کمک 50000 دلاری هیوندای به سازمان های ساوانا برای ادامه سرمایه گذاری در جامعه جورجیا


(از چپ به راست) ونسا پرز، هیوندای موتور آمریکا، برد تالبرت، مدیر اجرایی، مموریال سلامت، هدر نیوزوم، دستیار رئیس پرستاری، بیمارستان کودکان ساوانا، براندون رامیرز، مدیر، مسئولیت اجتماعی شرکتی، هیوندای موتور آمریکا، جنا موریس ، هماهنگ کننده SafeKids، بیمارستان کودکان ساوانا، کریستن کینگ ام اس، مدیر CCLS زندگی کودکان، بیمارستان کودکان ساوانا، برایانت هو، دفتر ایمنی هیوندای آمریکای شمالی در ساوانا، گا. در 1 ژوئن 2023. (عکس/هیوندای)

کمک مالی به دانشگاه ایالتی ساوانا به ارائه بورسیه تحصیلی به دانشجویان مقطع کارشناسی در زمینه های علوم، فناوری، مهندسی و ریاضی (STEM) کمک می کند. علاوه بر این، از این بودجه برای ارائه اردوهای STEM به کودکان استفاده می شود تا به آشنا شدن بیشتر ذهن های جوان در این زمینه های تحصیلی و ارتقای تنوع بیشتر در این مشاغل کمک کند.

هیوندای موتور آمریکا
هیوندای موتور آمریکا بر روی «پیشرفت برای بشریت» و راه‌حل‌های هوشمند حرکت تمرکز دارد. هیوندای مجموعه‌ای از خودروها، شاسی‌بلندها و خودروهای الکتریکی را به مصرف‌کنندگان آمریکایی ارائه می‌کند. 830 فروشنده ما در سال 2022 بیش از 724000 وسیله نقلیه در ایالات متحده فروختند و تقریباً نیمی از آنها در هیوندای موتور تولید آلاباما ساخته شدند. برای اطلاعات بیشتر به www.HyundaiNews.com مراجعه کنید.

مخاطب
براندون رامیرز
(714) 931-8489
[email protected]

هیوندای هوپ
هیوندای هوپ یک ابتکار مسئولیت اجتماعی شرکتی از هیوندای موتور آمریکای شمالی است که به اصل پیشرفت برای بشریت و هدف بهبود رفاه جامعه متعهد است. هیوندای هوپ زمان و منابعی را به سازمان‌های غیرانتفاعی اختصاص می‌دهد که از سلامت و ایمنی افراد حمایت می‌کنند و باعث رشد مثبت در جوامع می‌شوند. برای اطلاعات بیشتر به www.HyundaiHope.com مراجعه کنید.

منبع

  • هیوندای هر کدام 25000 دلار به دانشگاه ایالتی ساوانا و بیمارستان کودکان دواین و سینتیا ویلت ساوانا و Safe Kids Savannah اهدا می کند.


(از چپ به راست، ردیف جلو) اندرو یانگ، دفتر سناتور وارناک، تانیا میلتون، کمیسیونر شهرستان، سیارا کالوب، مسئولیت اجتماعی شرکت، هیوندای موتور آمریکا، ادنا جکسون، نماینده ایالت، بیلی هیکمن، سناتور، براندون رامیرز، مدیر، شرکت مسئولیت اجتماعی، هیوندای موتور آمریکا، کیمبرلی بالارد واشنگتن، رئیس (فعال)، دانشگاه ایالتی ساوانا، سینتیا الکساندر، رئیس (در حال ورود)، دانشگاه ایالتی ساوانا، چستر الیس، رئیس کمیسیون شهرستان، جرمی ها، مدیر ارشد، امور عمومی، هیوندای موتور گروه متاپلنت آمریکا; (از چپ به راست، ردیف عقب) برت برانتلی، رئیس و مدیر عامل، اتاق بازرگانی منطقه ساوانا، آن آلن وستبروک، نماینده ایالت، بابی لاکت، کمیسر شهرستان، مایکل کایگلر، مدیر شهرستان چاتم، آرون وایتلی، کمیسر منطقه، تریپ تولیسون، رئیس و مدیر عامل، سازمان توسعه اقتصادی ساوانا در ساوانا، گا. در 31 مه 2023. (عکس/هیوندای)

هیوندای موتور آمریکا روشن است توییتر | یوتیوب | فیس بوک | اینستاگرام | لینکدین | TikTok

براندون رامیرز، مدیر مسئولیت اجتماعی شرکتی و روابط خارجی هیوندای موتور آمریکا، گفت: «هیوندای متعهد به پیشرفت برای بشریت و بهبود رفاه جامعه است، که شامل حمایت از جوانان امروز برای آماده شدن برای فردای بهتر است. ما مفتخریم که با دانشگاه ایالتی ساوانا برای ارائه بورسیه تحصیلی STEM همکاری می کنیم و همکاری خود را با بیمارستان کودکان ساوانا و Safe Kids Savannah در زمینه ایمنی کودک مسافر و آموزش راننده – دو موسسه معتبر که به کودکان و نوجوانان نیز اختصاص داده شده اند، گسترش می دهیم. افراد جامعه ما.»


ساوانا، گا.، 5 ژوئن 2023
– هیوندای موتور آمریکا همکاری جدیدی با دانشگاه ایالتی ساوانا و ادامه همکاری خود با بیمارستان کودکان Memorial Health Dwaine & Cynthia Willett در ساوانا و Safe Kids Savannah اعلام کرد. با گسترش حضور هیوندای در گرجستان، این شرکت با حمایت از سازمان هایی که کارهای مهمی در زمینه های آموزشی و ایمنی انجام می دهند، به دنبال سرمایه گذاری در جامعه است. چک های تشریفاتی به این دو سازمان در گرجستان ارائه شد.

سینتیا رابینسون الکساندر، رئیس دانشگاه ایالتی ساوانا گفت: «دانشگاه ایالتی ساوانا از همکاری ما با هیوندای هیجان زده است. “این همکاری مداوم به ما این امکان را می دهد که بهتر به دانش آموزان و جامعه خود خدمت کنیم. ما می دانیم که این اولین ابتکار از بسیاری از ابتکارات بزرگ است و مشتاقانه منتظر همکاری با یکدیگر برای تأثیر ماندگار بر منطقه ما هستیم.

###

هدر نیوزوم، دستیار رئیس پرستاری، بیمارستان کودکان مموریال هلث دواین و سینتیا ویلت ساوانا، گفت: “به عنوان آژانس حامی Safe Kids Savannah، ما از شراکت با هیوندای هوپ برای کمک به پیشبرد برنامه ایمنی صندلی ماشین ما خوشحالیم.” “این کمک مالی به ما امکان می دهد به والدینی کمک کنیم که در غیر این صورت به صندلی ماشین مناسب برای فرزندان خود دسترسی ندارند. هدف ما در بیمارستان کودکان ساوانا کمک به بهبود ایمنی برای همه کودکان است.”

همکاری مستمر با بیمارستان کودکان ساوانا و Safe Kids Savannah بخشی از طرح مسئولیت اجتماعی شرکتی هیوندای، هیوندای هوپ است. این کمک مالی به ارائه رویدادهای آموزشی اضافی برای مصرف کنندگان، از جمله برنامه های ایمنی مسافران کودک و آموزش راننده کمک می کند. Save Kids Savannah یک ائتلاف محلی از سازمان ها و افراد مرتبط با هدف مشترک جلوگیری از آسیب های تصادفی و مرگ و میر در دوران کودکی است. بیمارستان کودکان ساوانا و Safe Kids Savannah میزبان رویدادهای بررسی ایمنی صندلی خودرو خواهد بود، جایی که تکنسین‌های معتبر صندلی‌های خودرو را از نظر تناسب، نصب و راه‌اندازی مناسب بررسی می‌کنند و هرگونه انقضا یا فراخوانی سازنده را بررسی می‌کنند. همچنین در صورت نیاز به خانواده ها صندلی خودروی جایگزین رایگان دریافت خواهند کرد.