کمک 3.1 میلیون دلاری هیوندای به طوفان یان

گروه موتور هیوندای همچنین به طور جداگانه یک میلیون دلار به صلیب سرخ آمریکا در حمایت از تلاش‌های امدادی طوفان ایان اهدا کرد. این برنامه توسعه ای از برنامه دیرینه Hyundai Assurance است که به ایمنی، سلامت و رفاه مشتریان، کارکنان، فروشندگان و جوامعی که در آن تجارت می کند اختصاص دارد.

هیوندای موتور آمریکا روشن است توییتر | یوتیوب | فیس بوک | اینستاگرام | لینکدین

هیوندای موتور آمریکا
هیوندای موتور آمریکا بر روی «پیشرفت برای بشریت» و راه‌حل‌های هوشمند حرکت تمرکز دارد. هیوندای مجموعه‌ای از خودروها، شاسی‌بلندها و خودروهای الکتریکی را به مصرف‌کنندگان آمریکایی ارائه می‌کند. 820 فروشنده ما در سال 2021 بیش از 738000 وسیله نقلیه را در ایالات متحده فروختند و تقریباً نیمی از آنها در هیوندای موتور تولید آلاباما ساخته شدند. برای اطلاعات بیشتر به www.HyundaiNews.com مراجعه کنید.

جرد پلات
جنسیس موتور آمریکای شمالی
949-683-0637
[email protected]

منبع

درباره گروه موتور هیوندای
گروه موتور هیوندای یک شرکت جهانی است که یک زنجیره ارزش مبتنی بر تحرک، فولاد و ساخت و ساز و همچنین لجستیک، مالی، فناوری اطلاعات و خدمات ایجاد کرده است. با حدود 250000 کارمند در سراسر جهان، برندهای متحرک گروه شامل هیوندای، کیا و جنسیس است. مسلح به تفکر خلاق، ارتباطات مشارکتی و اراده برای مقابله با هر چالشی، ما در تلاش برای ایجاد آینده ای بهتر برای همه هستیم. برای اطلاعات بیشتر در مورد گروه موتور هیوندای، لطفاً به سایت www.hyundaimotorgroup.com مراجعه کنید

  • 50 دلار برای هر هیوندای و جنسیس فروخته شده در ایالات متحده در ماه اکتبر به مبلغ 3.1 میلیون دلار
  • کمک مالی به موسسات خیریه حامی ساکنان فلوریدا تحت تأثیر طوفان ایان

خوزه مونوز، رئیس و مدیر عامل هیوندای و جنسیس موتور آمریکای شمالی، گفت: “ما شاهد ویرانی هایی بودیم که طوفان ایان در جنوب غربی فلوریدا به ارمغان آورده است و هیوندای متعهد به کمک به کسانی است که تحت تاثیر طوفان در حین بازسازی هستند.” ما می‌دانیم که این سازمان‌ها به تأمین منابع و پشتیبانی این جامعه برای ادامه حرکت رو به جلو کمک خواهند کرد.»

لطفا برای اطلاع از آخرین اخبار به سایت رسانه ما مراجعه کنید www.genesisnewsusa.com (ایالات متحده آمریکا) و www.genesisnews.ca (کانادا).

مخاطب:

خیریه های زیر کمک های مالی دریافت خواهند کرد:

  • تغذیه فلوریدا: Feeding Florida شبکه ایالتی متشکل از 12 بانک مواد غذایی است که برای رفع گرسنگی کار می کنند. بانک های مواد غذایی در زمین هستند تا غذا، آب و منابع را برای افراد آسیب دیده از طوفان ایان فراهم کنند.
  • زیستگاه انسانیت فلوریدا: چندین شرکت وابسته به Habitat for Humanity در سراسر فلوریدا در حال ارزیابی خسارت در سراسر ایالت هستند و در تلاش های طولانی مدت برای بازیابی برای کمک به جوامع برای جبران اثرات مخرب طوفان ایان شرکت خواهند کرد. تلاش‌های آنها برای بازیابی پس از فاجعه بر رفع نیازهای مسکن درازمدت، تعمیر خانه‌های آسیب‌دیده و ساخت خانه‌های مقرون‌به‌صرفه و مقاوم در برابر بلایا متمرکز خواهد بود.
  • پروژه امید: پروژه HOPE از کارکنان مراقبت های بهداشتی محلی برای نجات جان مردم در سراسر جهان پشتیبانی می کند. آنها در حال حاضر با ارائه لوازم پزشکی، کیت های بهداشتی، غذا و آب تمیز و همچنین حمایت از کلینیک هایی که به آسیب پذیرترین افراد خدمت می کنند، به طوفان ایان پاسخ می دهند.

###

ایرا گابریل
هیوندای موتور آمریکا
(657) 568-7471
[email protected]

FOUNTAIN VALLEY، کالیفرنیا، 29 نوامبر 2022 – برای حمایت از جوامع آسیب دیده از طوفان یان، هیوندای موتور آمریکای شمالی، که شامل هیوندای موتور آمریکا و جنسیس موتور آمریکا، هیوندای سرمایه آمریکا و گروه موتور هیوندای است، 3.1 میلیون دلار به خیریه های محلی فلوریدا کمک می کند. کمک 50 دلاری به ازای هر خودروی هیوندای و جنسیس که در ماه اکتبر در ایالات متحده فروخته می شود، برای خدمت رسانی به کسانی که تحت تأثیر طوفان ایان در فلوریدا قرار گرفته اند، اختصاص می یابد.

جنسیس موتور آمریکای شمالی
در جنسیس، مشتری را در مرکز هر تصمیمی که می گیریم قرار می دهیم. جنسیس یک برند جهانی خودرو است که بالاترین استانداردهای عملکرد، طراحی، ایمنی و نوآوری را ارائه می‌کند و در عین حال به آینده‌ای پایدارتر نگاه می‌کند. جنسیس تجارب مشتری را طراحی می کند که فراتر از محصولات است و ویژگی های جسورانه، آینده نگر و کاملاً کره ای را در هویت منحصر به فرد طراحی Athletic Elegance تجسم می دهد. با گستره رو به رشدی از مدل‌های برنده جوایز – از جمله خودروی سال 2023 MotorTrend G90 به همراه G70، G80، GV60، GV70 و GV80 – جنسیس قصد دارد عصر برق‌سازی را با خودروهای برقی باطری پیش ببرد و با G80 الکتریکی خود شروع کند. مدل های GV60 و GV70 برقی. جنسیس تعهد خود را برای تبدیل شدن به یک برند خودروی تمام الکتریکی تا سال 2030 و پیگیری بی‌طرفی کربن تا سال 2035 اعلام کرده است.

جین چا
تیم جهانی روابط عمومی/گروه موتور هیوندای
[email protected]