کمک 30000 دلاری هیوندای به سازمان های غیرانتفاعی محلی در ساوانا برای ادامه سرمایه گذاری در گرجستان

###

  • هیوندای هر کدام 15000 دلار به دانشگاه جورجیا جنوبی و خیریه خانه رونالد مک دونالد در امپراتوری ساحلی اهدا می کند.

براندون رامیرز، مدیر مسئولیت اجتماعی شرکتی و روابط خارجی هیوندای موتور آمریکا، گفت: “با چشم انداز جهانی ما از پیشرفت برای بشریت، هیوندای مفتخر است که از سازمان هایی حمایت می کند که برای جامعه خود کار خوبی انجام می دهند.” «نوآوری درها را به سوی آینده باز می کند و دسترسی به آموزش باکیفیت جزء کلیدی برای ایجاد رهبران فردا است. علاوه بر این، برنامه‌های سلامت جامعه برای رفع نیازهای برآورده نشده خانواده‌هایی که در زمان‌های ناراحت‌کننده‌ای مانند هنگام بیماری و بیماری می‌گذرند، حیاتی هستند.»

هیوندای موتور آمریکا
هیوندای موتور آمریکا بر روی «پیشرفت برای بشریت» و راه‌حل‌های هوشمند حرکت تمرکز دارد. هیوندای مجموعه‌ای از خودروها، شاسی‌بلندها و خودروهای الکتریکی را به مصرف‌کنندگان آمریکایی ارائه می‌کند. 830 فروشنده ما در سال 2022 بیش از 724000 وسیله نقلیه در ایالات متحده فروختند و تقریباً نیمی از آنها در هیوندای موتور تولید آلاباما ساخته شدند. برای اطلاعات بیشتر به www.HyundaiNews.com مراجعه کنید.

کمک مالی به دانشگاه جنوبی جورجیا به ارائه بورسیه تحصیلی به دانشجویان مقطع کارشناسی در زمینه های علوم، فناوری، مهندسی و ریاضی (STEM) کمک می کند، زیرا این زمینه های تحصیلی به ویژه برای نوآوری مهم هستند.

منبع

جولی گربش، مدیر اجرایی توسعه دانشگاه جورجیا جنوبی، گفت: “مشارکت های جامعه نقش مهمی در کمک به دانش آموزان ما برای دستیابی به پتانسیل کامل خود در زمینه های STEM ایفا می کند. ما مفتخریم که با هیوندای موتور آمریکا شریک اجتماعی هستیم.”

بیلی سوروچاک، مدیر اجرایی خیریه رونالد مک‌دونالد هاوس ساحلی، گفت: «وقتی کودکی به‌شدت بیمار می‌شود، کل خانواده رنج می‌برند، به‌ویژه زمانی که کودک در بیمارستان بستری می‌شود یا درمان سرپایی دور از خانه برای مدت طولانی دریافت می‌کند. امپراتوری برای خانواده یک کودک بستری شده در بیمارستان، خانه رونالد مک دونالد مهمترین خانه ای خواهد بود که تا به حال از آنها بازدید خواهند کرد. به لطف حمایت سخاوتمندانه هیوندای موتور آمریکا، از طریق ابتکار هیوندای هوپ، بسیاری از کودکان و خانواده‌ها از مراقبت و آسایش مورد نیاز در این دوران سخت برخوردار خواهند شد.


ساوانا، گا.، 26 ژانویه 2023
– هیوندای موتور آمریکا همکاری خود را با دانشگاه جورجیا جنوبی و خیریه رونالد مک‌دونالد هاوس امپراتوری ساحلی اعلام کرد و 15000 دلار به هر سازمان اهدا کرد. این پشتیبانی نشان دهنده تعهد قوی هیوندای به ایالت جورجیا است، جایی که گروه جدید هیوندای موتور متاپلانت آمریکا در حال حاضر در شهرستان برایان در حال ساخت است. چک های تشریفاتی به این دو سازمان در گرجستان ارائه شد.

دانشگاه جورجیا جنوبی
دانشگاه جورجیا جنوبی، یک موسسه دولتی دکترا/R2 کارنگی که در سال 1906 تأسیس شد، تقریباً 140 برنامه تحصیلی مختلف را ارائه می دهد که به بیش از 25500 دانشجو از طریق 10 کالج در سه پردیس در Stateboro، Savannah، Hinesville و آموزش آنلاین خدمات ارائه می دهد. این دانشگاه که پیشرو در آموزش عالی در جنوب شرقی گرجستان با اساتید متخصص است، بر تحقیقات تأثیر عمومی و فرصت‌های یادگیری جذاب از طریق دانش و دانش متمرکز است که دانشجویان ما را برای مالکیت زندگی، مشاغل و جوامع خود آماده می‌کند. از GeorgiaSouthern.edu دیدن کنید.


(از چپ به راست) ونسا پرز، هیوندای موتور آمریکا، سیارا کالوب، هیوندای موتور آمریکا، براندون رامیرز، مدیر، مسئولیت اجتماعی شرکتی، هیوندای موتور آمریکا، امی آریانو، رئیس، هیئت مدیره، رونالد مک‌دونالد خانه خیریه امپراتوری ساحلی، نینا گومپلز، هیئت مدیره، رونالد مک دونالد خانه خیریه امپراتوری ساحلی، بیلی سوروچاک، مدیر اجرایی و مدیر اجرایی، خیریه خانه رونالد مک دونالد از امپراتوری ساحلی در ساوانا، گا. در 23 ژانویه 2023. (عکس/ هیوندای)

کمک مالی به رونالد مک‌دونالد خانه خیریه امپراتوری ساحلی بخشی از ابتکار مسئولیت اجتماعی شرکت هیوندای، هیوندای هوپ است، که به دنبال ارتقای کودکان و خانواده‌ها از طریق حمایت از برنامه‌های بهداشتی مختلف است. این کمک به بیماران جوان بیمارستانی و خانواده های آنها کمک می کند.

هیوندای موتور آمریکا روشن است توییتر | یوتیوب | فیس بوک | اینستاگرام | لینکدین | TikTok

هیوندای هوپ
هیوندای هوپ یک ابتکار مسئولیت اجتماعی شرکتی از هیوندای موتور آمریکای شمالی است که به اصل پیشرفت برای بشریت و هدف بهبود رفاه جامعه متعهد است. هیوندای هوپ زمان و منابعی را به سازمان‌های غیرانتفاعی اختصاص می‌دهد که از سلامت و ایمنی افراد حمایت می‌کنند و باعث رشد مثبت در جوامع می‌شوند. برای اطلاعات بیشتر به www.HyundaiHope.com مراجعه کنید.

رونالد مک دونالد خانه خیریه امپراتوری ساحلی
خیریه خانه رونالد مک‌دونالد (RMHC) از امپراتوری ساحلی، یک شرکت غیرانتفاعی، 501 (c) (3) است که برنامه‌هایی را ایجاد، پیدا کرده و حمایت می‌کند که به طور مستقیم سلامت و رفاه کودکان و خانواده‌هایشان را بهبود می‌بخشد. برنامه سنگ بنای خانه رونالد مک دونالد است که به عنوان یک “خانه دور از خانه” برای خانواده هایی با کودکان بدحال یا آسیب دیده تحت درمان در بیمارستان های منطقه عمل می کند. سایر برنامه های اصلی شامل اتاق خانواده رونالد مک دونالد، یک “پناهگاه در بیمارستان” برای خانواده هایی با کودکانی است که در بیمارستان سنت جوزف/کندلر تحت درمان قرار می گیرند و بیمارستان کودکان Memorial Health Dwaine & Cynthia Willett در ساوانا، Ronald McDonald Care Mobile® که معاینات دندانپزشکی رایگان و درمان پیشگیرانه و RMH Hospitality Cart که از همه بیماران در بیمارستان کودکان Dwaine & Cynthia Willett در ساوانا مراقبت می کند، برای کودکان محروم فراهم می کند. برای اطلاعات بیشتر به www.rmhccoastalempire.org مراجعه کنید. RMHCCE را دنبال کنید توییتر، فیس بوک و اینستاگرام. #نگهداری خانواده ها

مخاطب
براندون رامیرز
(714) 931-8489
[email protected]


(از چپ به راست) Ciara Calub، هیوندای موتور آمریکا، ونسا پرز، هیوندای موتور آمریکا، براندون رامیرز، مدیر، مسئولیت اجتماعی شرکت، هیوندای موتور آمریکا، جولی گربش، مدیر اجرایی توسعه، دفتر پیشرفت دانشگاه، دانشگاه جورجیا جنوبی، امی بالاغ، معاون موقت، مدیریت ثبت نام، دانشگاه جورجیا جنوبی در استیتسبورو، گا. در 23 ژانویه 2023. (عکس/هیوندای)