پیشرانه هیوندای IONIQ 5 یکی از بخش‌های 10 بهترین موتورها و سیستم‌های محرکه معرفی شد.

هیوندای موتور آمریکا
هیوندای موتور آمریکا بر روی «پیشرفت برای بشریت» و راه‌حل‌های هوشمند حرکت تمرکز دارد. هیوندای مجموعه‌ای از خودروها، شاسی‌بلندها و خودروهای الکتریکی را به مصرف‌کنندگان آمریکایی ارائه می‌کند. 820 فروشنده ما در سال 2021 بیش از 738000 وسیله نقلیه را در ایالات متحده فروختند و تقریباً نیمی از آنها در هیوندای موتور تولید آلاباما ساخته شدند. برای اطلاعات بیشتر به www.HyundaiNews.com مراجعه کنید.

این بیست و هشتمین سال برای Wards 10 Best Engines & Propulsion Systems است، رقابتی که برای شناسایی دستاوردهای برجسته پیشرانه و تیم های پیشرانه به دلیل توانایی آنها در افزایش قدرت، گشتاور بیشتر و راندمان بهتر ایجاد شده است. امسال، 29 اثر برای کسب این جایزه معتبر رقابت کردند. سیستم‌های محرکه کاملاً جدید یا به‌روز شده به همراه برندگان کلاس 2021 واجد شرایط بررسی هستند.

بیونگو لی، مدیر توسعه نیروی محرکه الکتریکی گفت: «با معرفی پلت فرم جدید E-GMP، IONIQ 5 پیشرفت های جدیدی را در دنیای پیشرانه خودرو با شارژ فوق سریع و شارژ دو طرفه Vehicle to Load ایجاد کرد. , Hyundai America Technical Center Inc. “ما بسیار هیجان زده هستیم که بار دیگر توسط Wards به دلیل رهبری خود در فناوری های سازگار با محیط زیست شناخته می شویم.”

هیوندای موتور آمریکا روشن است توییتر | یوتیوب | فیس بوک | اینستاگرام | لینکدین

مراسم اهدای جوایز 2022 Wards 10 Best Engines & Propulsions در دومین روز از کنفرانس AutoTech: Electrification در 26 تا 27 اکتبر 2022 در دیترویت، میشیگان برگزار خواهد شد.

طبق گفته درو وینتر، قاضی WardsAuto، «IONIQ 5 نه تنها از دیدگاه نیروی محرکه، خودروی مدرن را بازتعریف می کند. این خودرو با بهره‌گیری از همه چیزهایی که پلتفرم EV ندارد، مانند تونل انتقال، فضای داخلی جدید و جاداری ایجاد می‌کند. پیشرانه IONIQ 5 فقط خودرو را نمی فروشد. دوباره تعریف می کند که یک ماشین چه چیزی می تواند باشد.»

منبع

###

FOUNTAIN VALLEY، کالیفرنیا، 27 سپتامبر 2022 – پیشرانه IONIQ 5 تمام الکتریکی هیوندای به عنوان یکی از بهترین موتورها و سیستم‌های محرکه Wards 2022 انتخاب شد. جوایز سالانه پیشرفت‌های قانع‌کننده پیشرانه را که کاملاً جدید هستند یا به‌طور قابل توجهی بهبود یافته‌اند، به رسمیت می‌شناسند. IONIQ 5 به دلیل عملکرد، قابلیت شارژ، محدوده و قیمت انتخاب شد. هیوندای پانزده جایزه Wards 10 Best Engines & Propulsion Systems را از زمان آغاز سالانه جوایز در سال 1995 کسب کرده است.


IONIQ 5 مدل 2022 در 7 دسامبر 2021 در Fountain Valley، کالیفرنیا، عکاسی شده است.

درباره WardsAuto
WardsAuto یک ارائه دهنده پیشرو در سرمقاله، بینش و تحلیل خودرو در جهان است که برای بیش از 90 سال به نیازهای اطلاعاتی صنعت خدمات ارائه کرده است. WardsAuto یک کسب و کار Informa Tech مستقر در Southfield، MI، چشم انداز آینده نگر را در مورد تمام جنبه های تجارت خودرو، از مرکز فناوری گرفته تا کارخانه تا نمایشگاه ارائه می دهد. به عنوان بخشی از سازمان مادر، Informa Tech، ماموریت ما این است که کل اکوسیستم افراد در فناوری و خودرو را گرد هم آوریم تا آینده صنایع خود را تسریع کنیم. با مراجعه به http://www.wardsauto.com در WardsAuto مشترک شوید.