وست روم اسکیپ مجموعه بازی های اتاق فرار ترسناک تهران | allescape

مخاطب اسکیپ روم دایرفول آقایان و بانوان‌اند و تعداد نفرات هم از ۴ تا ۱۰ نفر بوده و هر سانس بازی ۶۰ دقیقه است. ژانرهای اتاق فرار یکی از مهم ترین فاکتورها برای جذب مخاطب اصلی و اسکیپ بازها می باشد و در واقع حس و حال بازی و شرایط روحی که در آن برایتان بوجود می آید را نشان می دهد. طراحان اسکیپ روم ها بر اساس ژانر مورد نظر سناریوهای مختلفی را طراحی و آن را پیاده سازی می کنند.

تاریکی هم‌چنین حل معماها را سخت‌تر می‌کند، که به چالش می‌افزاید و تجربه را عمیق‌تر می‌کند. اتاق‌های فرار در اصل چالش های حل پازل هستند که در آن شرکت‌کنندگان در یک اتاق دکور‌شده قفل شده‌اند و باید یک سری سرنخ‌ها و معماها را برای فرار حل کنند. اضافه شدن ژانر وهم‌آلود عنصری ازدلهره و هیجان را اضافه می‌کند که تجربه را به سطح بعدی می برد.

  • مدت‌زمان اتاق فرار اسکیپ چلنج ۶۰ دقیقه است و مخاطب آن آقایان و بانوان هستند.
  • بسیاری از اتاق‌های فرار دلهره آور که دیده‌ایم شامل خزیدن یا دویدن است.
  • این آزمایش از سال ۱۹۸۰ شروع شده و در تا الان هم ادامه‌دار بوده است.
  • مجموعه وست روم اسکیپ ارائه کننده بازی های معمایی مهیج و ترسناک اتاق فرار (اسکیپ روم) در تهران می باشد که مورد استقبال بی نظیر مخاطبان این نوع سرگرمی ها قرار گرفته و همواره تلاش می کند بهترین خدمات را به مشتریان خود ارائه نماید.
  • در جهان بازی اتاق فرار زیادی وجود داره که حتی برخی از آنها سناریو خود را از همین فیلم های اتاق فرار برداشت کرده اند و در بعضی معماها از فیلم اتاق فرار الهام گرفته اند.
  • اگر شما در دوران جوانی، علاقه‌مند به شرلوک هلمز بودید و بارها معماهای مطرح در زندگی را از دید شرلوک نگاه کردید، وقت آن رسیده که با بازی در سبک کارگاهی توانایی‌های خود را محک بزنید.

سناریوی بازی در این مجموعه به‌ این صورت است که طوفانی سنگین سبب می‌شود زندگی مردم شهر کوچکی به‌ نام مین که در حوالی کوهستان زندگی می‌کنند از هم بپاشد. شما به‌عنوان بازیکن این بازی پس از وقوع طوفان به‌طرف شهر حرکت می‌کنید تا از فروشگاه شهر مقداری خرید کنید. در سال ۱۹۹۰ رخدادی عجیب و مرموز توجه افراد را به خود جلب می‌کند. امروز افرادی که در اتاق فرار دیپ شرکت می‌کنند برای یافتن پادزهر و جلوگیری از آلوده‌کردن دنیا از این ویروس انتخاب شده‌اند.

۱۱. وست روم | مافیا در اتاق فرار

این اتاق فرار تمامی استانداردهای بین‌المللی از جمله دکوراسیون بازی، ارتباط بین معماها، درصد سختی، تنوع معماها، درصد ترس و اضطراب از بازی اتاق فرار ترسناک و… را که مطابق اصول و ملاک‌های اسکیپ روم کیوبیک اسپانیاست رعایت و اجرایی کرده است. کافی است یک بار به‌ این مجموعه مراجعه کنید تا متفاوت‌بودن را تجربه کنید و از حل معماهای عجیب و دلهره‌آور لذت زیادی ببرید. از این رو می توانید با توجه به شخصیت خود و تیم همراه تان یکی از این ژانرها را انتخاب و از بازی در کنار هم تیمی های خود لذت ببرید. یکی از سوالاتی که در این راستا پرسیده می شود، این است که ویژگی ها و سناریوهای مختلف هر یک از این ژانرها چیست؟!

وست روم اسکیپ مجموعه بازی های اتاق فرار ترسناک تهران | allescape تمام حقوق وب‌سايت متعلق به شرکت توسعه سرگرمی نوین کاوش و‌ معما (گروه سرگرمی آفلاین) است. مدت هاست هیچ تیم تحقیقاتی یا پزشکی به دلیل شدت جنون بیماران وعدم برقراری ارتباط با اونها نتونستن وارد بیمارستان روانی امین آباد بشن. شما نه در قالب یک تیم تحقیقاتی بلکه به عنوان بیماران جدید وارد این بیمارستان روانی میشید تا بتونید عملیات تحقیقاتی خودتون رو آغاز کنید. خیر، متاسفانه داخل مجموعه جایی برای انتظار کشیدن همراه یا بچه ها یا حیوانات خانگی وجود ندارد. اگر واقعا راه‌حل دیگه‌‍ای ندارید، از قبل به صورت تلفنی به ما اطلاع بدید تا بتونیم هماهنگی های لازم رو انجام بدیم.

بهترین ژانرهای اتاق فرار کدامند؟