 900 نیوتن متر گشتاور، حداکثر سرعت بیش از 250 کیلومتر در ساعت، محدوده رانندگی بیش از 600 کیلومتر و توانایی سوخت گیری تا 80 درصد را ارائه می دهد. پنج دقیقه. قابلیت شارژ دوگانه امکان انعطاف پذیری را برای شرایط مختلف عملیاتی و در دسترس بودن برق یا هیدروژن فراهم می کند.

شناخت TopGear.com از تخصص مهندسی N Vision و طراحی خیره‌کننده، به دنبال مجموعه‌ای از جوایز برجسته برای محدوده خودروهای سواری فعلی هیوندای، از جمله خودروی جهانی سال 2022، خودروی الکتریکی جهان در سال 2022 و طراحی خودروی جهانی است. سال 2022 برای IONIQ 5 الکتریکی.

مخاطب:

آدریان پره
رئیس بخش روابط عمومی و ارتباطات محصول / هیوندای موتور اروپا
[email protected]
+49(0)69 271472 – 441منبع

اشلی اندرو، مدیر عامل هیوندای موتور انگلستان، گفت: «جوایز TopGear.com قطعاً امسال از نمادهای بالقوه کم برخوردار نیستند، بنابراین برای N Vision 74 ما افتخار بزرگی است که چنین جایزه برجسته ای را کسب کند. کاری که این خودرو به وضوح انجام می دهد این است که اصول اصلی چشم انداز فعلی و آینده هیوندای، از جمله طراحی و نوآوری، و همچنین اهداف عملکرد بخش N ما را گرد هم می آورد. این ویژگی‌ها در خودروهای هیوندای که امروز به فروش می‌رسند مشهود است، اما N Vision 74 نشان می‌دهد که آینده هم پیشگام و هم فوق‌العاده هیجان‌انگیز خواهد بود.

###

N Vision 74 در اوایل سال جاری به عنوان تفسیر بخش هیوندای N از نوع هیجان رانندگی با کارایی بالا و پایدار که فراتر از خودروهای تمام الکتریکی امکان پذیر است، معرفی شد. این خودروی منحصربه‌فرد پر از فناوری تجربی است که معماری نوآورانه هیوندای پیل سوختی هیبریدی را با طراحی جسورانه ترکیب می‌کند که نمایانگر چشم‌انداز هیجان‌انگیز این شرکت از آینده است.


سئول، 1 دسامبر 2022
– هیوندای یکی از معتبرترین جوایز را در جوایز TopGear.com 2022 دریافت کرده است و پروژه “آزمایشگاه نورد” N Vision 74 خود به عنوان نماد فوری شناخته شده است.

سومین جو
تیم روابط عمومی جهانی / شرکت هیوندای موتور
[email protected]
8513 3464 2 82 +

بخش N هیوندای از آزمایشگاه‌های نورد خود برای کشف راه‌هایی برای توسعه آخرین فناوری برای کاربردهای با کارایی بالا استفاده می‌کند، اما آنچه واقعاً N Vision 74 را متمایز می‌کند این است که چگونه گذشته و آینده شرکت را با هم ترکیب می‌کند. از نظر طراحی، ادای احترامی است به مفهوم پونی کوپه جاودانه طراحی شده توسط جورجتو جوجارو، و بنیانگذاران اولیه هیوندای که تلاش کردند آن را به تولید برسانند. تحت خطوط نمادین خود از فناوری الکتریکی باتری در ترکیب با سیستم خودروی الکتریکی سلول سوختی (FCEV) استفاده می‌کند تا پتانسیل عملکرد بالای مبتنی بر هیدروژن را که برای اولین بار توسط خودرو مفهومی N 2025 Vision Gran Turismo در سال 2015 پیش‌نمایش شده بود، زنده کند. چشم انداز عملکرد بالا در همان ابتدای پیدایش برند N.

هیئت داوران TopGear.com گفت: «آنچه که N Vision 74 اینقدر هوشمندانه انجام می دهد، اشاره به لحظه ای است که ممکن است در گذشته هیوندای در ظاهرش بوده باشد، در حالی که از ایده هایی برای پیشرانه با عملکرد بالا در آینده حمایت می کند. این چیزی است که مهندسان آن را “آزمایشگاه نورد” می نامند. و برای درخشش نیازی به سالن نمایشگاهی نداشت. راه اندازی دیجیتالی آن بر روی صفحه کلیدهای سراسر جهان تاثیر گذاشته و نشان می دهد که اعتماد بسیار متواضعانه ای را که خودروسازان کره ای در حال حاضر از آن برخوردار هستند، نشان می دهد، زیرا گارد قدیمی اروپایی ناامن در تلاش برای باقی ماندن مرتبط است. از چند جهت، این یک نمایشگر است.»

تیل وارتنبرگ، نایب رئیس بخش مدیریت برند و موتوراسپرت N، گفت: «ایجاد N Vision 74 برای ما گامی به سوی ناشناخته است و شناخته شدن به عنوان «نماد فوری» توسط TopGear برای ما افتخار بزرگی است. از طراحی، فناوری و احساس رانندگی، برند N و ما واقعاً محدودیت‌های ممکن را پشت سر گذاشتیم. سیستم هیبریدی منحصربفرد پیل سوختی هیدروژنی نه تنها به ما امکان می دهد آینده ای با انرژی هیدروژن را در نظر بگیریم، بلکه به ما فرصتی داد تا روحیه پیشگامی خود را به بنیانگذاران خود در سال 1974 تقدیم کنیم. شرکت.”

آنیا ونته
کارشناس روابط عمومی و ارتباطات محصول / هیوندای موتور اروپا
[email protected]
+49(0)69 271472 – 381

برخلاف FCEV‌های موجود که از پشته‌های سلول سوختی هیدروژنی یکپارچه استفاده می‌کنند که برق را مستقیماً به موتورها تغذیه می‌کنند، N Vision 74 با باتری 62 کیلووات ساعتی خود یک مرحله اضافه را معرفی می‌کند. این به بهبود اوج بار باتری‌ها کمک می‌کند و همراه با سه کانال خنک‌کننده مستقل، آنها را در محدوده دمایی بهینه نگه می‌دارد تا انرژی پایدار را حتی در زمان‌های طولانی‌تر در مسیر تحویل دهد. این پیشرانه برای ارائه استقامت بالا و شارژ سریع در شرایط پیست طراحی شده است و مهندسان یک سیستم کنترل مشارکتی ایجاد کردند تا به دو منبع مختلف قدرت اجازه دهد تا حداکثر با هم همکاری کنند.

درباره شرکت هیوندای موتور
شرکت هیوندای موتور که در سال 1967 تأسیس شد، در بیش از 200 کشور جهان با بیش از 120000 کارمند برای مقابله با چالش‌های حرکتی در دنیای واقعی در سراسر جهان حضور دارد. هیوندای موتور بر اساس چشم انداز برند “پیشرفت برای بشریت” در حال تسریع تبدیل خود به ارائه دهنده راه حل های هوشمند تحرک است. این شرکت روی فناوری‌های پیشرفته‌ای مانند روباتیک و تحرک هوایی شهری (UAM) سرمایه‌گذاری می‌کند تا راه‌حل‌های تحرک انقلابی ایجاد کند، در حالی که به دنبال نوآوری باز برای معرفی خدمات حمل‌ونقل آینده است. هیوندای به دنبال آینده ای پایدار برای جهان، به تلاش های خود برای معرفی خودروهای بدون آلایندگی مجهز به فناوری های پیل سوختی هیدروژنی و EV ادامه خواهد داد.