پروژه “برای فردا” هیوندای موتور و UNDP برنده رده رسانه در جوایز نوآوری SXSW 2023 شد.

اریکا آنتوان
ارتباطات جهانی
آزمایشگاه های شتاب دهنده UNDP
[email protected]
5348 929 406 +1

اطلاعات بیشتر در مورد موتور هیوندای و محصولات آن را می توانید در آدرس زیر مشاهده کنید: http://worldwide.hyundai.com یا http://globalpr.hyundai.com

«برای فردا» که در سال 2020 توسط هیوندای موتور و UNDP راه اندازی شد، یک پلتفرم نوآوری باز از پایین به بالا است که راه حل های اجتماعی مبتکرانه ای را ارائه می دهد و پیشرفت اهداف توسعه پایدار سازمان ملل (SDG) را سرعت می بخشد. از زمان راه اندازی، این پروژه 84 راه حل توسط نوآوران از 52 کشور ارائه کرده است و به دلیل تأثیر جهانی خود شناخته شده است.

  • جایزه رده رسانه، پروژه ها، محصولات و تلاش های خلاقانه برجسته ای را که باعث پیشرفت نوآوری و بهبود ارتباطات می شوند، قدردانی می کند
  • “برای فردا” یک پلت فرم نوآوری باز است که راه حل های اجتماعی مبتکرانه ای را ارائه می دهد و پیشرفت اهداف توسعه پایدار سازمان ملل (SDG) را تسریع می کند.
مخاطب:

درباره آزمایشگاه های شتاب دهنده برنامه توسعه ملل متحد
برنامه توسعه سازمان ملل متحد (UNDP) سازمان پیشرو سازمان ملل است که برای پایان دادن به بی عدالتی فقر، نابرابری و تغییرات آب و هوایی مبارزه می کند. ما با همکاری شبکه گسترده کارشناسان و شرکای خود در 170 کشور، به کشورها کمک می کنیم تا راه حل های یکپارچه و پایدار برای مردم و سیاره زمین بسازند. در سال 2019، UNDP تصمیم گرفت تا بزرگترین و سریع ترین شبکه یادگیری جهان را بر روی چالش های بد توسعه پایدار ایجاد کند. شبکه آزمایشگاه های شتاب دهنده برنامه توسعه ملل متحد که به عنوان یک سرمایه گذاری مشترک با وزارت فدرال همکاری اقتصادی و توسعه آلمان و صندوق توسعه قطر ساخته شده است، 115 کشور را تحت پوشش قرار می دهد و از نوآوری های محلی برای ایجاد بینش های عملی و تصور مجدد توسعه پایدار برای کشورهای جهان استفاده می کند. قرن 21 ام. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد شبکه آزمایشگاه های شتاب دهنده برنامه توسعه ملل متحد، به www.undp.org/acceleratorlabs مراجعه کنید.

ما از اینکه جنوب از جنوب غربی برخوردار است هیجان زده هستیم® Sungwon Jee، معاون ارشد و مدیر ارشد بازاریابی جهانی در شرکت هیوندای موتور، گفت: هیئت داوران جوایز نوآوری “برای فردا” را برای پیشرفت نوآوری و بهبود ارتباطات به رسمیت شناخته است. “موفقیت این پروژه در پرورش راه حل های مردمی در سراسر جهان بسیار فراتر از انتظارات ما بوده و شهروندان جهانی بیشتری را ترغیب می کند تا به ارزش این جنبش برای بشریت توجه کنند.”

درباره شرکت هیوندای موتور
شرکت هیوندای موتور که در سال 1967 تأسیس شد، در بیش از 200 کشور جهان با بیش از 120000 کارمند برای مقابله با چالش‌های حرکتی در دنیای واقعی در سراسر جهان حضور دارد. هیوندای موتور بر اساس چشم انداز برند “پیشرفت برای بشریت” در حال تسریع تبدیل خود به ارائه دهنده راه حل های هوشمند تحرک است. این شرکت در فناوری‌های پیشرفته مانند روباتیک و تحرک هوایی پیشرفته (AAM) سرمایه‌گذاری می‌کند تا راه‌حل‌های تحرک انقلابی را ایجاد کند، در حالی که به دنبال نوآوری باز برای معرفی خدمات حمل‌ونقل آینده است. هیوندای به دنبال آینده ای پایدار برای جهان، به تلاش های خود برای معرفی خودروهای بدون آلایندگی مجهز به فناوری های پیل سوختی هیدروژنی و EV ادامه خواهد داد.

هی چون
روابط عمومی جهانی
شرکت هیوندای موتور
[email protected]
8507 3464 2 82 +

منبع

درباره ابتکار «برای فردا» در fortomorrow.org بیشتر بیاموزید یا فیلم مستند را در کانال YouTube «برای فردا» تماشا کنید. و @fortomorrow2030 را در اینستاگرام بررسی کنید تا درباره نحوه متحد کردن جهان برای پایداری بیشتر بدانید.

###


آستین/سئول، 17 مارس 2023
– پروژه «برای فردا» شرکت هیوندای موتور و برنامه توسعه سازمان ملل متحد (UNDP) در 2023 South by Southwest موفق به کسب مقام برتر در رده رسانه ها شدند.® (SXSW®) جوایز نوآوری این هفته در آستین، تگزاس. دسته رسانه ای جوایز نوآوری SXSW، که برای سال 2023 جدید است، پروژه ها، محصولات و تلاش های خلاقانه برجسته ای را که باعث پیشرفت نوآوری و بهبود ارتباطات می شوند، شناسایی می کند.