کناف سقف پذیرایی,قیمت کناف پذیرایی گرد,کناف سقف پذیرایی سلطنتی-کناف آوگون

تزیین سقف با پوسته های سه بعدی و خیال انگیز جدید، اخیرا در ساختمان های مسکونی رواج پیدا کرده است و پیش از این در بناهای تجاری یا نمایشی اجرا می شد. بسیاری از انواع سقف های شیشه ای به صورت بازشو طراحی می شوند و حداقل بخش هایی از آن را می توان در صورت تمایل به استفاده از آب و هوای آزاد به صورت موقت کنار گذاشت. یک نمونه جذاب و کاملا هوشمندانه استفاده از این سقف ها را می توانید در بازسازی ساختمان قدیمی آلمانی زیر مشاهده بفرمایید. سقف های شیشه ای را می توانید به صورت یک سقف کاملا شفاف یا سقف هایی با نمای شیشه های رنگی بدون نمایش واضح فضای بیرون در نظر بگیرید.

  • با استفاده از سقف کناف به راحتی می توانید در طراحی خانه از کاغذ دیواری استفاده کنید.
  • برای سقف مستطیل شکل، یکی از مدل هایی که سریعا به ذهن می رسد، مدل کناف مستطیلی ساده است.
  • در سال های اخیر مدل های کناف سقف از مدل های ترکیبی و شلوغ به سمت مدل های کناف ساده و شیک تغییر پیدا کرده اند و مدل های کناف شلوغ، زیاد مورد استفاده نیست.
  • اجرای کناف کاری سقف نسبت به گچکاری و گچ­بری سقف و یا رابیتس کاری آن زمان کمتری می برد.

برای ایجاد نورپردازی در سقف کاذب مدرن نیز لوسترهای ساده و مستطیل شکل و و چراغ های ال ای دی توکار می توانند انتخاب ایده آل و مناسبی باشند. کناف سقف آشپزخانه کلاسیک ، در مقایسه با سبک مدرن آن ، دارای جزئیات بسیار بیشتری می باشد و به نوعی شلوغی و زرق و برق در آن حرف اول را می زند . در انتخاب این نوع کناف ها ، تناسب آنان با دیگر بخش های آشپزخانه و وسایل مورد استفاده در آشپزخانه بسیار با اهمیت می باشد . هدف از استفاده کناف سقف آشپزخانه کلاسیک ، زیبایی آشپزخانه می باشد ، در صورتی که عدم توجه به جزیئات ، نتیجه ای عکس خواهد داشت . کناف سقف آشپزخانه دارای مزایای بسیار زیادی می باشد که از جمله مهم ترین آنان ، عایق بودن این نوع کناف ها ، سبک بودن آنان ، تنوع پذیر بودن آنان و پیاده سازی ساده آنان توسط یک نصاب ماهر می باشد . در میان مدل های کناف پذیرایی، بعضی مدل ها به صورت ترکیبی و از چند شکل متفاوت و یا منحنی هستند.

برای تغییر دکوراسیون با کمترین هزینه، طراحی دکوراسیون منزل و انتخاب مدل سقف ساختمان، می توانید از مشاوره های دکوراسیون و معماری آنلاین اتود یاری بگیرید. در انتخاب مدل کناف اتاق خواب، می توانید از هر طرحی طبق سلیقه خود استفاده کنید. ۱۰- باز بودن دست طراح و اجرا کننده کناف جهت طراحی و اجرای انواع مدل کناف سقف و دیوار. سعی کنید این دو عامل را طوری انتخاب کنید که با فضای پذیرایی همخوانی داشته باشد. اگر سقف پذیرایی شما ارتفاع بلندی دارد، از نورپردازی و رنگ های تیره برای کناف سقف استفاده کنید تا طراحی سقف و جزئیات آن به خوبی دیده شود. • اجرای کناف سقف پذیرایی، بعد از اتمام عملیات کف سازی قابل انجام است.

کناف سقف

اجرای سبک های مختلف کناف برای سالن پذیرایی و غیره نیاز به مهارت و تخصص بالایی دارد و رعایت نکردن هر گونه استاندارد در آن می تواند خسارت های زیادی را به همراه داشته باشد. کارانا با بهره مندی از افراد حرفه ای و با سابقه در این حوزه آماده ارائه مشاوره رایگان و اجرای انواع طرح و مدل های کناف برای بخش های مختلف سالن های بزرگ و کوچک می باشد. همانطور که گفته شد ، سبک دکوراسیون منزل شما در انتخاب نوع سقف بسیار موثر است. برای سالن با دکوراسیون داخلی مدرن استفاده از کناف با خطوط صاف و زاویه دار مانند کناف مربع و یا مستطیل و برای سالن با دکوراسیون داخلی کلاسیک سقف کناف با اشکال منحنی شکل نظیر دایره پیشنهاد می شود. اتاق بهترین ایده ها را برای طراحی دکوراسیون خانه یا بازسازی آن ارائه می نماید.

کناف سقف پذیرایی,قیمت کناف پذیرایی گرد,کناف سقف پذیرایی سلطنتی-کناف آوگون

این پوسترها را می توانید بنا به ابعاد دقیق بخشی از سقف که بایستی طراحی شود سفارش دهید. همانطور که احتمالا می دانید، برای فضاهای کوچک از رنگ های روشن و برای فضاهای بزرگ از رنگ های تیره استفاده می شود. معمولا در آشپزخانه های کلاسیک، به جای استفاده از چراغ های تو کار، از لوسترهای کریستالی استفاده می شود زیرا این لوستر ها در کنار طرح گرد و دایره ای کناف، کلاسیک بودن آشپزخانه را بهتر نمایان می کنند. همانطور که احتمالا می دانید، آشپزخانه به عنوان یکی از مهم ترین قسمت های خانه شناخته شده و به عبارتی قلب تپنده خانه است. این محل اهمیت بسیاری دارد زیرا خانم ها مقدار زیادی از وقت خود را در این محل صرف و پخت و پز کرده و همچنین کل اعضای خانواده در هنگام صرف غذا در آن حضور پیدا می کنند. این کناف ها دارای مزایای بسیاری هستند و همچنین در کنار آن، کم هزینه می باشند و استفاده از آنها مقرون به صرفه است.

سقف های شیشه ای مدرن، علاوه بر ایجاد شفافیت و امکان استفاده از نور به صورت حداکثری، به صورت کاملا عایق در برابر حرارت و رطوبت طراحی شده اند و می توانید با خیال راحت از آن ها در اقلیم های مختلف استفاده کنید. نوع متحرک آن بیشتر در ساخت سقف ساختمان های تجاری، پارکینگ ها و … کاربرد دارد که به راحتی می توانید آن را جا به جا کنید و به سقف اصلی برسید؛ که جنس صفحات از گچ و پروفیل می باشد. به دلیل وجود شرایط مختلف، در برخی موارد به جای گچ از آلومینیوم و مواد معدنی استفاده می شود.

خدمات ساختمان

این سبک طراحی در خانه های کوچک دوبلکس که لازم است بخشی از سقف برای ایجاد ارتباط بین دو فضا برداشته شود هم اجرا می شود. در دکوراسیون خانه های لوکس و مدرن، استفاده از آویزهای فلزی یا شیشه ای مدرن نیز متداول است که با کاربرد های روشنایی یا صرفا دکوراتیو، می توانند تبدیل به نقطه کانونی دکوراسیون منزل تان شوند. هرقدر سقف ساختمان بلندتر باشد این آویزها اهمیت بیشتری پیدا می کنند، همانند آنچه که در خانه هایی با سقف غیرمعمول مانند دوبلکس ها مشاهده می کناف سقف پذیرایی مستطیلی جدید کنید. اما در دکوراسیون داخلی مدرن، اغلب قطعات آینه به شکل اجزا بزرگ با چیدمان مدرن و رنگ های گوناگون پیاده می شود و ابعاد آینه ها حتی ممکن است به بلندای یک دیوار باشند.