کمک درسی دوازدهم انسانی خرید با تخفیف از یونیکتاب | ketabko

کمک درسی دوازدهم انسانی خرید با تخفیف از یونیکتاب | ketabko

یکی از مقاطع حساس در دوران تحصیلی هر فرد، مقطع دوازدهم و یا بهتر است بگوییم قبل از ورود به دانشگاه است چرا که در این دوره هر دانش اموز با توجه به تلاش و پایه تحصیلی خود می تواند به نتیجه مطلوب دست یابد. همه ما می دانیم که استفاده از کتاب های درسی برای شرکت در کنکور به تنهایی کافی نیست و لازم است از کتاب های کمک درسی و یا کلاس خصوصی در کنار کتب درسی استفاده نمود تا بتوان درصد قبولی در کنکور را افزایش داد. یکی از عواملی که می تواند در خرید کتاب کمک درسی برای کنکور موثر باشد انتخاب پرفروش ترین کتاب کمک درسی دوازدهم است. شاید لازم است در این باره بیشتر توضیح دهیم بنابراین تا انتهای این مطلب با زودر همراه شوید. بانک کتاب کنکور مدابوک، مرجع بیش از 3000 جلد کتاب از تمامی انتشارات شامل، گاج، خیلی سبز، مهروماه، نشر الگو، قلمچی، مبتکران و … دانش آموزان پایه های دهم، یازدهم و دوازدهم می توانند در ایام و جشنواره های مختلف تا 50 درصد تخفیف برای تهیه کتاب های مورد نیاز خود از سایت مدابوک دریافت کنند.

  • قیمت کتاب کمک درسی دوازدهم تجربی بسیار متنوع است و این تنوع به علت تفاوت در محتوا، جنس کاغذ و جلد، حجم و… است؛ اما آنچه که اهمیت دارد، تناسب بین محتوا و قیمت کتاب‌ها است.
  • شایان ذکر است که کتاب های اول هر درس با تخفیف 25% و کتاب های دوم با تخفیف 22% تا پایان مهر در سایت چی بخونم به فروش خواهند رسید.
  • برای خرید آنلاین کتاب های کمک درسی دوازدهم ریاضی با تخفیف کافی است آثار مورد نظرتان را از فهرست ابتدای این صفحه انتخاب کرده و پس از تسویه سبد خرید، آنان را در کوتاه‌ترین زمان ممکن درب منزل خود تحویل بگیرید.
  • تست های این کتاب به همراه مطالعه درسنامه آن می تواند یک نتیجه خوب برای کتاب کمک درسی دوازدهم شما رقم بزند.
  • این نوع کتاب‌ها، در زمانی که معلم در دسترس نیست، ابهامات ذهنی دانش‌آموزان را رفع می‌کنند.
  • کتاب‌های درسی که در سال دوازدهم تجربی با آن‌ها روبه‌رو می‌شوید، هم مطالب بیشتری را دربردارند و هم از منابع اصلی کنکور هستند.

بانک کتاب کنکور، برترین سایت در این زمینه می‌باشد، که امکانات فراوانی برای خرید کتاب اینترنتی در اختیار افراد می‌گذارد و یک بستر ایده آل در زمینه‌ی خرید کتاب کنکور با تخفیف می باشد. این مجموعه با دربرگیری امکانات متنوع نظیر معرفی، بررسی و مقایسه کتاب‌های کمک درسی و بهترین منابع کنکور، تخفیف‌های جذاب و ارسال رایگان، توانسته است محیطی مناسب برای خرید را برای دانش آموزان و دانشجویان فراهم نماید. کتاب های گام به گام برای فهم بهتر و کامل کتاب‌های درسی طراحی و تألیف شدند.

انتشارات مبتکران

این عنوان کتاب‌ها، به ارائه سؤالات امتحانی زیاد و استاندارد می‌پردازند و علاوه بر تمرین و تکرار برای یادگیری و تثبیت آموخته‌ها در ذهن، در شب‌های امتحان، می‌توانند ناجی دانش‌آموزان باشند و از استرس آنها بکاهند. در این کتاب‌ها، آزمون‌های مختلف کلاسی، پایانی نیمسال تحصیلی و سایر آزمون‌های دوازدهم تجربی جمع‌آوری شده است. انتشارات گاج، نشر خیلی سبز، انتشارات مهروماه، نشر الگو، انتشارات خوشخوان و انتشارات منتشران بهترین ناشران پایه دوازدهم ریاضی هستند که آثارشان را می‌توانید در این صفحه سایت کتابانه مشاهده کنید.

کتاب‌های پرفروش کمک درسی

در هر درس به ترتیب به مباحث لغت و املا ، قرابت معنایی، آرایه های ادبی ، زبان فارسی و تاریخ ادبیات پرداخته شده است. سوالات مروری هم برای دوره سریع آزمون های آزمایشی جمع بندی و جامع در پایان نیمسال اول و دوم تعیین شده است. با شروع آخرین سال از دوره‌ی متوسطه‌ی دوم یا همان مقطع دوازدهم، دیگر زمانی تا فرا رسیدن کنکور باقی نمانده است و استرس دانش آموزان رفته رفته بیشتر می‌شود. از طرفی حجم مطالب درسی زیاد است و دانش آموزان باید علاوه بر آماده سازی خود برای آزمون سراسری، خود را برای امتحانات پایان ترم که به صورت کشوری و هماهنگ برگزار می‌شود هم آماده کنند. عده ایی با خلاصه کردن محتوا، حجم اطلاعات بیشتری در اختیار مخاطبان قرار می دهند یا برعکس، تخصصی عمل کرده و تمام جزئیات مربوط به مبحث را مفصلا بیان می کنند. عده ایی به ظاهر کتاب برایشان توجه ویژه دارند و عده ایی دیگر متن کتاب و کیفیت محتوا برایشان درالویت است.