کمک 2 میلیون دلاری گروه موتور هیوندای برای کمک به اقدامات زلزله زده ترکیه

اطلاعات بیشتر در مورد گروه موتور هیوندای، لطفاً به سایت www.hyundaimotorgroup.com مراجعه کنید

مخاطب:
سان وو کیم
تیم روابط عمومی جهانی / گروه موتور هیوندای
[email protected]منبع

درباره گروه موتور هیوندای
گروه موتور هیوندای یک شرکت جهانی است که یک زنجیره ارزش مبتنی بر تحرک، فولاد و ساخت و ساز و همچنین لجستیک، مالی، فناوری اطلاعات و خدمات ایجاد کرده است. با حدود 250000 کارمند در سراسر جهان، برندهای متحرک گروه شامل هیوندای، کیا و جنسیس است. مسلح به تفکر خلاق، ارتباطات مشارکتی و اراده برای مقابله با هر چالشی، ما در تلاش برای ایجاد آینده ای بهتر برای همه هستیم.

  • این گروه به صلیب سرخ کره کمک مالی خواهد کرد
  • Hyundai Assan Otomotive Sanayi Ve Ticaret AS، وابسته به خودروسازی گروه در ترکیه، به طور جداگانه 500,000 یورو تجهیزات نجات را به حمایت مالی برای تلاش های امدادی اهدا کرد.

– پایان –

تحت گروه هیوندای موتور، شرکت هیوندای موتور، کیا و هیوندای موبیس همگی در این کمک‌ها مشارکت می‌کنند که از طریق صلیب سرخ کره انجام می‌شود و برای فعالیت‌های امدادی محلی و بازیابی خسارت استفاده می‌شود.

علاوه بر این کمک مالی، شرکت تابعه محلی هیوندای موتور، هیوندای آسان اتوموتیو Sanayi Ve Ticaret AS، شعبه خودروسازی گروه در ترکیه، قبلاً پشتیبانی اضطراری را تمدید کرده بود و تجهیزات امداد مصدومان را به ارزش 500000 یورو، از جمله کاترها و آسیاب‌ها، و لوازم روزانه فراهم کرده بود. مانند مواد غذایی، لوازم بهداشتی و لوازم هوای سرد.

سئول، 10 فوریه 2023 – گروه هیوندای موتور در حال ارائه کمک های مالی به مبلغ 2 میلیون دلار برای کمک های امدادی در ترکیه و سوریه است.