کن رامیرز به عنوان رئیس تجارت خودروهای تجاری جهانی و ایرتون کوسو به عنوان رئیس بازرگانی آمریکای مرکزی و جنوبی در هیوندای موتور منصوب شد.

ما عمیقاً از رهبری قوی کن و تحول تجاری موفق در برزیل و در سراسر منطقه آمریکای مرکزی و جنوبی سپاسگزاریم. رئیس و مدیر عامل شرکت Americas SR و رئیس و مدیر عامل جهانی هیوندای موتور، خوزه مونوز، گفت: به عنوان یکی از مدیران ارشد جهانی هیوندای، ما برای او در ارتقاء خود برای رهبری تجارت جهانی خودروهای تجاری در HMC بهترین ها را آرزو می کنیم.

کن در سال 2021 با بیش از سه دهه تجربه در صنعت خودرو به هیوندای ملحق شد و موقعیت های رهبری مختلفی را در سراسر اروپا، ایالات متحده آمریکا، ژاپن، مکزیک و آمریکای لاتین در اتحاد رنو-نیسان و گروه PSA داشت.

آقای مونوز گفت: «ایرتون با داشتن تیم‌های پیشرو در ایالات متحده، مکزیک، چین و آمریکای لاتین، تجربه‌ی قابل‌توجهی در صنعت خودرو به ارمغان می‌آورد. او از طریق رهبری خود در این بازارهای جهانی متنوع، نتایج کسب و کار خودرو را به ارمغان آورده است. ایرتون بخشی جدایی ناپذیر از تیم رهبری منطقه ما خواهد بود و مهارت و تجربه منحصر به فرد او، پایه قوی ساخته شده در دو سال گذشته را به پیش خواهد برد و از رشد مداوم هیوندای در منطقه آمریکای مرکزی و جنوبی حمایت خواهد کرد.

###

سائو پائولو، 16 دسامبر 2022 — از اول ژانویه 2023 شرکت هیوندای موتور (HMC) کن رامیرز، رئیس و مدیر عامل فعلی هیوندای موتور برزیل و هیوندای موتور منطقه آمریکای مرکزی و جنوبی را به سمت معاونت اجرایی، رئیس بخش تجارت خودروهای تجاری جهانی منصوب خواهد کرد. شرکت هیوندای موتور، گزارش به جی چانگ، مدیر عامل جهانی هیوندای موتور.منبع

پس از ارتقای کن، ایرتون کوسو به عنوان جانشین وی به عنوان رئیس و مدیرعامل هیوندای موتور برزیل و هیوندای موتور منطقه آمریکای مرکزی و جنوبی منصوب می شود زیرا این شرکت به دنبال ادامه حرکت مثبت در منطقه است. ایرتون برای دومین بار پس از شروع عملیات فروش و راه اندازی HB20 در برزیل در سال 2012 به هیوندای می آید و به رئیس و مدیر عامل آمریکا SR و رئیس و مدیر عامل جهانی شرکت موتور هیوندای خوزه مونوز گزارش می دهد.