کریستین گومز از سوی انجمن ملی زنان تجاری اسپانیایی به عنوان زن سال انتخاب شد

FOUNTAIN VALLEY، کالیفرنیا، 6 ژوئیه 2022 – کریستین گومز، مدیر ارشد گروه، انطباق با مقررات و تحرک زیست محیطی، توسط انجمن ملی زنان تجاری اسپانیایی اسپانیا (NHBWA) به دلیل مشارکت در مسئولیت شرکت، به عنوان زن سال انتخاب شد. NHBWA سالانه سه زن را برای کارهای برجسته در مسئولیت شرکتی، کسب و کار کوچک/کارآفرین و خدمات اجتماعی/غیر انتفاعی/آموزش به رسمیت می شناسد.

هیوندای موتور آمریکا روشن است توییتر | یوتیوب | فیس بوک | اینستاگرام | لینکدین

گومز رئیس هیئت مدیره وابسته و یک داوطلب قدیمی در بنیاد بارهای پروژه جوانان اورنج کانتی (OCBF)، یک سازمان غیرانتفاعی مستقر در اورنج کانتی است که به جوانان در معرض خطر در سانتا آنا با منابع آموزشی کمک می کند. او یکی از اعضای فعال گروه منابع کارمند “Amigos Unidos” هیوندای است که وظیفه مشارکت جامعه و افزایش آگاهی فرهنگی در هیوندای را بر عهده دارد.

زن سال به زنانی اعطا می شود که در جامعه یا با NHBWA فعال هستند و سابقه کسب و کار و دستاوردهای حرفه ای کارآفرینی دارند.

مخاطب
براندون رامیرز
(714) 931-8489
[email protected]

منبع

هیوندای موتور آمریکا
هیوندای موتور آمریکا بر روی «پیشرفت برای بشریت» و راه‌حل‌های هوشمند حرکت تمرکز دارد. هیوندای مجموعه‌ای از خودروها، شاسی‌بلندها و خودروهای الکتریکی را به مصرف‌کنندگان آمریکایی ارائه می‌کند. 820 فروشنده ما در سال 2021 بیش از 738000 وسیله نقلیه را در ایالات متحده فروختند و تقریباً نیمی از آنها در هیوندای موتور ساخت آلاباما ساخته شدند. برای اطلاعات بیشتر به www.HyundaiNews.com مراجعه کنید.

###

یووال استیمن، مدیر بخش سازگاری با محیط زیست و تحقیقات هیوندای گفت: «زن سال NHBWA افتخاری باورنکردنی است که تأثیر کریستین را نه تنها در کار محیط زیستی، بلکه در اشتیاق و تعهدش برای حمایت از جامعه محلی خود دارد.» موتور آمریکای شمالی از اجرای طرح‌های زیست محیطی گرفته تا حمایت از برنامه‌های جوانان، تعهد کریستین به ساختن فردایی بهتر برای نسل‌های آینده الهام‌بخش است.»