کاشت مژه (1)

ژلهای ابروی رنگی هم میتوانند ابروها را حالت دهند و هم میتوانند با رنگی که دارند، ظاهر بهتر و پررنگتری به مدل ابروان کلینیک زیبایی مهسا امانی دهند. و با توجه به میزان تاثیر روحی که در مخصوصاً خانمها دارد میتوانند عمل لیفت ابرو و پیشانی را انجام دهند. با کمک این روش زیبایی می توان عضلات اخم، چین های عرضی و به کوچک کردن ارتفاع پیشانی پرداخت. کسانی که می خواهند گونه های برجسته و زیبایی داشته باشند و یا افرادی که با افزایش سن، دچار کاهش حجم و چروکیدگی گونه ها شده اند، می توانند از طریق تزریق فیلر، زیبایی چهره خود را بازگردانند. با استفاده از برس یا قلموی ژل کمی ژل از لوله محتوی آن برداشته و روی ابرو بگذارید و شانه کنید. در کاشت ناخن با پلی ژل بیشتر از قالب کاشت ناخن استفاده می شود؛ اما با استفاده از فرمر و تیپ هم می توان این کاشت ناخن را انجام داد. کاشت ناخن با ژل به علت نداشتن بو از جمله کاشت های پرطرفدار می باشد. اگر فیلر مورد استفاده شما از جنس هیالورونیک اسید بوده باشد، می توانید با تزریق آنزیم هیالورونان، فیلر تزریق شده را حل کنید و آثار آن را در چهره خود از بین ببرید.

آسیب عصب پوستی در نتیجه تزریق نادرست که ممکن است باعث بیحسی یا درد شود. مورد سوم این هست که وقتی در کاشت مژه، مژه ها را می چسبانیم، مژه ها دونه به دونه جدا نمیشه و مژه هایی که قراره کاشت بشه به صورت دسته ای یا تک به تک به یک مجموعه مژه چسبیده میشه، ولی در اکستنشن، مژه ها تار به تار جدا میشه و هر مژه مصنوعی که ما میخواهیم اضافه کنیم باید به یک تار مژه ی شخص چسبیده بشه و مورد آخر که برای بعضی از افراد خیلی مهم میباشد و به این خاطر است که کاشته مژه را ترجیح میدهند، موضوع زمان هست. یکی دیگر از فیلرهای معروف و محبوب در دنیا به شمار می رود که از جنس کلسیم هیدروکسیل ساخته می شود.

اگر مایل هستید که از چسب های بهداشتی و پزشکی برای اکستنشن شما استفاده شود باید کمی بوی بد آن را نیز تحمل کنید. بدین منظور از سرسوهان های شنی یا سرسوهان های مانیکور استفاده می کنید. البته استفاده از ژل ابرو خانگی یا آماده بسیار آسان است و مهارت خاصی نیاز ندارد ولی با رعایت چند نکته، کیفیت بهتری خواهید داشت. از مهم ترین مراحل کاشت پودر مرحله ی زیر سازی و مانیکور می باشد که باید به صورت صحیح و دقیق انجام شود. دوره آموزشی ژل و بوتاکس ابتدا با شناخت انواع بوتاکس و نحوه عملکرد آن در پوست آغاز می شود. در دوره آموزشی ژل و بوتاکس شما با انواع ژل که در این حرفه آن را فیلر نیز می خوانند، آشنا خواهید شد که برای پر کردن بخش های خاصی از بدن و صورت نظیر لب ها از آن بهره گرفته می شود. پزشکتان برای ثبت در سوابق پزشکیتان ممکن است از شما عکس بگیرد. بنابراین هزینه تزریق ژل در افراد متفاوت است. بنابراین فشار فقط به پوست ها وارد می شود به این صورت که از یک گوشه ناخن شروع می کنید و آرام آرام پوست ها را عقب می زنید.

معمولا رنگ ابرو با توجه به نظر مشتری به مدت ۷ تا ۸ قیقه و با استفاده از پوشش نایلونی بر روی ابرو قرار داده می شود . در این مرحله این نکته را باید در نظر داشت که مدت زمان مکث مواد بر روی مو با توجه به برند محصول متغیر است . در لیفت ابرو، ابروها را به سمت بالا حالت میدهند و با اینکار ابروها پرپشتتر و زیباتر به نظر میرسد. در طول این مدت برای کمک به کاهش تورم، بیماران باید سر خود را بالا نگه دارند. در مانیکور خشک استفاده از نیپر و بریدن پوست هایی است که در طول مانیکور از سطح ناخن جدا شده اند. مانیکور خشک یا همان مانیکور روسی به معنای استفاده از عقب زن، سرسوهان های مانیکور و نیپر برای عقب زدن پوست های روی ناخن و برداشتن کوتیکول های موجود دور ناخن می باشد. این پوست ها را با استفاده از نیپر و به آرامی برش می زنید. برداشتن کوتیکول ها از روی سطح صدف ناخن می باشد که اول با استفاده از سوهان برقی این کار انجام می شود. سطح ناخن را با سوهان برقی یا دستی کاملا صاف می کنید.

اسید هیالورونیک پلی ساکاریدی است که در سال 1995 در پی تحقیقات فراوان به دست آمد که به لحاظ اینکه منشاﺀ آن از بافت حیوانی نمی باشد، خصوصیات و ویژگی هایی برتراز دیگر پرکننده ها به دست آورده و در حال حاضر مقام نخست را به خود اختصاص داده است. در این سبک کاشت مژه، اکستنشن به صورت تار به تار استفاده میشود و هر تار اکستنشن، روی یکی از مژههای طبیعی قرار میگیرد. بیس کات ژل را مانند لاک روی ناخن می زنید و ناخن را داخل دستگاه UV قرار می دهید. در مرحله آخر هنرجو نحوه قرار دادن مواد بر روی مژه ، مدت زمان قرار دادن مواد بر روی مژه و نحوه شستشو آموزش می بیند . گام ششم : اکنون وقت قرار دادن ماده شماره ۳ بر روی ابروها که در واقع همان کراتین است ، فرا می رسد . در واقع مواد لیفت ابرو و لیفت مژه ، مواد یکسانی می باشند و در واقع تنها تفاوت موجود میان آنها ، نحوه استفاده از این مواد است . این نوع از فیلرهای پوستی، گاهی با نام کلاژن هیالورونیک اسیدی نیز شناخته می شوند؛ کلاژن زمانی رایج ترین فیلر پوستی بود اما امروزه کمتر از آن استفاده می شود.

پلی ژل نوعی از ژل است که به صورت تیوپی و در رنگ های مختلف (کریستالی-هلویی-نود-سفید-صورتی و…) در بازار یافت می شود. در بیشتر برندهای مواد لیفت ابرو و لیفت مژه یکسان هستند البته برند های معتبر دیگر هم پک جداگانه ای برای این دو دارند .با برند بایوتاچ هم لیفت ابرو و هم لیفت مژه را میتوانید انجام دهید. در اکثر موارد استفاده از تیغ برای برداشتن و اصلاح تار موهای پراکنده ابرو ، بلامانع می باشد. از مزیتهای مهم دیگر تزریق چربی عدم امکان ایجاد آلرژی است. سطح ناخن را با پد مخصوص و کلینزر تمیز می کنید که هیچگونه چربی روی سطح ناخن نباشد. بهتر است پنبه را روی مژه هایتان نمالید و به آرامی دور چشم را با آن تمیز کنید. فیلر مناسب برای تزریق در چین و چروک های سطحى پوست با ماده ی قابل تزریق اطراف چشم یا لب فرق دارد. فرآیند کاشت مژه بسیار تخصصی است و باید توسط پزشک انجام شود تا ا آسیب به پلک و چشم جلوگیری شود.

بعد از آن موهای ابرو را به طور کامل با مواد شماره ۲ یا فیکس کننده می پوشانیم . مرحله اول: ابتدا ابروها را به جهت دلخواه با چسب لیفت به وسیله شانه لیفت یا براش ریملی فیکس کنید. حال ابروها را با کاور نایلون بپوشانید و به مدت ۱۵ دقیقه مکث نمایید گام چهارم : بعد از پاک کردن مواد شماره ۲ باید مواد فیکس رنگ را بر روی ابرو قرار دهیم . از انجام این کار به صورت شخصی پرهیز کنید. با استفاده از قلم مخصوص که آغشته به کلینزر است (در صورت نبودن کلینزر از الکل استفاده می کنید) مواد را روی سطح ناخن به صورت یک دست و حرکت صحیح قلم پخش می کنید.توجه داشته باشید که قلم نباید خیلی خیس باشد.

به این ترتیب می توان از اقداماتی مانند تزریق چربی به صورت برای از بین بردن چین و چروک های سایر بخش های صورت گونه ها بهره مند شد. تاپ کات را مانند لاک روی ناخن می زنید و ناخن را داخل دستگاه UV قرار می دهید. مقدار مورد نیاز از پلی ژل را با کاردک مخصوص برداشته و روی سطح ناخن قرار می دهید. اگر میخواهید نتیجه خوبی از ژل ابرو خانگی بگیرید، باید آن را درست استفاده کنید. نحوه درست کردن ژل ابرو خانگی را در این مقاله بخوانید. ژل ابرو فقط یک محصول تزئینی نیست و برای عزیزانی که ابروهای کم پشت دارند، ضروری است. ابرو ها تاثیر بسیار زیادی بر زیباتر شدن چهره دارند به همین دلیل افراد تمایل دارند همواره، شکل و ظاهر ابروهایشان مرتب و خوش حالت باشد، با استفاده از صابون و وازلین می توانیم ابروهای خوش فرم و مرتبی را برای زمانی طولانی داشته باشیم بدون اینکه نیازی به استفاده از ژل های فرم دهی شیمیایی باشد. می توانید با استفاده از گزینه های کم خطر مانند خط لب، رژلب، مرطوب کننده های لب مانند چرب لب، اسید هیالورونیک های موضعی یا حتی رژهای حجم دهنده ی جنجال برانگیز به طور موقت لب های خود را حجیم تر نشان دهید.

در حالت کلی مدت زمانی که نباید آب به محل تزریق برسد بین 6 الی 24 ساعت خواهد بود. به طور کلی انتخاب روش کاشت مو بر اساس نیازهای بیمار صورت می گیرد. توجه کنید که پس از قرار دادن کراتین بر روی ابروها حتما به مشتری گوشزد کنید تا چند ساعت بعد به هیچ وجه نباید آب به ابرو ها برسد به این دلیل که مواد کراتینه این زمان را نیاز دارند تا به طور کامل جذب مو های ابرو گردند ، در غیر این صورت اثر آنها به کلی از بین می رود و نتایج دلخواه حاصل نمی شود .

افراد مبتلا به دیابت که انسولین تزریق می کنند. این ژل ها می توانند از سه طریق به بهبود ظاهر لب های شما کمک کنند. البته مواد لیفت ابرو به این دلیل که ارگانیک و معدنی هستند بعد از تماس با مو های ابرو آن ها را ضخیم تر و مشکی تر می کنند و حالتی منظم و به شکل هاشوری به سمت بالا به ابروها می دهند . این مرحله کاملا اجباری است و از آنجایی که ملتهب و حتی زخم شدن پوست های نازک مشتری در طول مانیکور اتفاقی غیرعادی نیست، این مرحله بسیار مهم است و حتما توجه داشته باشید که ضد قارچ را بر روی تمام صدف ناخن بمالید. معمولا تزریق ژل پلی لاکتیک اسید، در طول چند ماه و در چند مرحله انجام میشود. بعد از شانه زدن ابروها در جهت دلخواه، چند دقیقه صبر کنید تا خیسی صابون روی ابروها خشک شود و ابروهای شما در حالت دلخواه ثابت شوند.