پروژه Progress توسط هیوندای برای دومین سال آغاز می شود و از مشاغل سیاه پوست در گرجستان حمایت می کند.

هیوندای موتور آمریکا روشن است توییتر | یوتیوب | فیس بوک | اینستاگرام | لینکدین | TikTok

براندون رامیرز، مدیر مسئولیت اجتماعی شرکتی و روابط خارجی هیوندای موتور آمریکا، گفت: “چشم انداز جهانی هیوندای پیشرفت برای بشریت است، که به معنای بازگشت به جامعه ای است که در آن زندگی و کار می کنیم.” هیوندای مفتخر است که از کسب‌وکارهای کوچک از طریق پروژه پروگرس حمایت می‌کند، زیرا ما دستاوردهای جامعه آفریقایی آمریکایی را در ماه تاریخ سیاه جشن می‌گیریم و به آنها ارج می‌گذاریم.


هیوندای موتور آمریکا
هیوندای موتور آمریکا بر روی «پیشرفت برای بشریت» و راه‌حل‌های هوشمند حرکت تمرکز دارد. هیوندای مجموعه‌ای از خودروها، شاسی‌بلندها و خودروهای الکتریکی را به مصرف‌کنندگان آمریکایی ارائه می‌کند. 830 فروشنده ما در سال 2022 بیش از 724000 وسیله نقلیه در ایالات متحده فروختند و تقریباً نیمی از آنها در هیوندای موتور تولید آلاباما ساخته شدند. برای اطلاعات بیشتر به www.HyundaiNews.com مراجعه کنید.

مخاطب
براندون رامیرز
(714) 931-8489
[email protected]

اتحادیه فرهنگیان: یک کافی‌شاپ و بازار صنعتگران چند منظوره که میزبان رویدادها، انجمن‌ها و همه چیز برای افراد خلاق در ساوانا است. این سازمان از این کمک مالی برای ایجاد یک رمپ دسترسی در ورودی استفاده خواهد کرد تا اطمینان حاصل شود که همه بدون توجه به توانایی های خود می توانند از این فضا لذت ببرند.

امروز، هیوندای سه کسب و کار کوچک مستقر در ساوانا را انتخاب کرد که هر کدام 15000 دلار کمک مالی دریافت کردند. دریافت کنندگان جایزه به شرح زیر است:


(از چپ به راست) ونسا پرز، هیوندای موتور آمریکا، جسی دیلون، معاون توسعه تجارت، سازمان توسعه اقتصادی ساوانا، براندون رامیرز، مدیر، مسئولیت اجتماعی شرکتی، هیوندای موتور آمریکا، البی الم، مالک، اتحادیه فرهنگیان، لاتکا مور -Early، مالک، Luxe the Salon، مایکل رابرسون، مالک، شرکت Savannah Sauce، آنجلا هندریکس، معاون بازاریابی و روابط عمومی، سازمان توسعه اقتصادی ساوانا در ساوانا، گا. در 24 ژانویه 2023. (عکس/هیوندای)

شرکت سس ساوانا: یک شرکت جامعه محور که با الهام از آشپزخانه ساوانا، هنریتا اسمیت، مادربزرگ مالک مایک رابرسون، سس‌ها، مرباها و سایر محصولات محلی را در جورجیا تولید می‌کند. این شرکت طعم بستنی جدیدی از یکی از مرباها ایجاد خواهد کرد.


ساوانا، گا.، 1 فوریه 2023
– به افتخار ماه تاریخ سیاه، هیوندای موتور آمریکا برای دومین سال پروژه Progress را آغاز می کند. پروژه پروگرس توسط هیوندای به مشاغل کوچک سیاه پوست در یک منطقه کمک مالی می کند. امسال، منطقه مورد توجه ساوانا، جورجیا است – خانه هیوندای موتور گروه متاپلانت آمریکا، یک کارخانه جدید اختصاصی تولید برق و باتری که در حال حاضر در شهرستان برایان در حال ساخت است.

منبع در طول ماه فوریه، به هیوندای در رسانه‌های اجتماعی بپیوندید تا درباره داستان‌های افراد پرشور پشت این کسب‌وکارها بیشتر بدانید.

تریپ تولیسون، رئیس سازمان توسعه اقتصادی ساوانا و مدیرعامل سازمان توسعه اقتصادی ساوانا، گفت: «مشاهده تأثیر هیوندای موتور آمریکا در حال حاضر در جوامع محلی ما قابل توجه است و من به ویژه در مورد پروژه پیشرفت هیجان‌زده هستم. «سه کسب‌وکار انتخاب شده برای دریافت کمک‌های مالی، حوزه‌های مختلف صنعت خدمات را نشان می‌دهند که جوامع ما را فعال نگه می‌دارند. این تنها آغاز تاثیری است که هیوندای در سطح جامعه ایجاد خواهد کرد، و من مشتاقانه منتظرم تا ببینم چه چیزی در آینده خواهد آمد.”

  • پروژه Progress توسط هیوندای حمایت مالی از مشاغل محلی سیاه پوستان در نزدیکی گروه هیوندای موتور Metaplant America – یک کارخانه جدید و اختصاصی تولید برق و باتری در شهرستان برایان، گا.
###

لوکس سالن: سالنی مجلل با محیطی آرامش‌بخش که در زمینه موهای طبیعی، لوکس، و اکستنشن مو در ساوانا تخصص دارد. سالن از این کمک مالی برای به روز رسانی تجهیزات، مبلمان و سایر ویژگی های فروشگاه استفاده می کند و تجربه کلی مشتری را افزایش می دهد.