کمک 50000 دلاری هیوندای برای کمک به ساخت منطقه بازی در مرکز پزشکی کودکان Diamond


SCOTTSDALE، آریز، 23 مارس 2023 – هیوندای موتور آمریکا 50000 دلار به بنیاد سلامت بنر برای کمک به ساخت منطقه بازی در مرکز پزشکی کودکان الماس در توسان، آریزونا اهدا کرد. این کمک مالی بخشی از ابتکار مسئولیت اجتماعی شرکت هیوندای، هیوندای هوپ است و به ایجاد فضای بازی اختصاصی برای بیماران کودکان و خانواده‌های آنها کمک می‌کند. چک تشریفاتی به بنیاد سلامت بنر در اسکاتسدیل، آریزونا ارائه شد.


(از چپ به راست) ونسا پرز، هیوندای موتور آمریکا، براندون رامیرز، مدیر، مسئولیت اجتماعی شرکت، هیوندای موتور آمریکا، لورا اسنو، معاون معاون، زنان، خدمات نوزادان و اطفال، بنیاد سلامت بنر، ربکا هانتر، مدیر توسعه، روابط شرکتی، بنیاد سلامت بنر در اسکاتسدیل، آریز. در 20 مارس 2023. (عکس/هیوندای)

براندون رامیرز، مدیر مسئولیت اجتماعی شرکت هیوندای موتور آمریکا، گفت: «فرصت‌ها و مزایایی که فضای امن و حمایت‌کننده مانند Play Zone به خانواده‌ها ارائه می‌دهد، در قلب مأموریت هیوندای هوپ است. ما مفتخریم که با بنیاد سلامت بنر همکاری می کنیم تا این امر را زنده کنیم و به ارتقای کودکان و خانواده ها در جامعه ادامه دهیم.

بنر هلث یکی از بزرگ‌ترین سیستم‌های بهداشتی غیرانتفاعی در کشور است که متشکل از 30 بیمارستان، سه مرکز پزشکی دانشگاهی و سایر نهادهای مرتبط با سلامت است که در شش ایالت فعالیت می‌کنند. بنر کودکان در مرکز پزشکی کودکان الماس بر کمک به کودکان در هنگام دریافت مراقبت های پیشرفته از پزشکان و محققان متخصص کودکان تمرکز دارد. منطقه بازی در مرکز پزشکی کودکان Diamond یک محیط غیرپزشکی و حمایتی برای کودکان خواهد بود که در آن می‌توانند سؤال بپرسند، مکانیسم‌های مقابله ایجاد کنند، اضطراب را کاهش دهند و برای درمان‌ها در محیطی روشن و مثبت آماده شوند. کودکان همچنین در تفریحات و بازی های درمانی شرکت خواهند کرد که در نهایت می تواند دیدگاه عاطفی کودکان را بهبود بخشد و خلق و خوی آنها را بهبود بخشد.

هدلی ترول، دستیار مدیر بخش زندگی کودک، Diamond Children’s می‌گوید: «من این فرصت را داشتم که مراقبت‌های بالینی را به بیماران در یک منطقه بازی ارائه کنم و جادوی فضا واقعاً باورنکردنی است. گفت و گوهای صادقانه ای که از یک محیط آرام و خروجی خلاقانه ای که این فضا فراهم می کند، شبیه هر چیزی است که می توان در یک اتاق بیمارستان ارائه کرد.

بنر کودکانه
Banner Children’s، بخشی از غیرانتفاعی Banner Health، بیش از هر سیستم بهداشتی دیگری در آریزونا از کودکان مراقبت می کند. از معاینات کودک خوب گرفته تا درمان آسیب‌های جزئی و بیماری‌ها تا مدیریت شرایط مزمن، تیم با تجربه در بنر کودکان مراقبت‌های پزشکی جامع و خانواده محور را برای هر کودک در مراکز و کلینیک‌ها، اورژانس‌ها، بیمارستان‌ها و مراکز سرپایی برای هر کودک ارائه می‌دهد. خدمات عبارتند از: سلامت رفتاری، مراقبت از سرطان، دیابت و غدد درون ریز، مراقبت های گوارشی، مراقبت های اورژانسی، مراقبت های قلبی، علوم اعصاب، مراقبت های اولیه، جراحی و غیره. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد خدمات، پزشکان و مکان های کودکان بنر، به bannerchildrens.com مراجعه کنید.

هیوندای هوپ
هیوندای هوپ یک ابتکار مسئولیت اجتماعی شرکتی از هیوندای موتور آمریکای شمالی است که به اصل پیشرفت برای بشریت و هدف بهبود رفاه جامعه متعهد است. هیوندای هوپ زمان و منابعی را به سازمان‌های غیرانتفاعی اختصاص می‌دهد که از سلامت و ایمنی افراد حمایت می‌کنند و باعث رشد مثبت در جوامع می‌شوند. برای اطلاعات بیشتر به www.HyundaiHope.com مراجعه کنید.

هیوندای موتور آمریکا
هیوندای موتور آمریکا بر روی «پیشرفت برای بشریت» و راه‌حل‌های هوشمند حرکت تمرکز دارد. هیوندای مجموعه‌ای از خودروها، شاسی‌بلندها و خودروهای الکتریکی را به مصرف‌کنندگان آمریکایی ارائه می‌کند. 830 فروشنده ما در سال 2022 بیش از 724000 وسیله نقلیه در ایالات متحده فروختند و تقریباً نیمی از آنها در هیوندای موتور تولید آلاباما ساخته شدند. برای اطلاعات بیشتر به www.HyundaiNews.com مراجعه کنید.

هیوندای موتور آمریکا روشن است توییتر | یوتیوب | فیس بوک | اینستاگرام | لینکدین | TikTok

###

مخاطب
براندون رامیرز
(714) 931-8489
[email protected]

منبع