کانسپت هیوندای N Vision 74 در ایالات متحده در سال 2022 Automobility LA معرفی شد

منبع

9.3 پوند

کارایی

جزئیات جامع از نسخه جهانی N Vision 74، از جمله RN22e الکتریکی شده، در دسترس است: N Vision 74 Global Release.

هیوندای موتور آمریکا روشن است توییتر | یوتیوب | فیس بوک | اینستاگرام | لینکدین

900+ نیوتن متر (664+ پوند فوت.)

حداکثر توان (کیلو وات)


کانسپت هیوندای N Vision 74 به صورت دیجیتالی در جولای 2022 ارائه شده است.

طراحی میراث
N Vision 74 ادای احترامی به کانسپت هیوندای پونی کوپه از سال 1974 است که توسط طراح افسانه ای خودرو جورجتو جوجارو ساخته شده است. N Vision 74 سطوح خالص، مشخصات پویا متناسب، و ستون B منحصر به فرد را از مفهوم پونی کوپه 1974 به ارث برده است، در حالی که نورپردازی پیکسل پارامتریک شکوفایی آینده نگرانه را ارائه می دهد.

طول / عرض / ارتفاع / فاصله بین دو محور (اینچ)

یکی از اهداف کلیدی توسعه N Vision 74 ارائه بالاترین احساس رانندگی برای راننده، حتی در شرایط سخت مسیر است. معماری هیبرید هیدروژنی منحصر به فرد N Vision 74 چالش های منحصر به فردی را برای مدیریت گرما ارائه می دهد. سه کانال خنک کننده مستقل برای باتری، پیل سوختی و موتور، بهره وری انرژی و مقاومت در برابر کاهش عملکرد را بهینه می کند. این عملکرد ثابت برای N Vision 74 کلیدی است تا نوید تعامل رانندگی را ارائه دهد.

N Vision 74 دارای قابلیت شارژ دوگانه است و مخازن سوخت هیدروژن با ظرفیت 9.3 پوندی که در پشت نصب شده اند را می توان در عرض پنج دقیقه سوخت گیری کرد. پیل سوختی 85 کیلوواتی برای شارژ باتری 62 کیلووات ساعتی، هیدروژن را به برق تبدیل می کند. این باتری همچنین از فناوری باتری 800 ولتی پلت فرم e-GMP هیوندای با قابلیت شارژ سریع بهره می برد. درگاه‌های سوخت و شارژ هم برای هیدروژن و هم برای الکتریسیته، انعطاف‌پذیری را برای سناریوهای مختلف، از جمله رانندگی با روحیه در بزرگراه یا رانندگی عملکردی در مسیرهای مسابقه، امکان‌پذیر می‌سازد.

500+ کیلووات (671+ اسب بخار) (درایو عقب)

62.4 کیلووات ساعت

محدوده رانندگی

155+ مایل در ساعت

پشته پیل سوختی

موتورهای مستقل نصب شده در عقب، یک عدد در هر چرخ، مجموع توان خروجی 500 کیلو وات تولید می کنند. این به مهندسان اجازه می دهد تا توزیع نیرو را بین چرخ های چپ و راست تنظیم کنند. توانایی تنظیم سریع توزیع توان با دقت باعث می‌شود تنظیمات دیفرانسیل متعدد به طور بهینه برای رانندگی در مسیر N Vision 74 پیکربندی شوند.

  • N Vision 74 دارای معماری ترکیبی سلول سوختی هیدروژنی منحصر به فرد است
  • فناوری پیل سوختی از N 2025 Vision Gran Turismo، هفت سال در حال ساخت
  • با الهام از مفهوم پونی کوپه سال 74
  • N Vision 74 چشم انداز عملکرد بالا میان مدت تا بلندمدت برند N را تجسم می کند.

چشم انداز و تعهد برند N که در سال 2015 راه اندازی شد، در N 2025 Vision Gran Turismo با نیروی هیدروژن نشان داده شده است. اگرچه قدرت پیل سوختی هیدروژنی در ابتدا به عنوان یک رویا در نظر گرفته می شد، اما N Vision 74 نشان دهنده هفت سال توسعه فناوری و تعهد برند N برای ارائه آینده ای خوش بینانه برای علاقه مندان به خودرو، صرف نظر از نوع پیشرانه است. با استفاده از اوج فناوری، طراحی و عملکرد بالای هیوندای، N Brand نوآوری را برای کل شرکت تحریک می کند.

85 کیلووات خالص (حداکثر 95 کیلووات)

###

وسیله نقلیه

موتور

اندازه

قابلیت شارژ سریع 800 ولت

5 دقیقه.

حداکثر سرعت

باتری

حداکثر گشتاور (نیوتن متر)

هیوندای موتور آمریکا
هیوندای موتور آمریکا بر روی «پیشرفت برای بشریت» و راه‌حل‌های هوشمند حرکت تمرکز دارد. هیوندای مجموعه‌ای از خودروها، شاسی‌بلندها و خودروهای الکتریکی را به مصرف‌کنندگان آمریکایی ارائه می‌کند. 820 فروشنده ما در سال 2021 بیش از 738000 وسیله نقلیه را در ایالات متحده فروختند و تقریباً نیمی از آنها در هیوندای موتور تولید آلاباما ساخته شدند. برای اطلاعات بیشتر به www.HyundaiNews.com مراجعه کنید.

زمان سوخت گیری

ظرفیت مخزن

ظرفیت (کیلووات ساعت)

195.0 / 78.5 / 52.4 / 114.4

پلی اتیلن

مشخصات فنی N Vision 74


لس آنجلس، 17 نوامبر 2022
– مفهوم هیبریدی پیل سوختی هیدروژنی N Vision 74 هیجان انگیز هیوندای امروز در Automobility LA در ایالات متحده معرفی شد. این کانسپت آینده‌نگر، چشم‌انداز الکتریکی سازی زیر برند هیوندای N را نشان می‌دهد و تعهد آن را به فناوری‌های آلایندگی صفر نشان می‌دهد. مفهوم “آزمایشگاه نورد” که بر اساس آن ساخته شده است، یک بستر آزمایشی از فناوری های آینده است که به دنبال بالاترین سطح درگیری احساسی برای راننده است. این رویکرد استراتژیک به برند N اجازه می‌دهد تا با پیشرفته‌ترین فن‌آوری‌ها از موتوراسپرت و توسعه خودروهای تولیدی آزمایش کند.

هیدروژن


هیوندای N Vision 74 و کانسپت پونی کوپه 1974 در قالب دیجیتال در جولای 2022 رندر شده اند.

373+ مایل

معماری هیبرید هیدروژنی بی نظیر که برای عملکرد بالا طراحی شده است
مهندسان هیوندای یک معماری هیبریدی هیدروژنی منحصربفرد با ساختار ترکیبی باتری-الکتریکی در ترکیب با سیستم FCEV ایجاد کردند که در طرحی کاملاً جدید و منحصر به فرد N Vision 74 قرار گرفته است. پشته سلول سوختی با خروجی 85 کیلووات (حداکثر 95 کیلووات)، در جلو نصب شده است، و یک باتری 62.4 کیلووات ساعتی از نوع T در پایین نصب شده است تا ارتفاع کلی و مرکز ثقل را کاهش دهد. باتری دارای معماری شارژ 800 ولتی با سرعت بالا است.