گروه خودروسازی هیوندای HMG Smart City Vision را در اجلاس شهرهای جهانی 2022 معرفی کرد.

شهروندان با تحرک هوایی پیشرفته (AAM) بین شهرها سفر خواهند کرد. وسایل نقلیه AAM از مجموعه ای از برج های Hub 2.0 فرود می آیند و بلند می شوند که مناطق مسکونی و اداری را با پورت های AAM در بالای ساختمان ترکیب می کنند.

سئول، 1 آگوست، 2022 – گروه موتور هیوندای (گروه) امروز مدل اصلی شهر هوشمند HMG را در اجلاس شهرهای جهانی 2022 در سنگاپور معرفی کرد.

مفهوم شهر هوشمند HMG همچنین یک شهر سبز پایدار را پیش بینی می کند که در آن مناطق طبیعی بزرگ حفظ می شود. مرکز شهر دارای جنگل‌های تفریحی، پارک‌ها و یک مخزن برای تامین آب شهر خواهد بود. برای اطمینان از بی‌طرفی کربن، منبع برق اولیه شهر هیدروژن خواهد بود که از طریق خطوط لوله شبکه هوشمند به ساختمان‌ها از طریق ژنراتورهای سلول سوختی هیدروژنی توزیع می‌شود.

این مدل چشم انداز گروه را برای شهرهای هوشمند نشان می دهد و نشان می دهد که چگونه آنها را با راه حل های تحرک پایدار و هوشمند توانمند می کند. این مدل به عنوان یک دستورالعمل برای توسعه راه حل های تحرک هوشمند که از شهرهای هوشمند در سراسر جهان پشتیبانی می کند و در عین حال جوامع شهری آنها را احیا می کند، عمل خواهد کرد.

این گروه همچنین در حال همکاری نزدیک با دولت های سراسر جهان است تا شهرها را هوشمندتر کند. این گروه با آژانس دولتی سنگاپور JTC در مورد یک پروژه مدل‌سازی حمل‌ونقل با هدف افزایش کارایی لجستیک با استفاده از رانندگی خودکار، EV، AI و داده‌های بزرگ امضا کرد.

گروه موتور هیوندای چشم‌انداز خود را برای شهرهای آینده و حمایت از راه‌حل‌های تحرک هوشمند در CES در سال 2020 اعلام کرد. از آن زمان، این گروه به سرعت در حال توسعه راه‌حل‌های تحرک هوشمند است.

مخاطب:

اطلاعات بیشتر در مورد گروه موتور هیوندای، لطفاً به سایت www.hyundaimotorgroup.com مراجعه کنید

– پایان می یابد –

در طول توسعه این مدل، این گروه همچنین فلسفه شهر هوشمند خود را تأیید کرد که “انسان محور است، همزیستی با طبیعت است، و آینده را در آغوش می کشد.”

یونگچو چی، رئیس و مدیر ارشد نوآوری گروه هیوندای موتور، در طول شرکت در بحث پانل اجلاس جهانی شهرهای جهان، دیدگاه گروه را برای شهرهای هوشمند بیشتر توضیح داد.

شهر از طریق زیرساخت جاده در لایه زیرزمینی به هم متصل خواهد شد. همه کالاها و خدمات از طریق تحرک خودمختار به مرکز لجستیک خودکار هر منطقه، جایی که ربات‌های مستقل تحویل نهایی را انجام می‌دهند، زیرزمینی منتقل می‌شوند.

  • گروه موتور هیوندای یک چشم انداز شهر آینده با محوریت انسان را ارائه می دهد که به خوبی با راه حل های حرکتی مرتبط است در حالی که همزیستی هماهنگ با طبیعت است.
  • شهر هوشمند HMG یک مفهوم شهر سبز پایدار است که با تحرک خودمختار، تحرک هوای پیشرفته، روباتیک و فناوری پیل سوختی هیدروژنی امکان‌پذیر شده است.
  • این گروه به طور منحصر به فردی برای ارائه راه حل های هوشمند و پایدار تحرک و منبع انرژی پایدار برای حمایت از توسعه شهرهای هوشمند قرار دارد.

این گروه خودروهای برقی پیشگامانه ای مانند هیوندای IONIQ 5 و کیا EV6 را معرفی کرد و در عین حال برنامه های خود را برای تولید خودروهای هدفمند (PBV) و روباتاکسی در آینده اعلام کرد. موشنال، سرمایه گذاری مشترک گروه برای فناوری رانندگی خودکار، در حال حاضر در حال توسعه رباتاکسی است که در سال 2023 تجاری خواهد شد. شعبه AAM گروه، Supernal، اخیراً مفهوم کابین خودروی eVTOL را معرفی کرد که در حال حاضر با هدف تجاری سازی در سال 2028 در حال توسعه است.

مفهوم شهر هوشمند HMG، با الهام از الگوی لانه زنبوری، شهری به شکل شش ضلعی با یک لایه سطحی انسان محور و لایه زیرزمینی با محوریت عملکرد است. در لایه سطحی، ساختمان‌ها طبیعت را به شکل پارک‌ها و جنگل‌ها احاطه کرده‌اند که در مرکز شهر قرار گرفته‌اند و به طور موثری سطح ناخالص توسعه‌یافته توسط بشر را به حداقل می‌رسانند.

ساختمان ها از نظر تراکم جمعیت به سه بخش بالا، متوسط ​​و کم تقسیم می شوند. تراکم نزدیکتر به پارک‌ها و جنگل‌های مرکز شهر کاهش می‌یابد و به مردم امکان می‌دهد از هر نقطه‌ای از شهر به طبیعت نگاه کنند. ساختمان ها در این بخش ها با توجه به اهدافشان چیده می شوند. به عنوان مثال، مکان‌های دیدنی شهر در منطقه با تراکم بالا قرار خواهند گرفت، در حالی که زیرساخت‌های امنیتی در منطقه با تراکم متوسط ​​قرار خواهند گرفت و دسترسی آسان به هر بخش را ممکن می‌سازد.

مدل اصلی شهر هوشمند HMG چشم انداز ما برای شهری انسان محور است که جوامع شهری را احیا خواهد کرد. در شهرهای هوشمند آینده، جاه طلبی ما این است که بشر با طبیعت زندگی کند و در عین حال از فناوری استقبال کند. رئیس‌جمهور چی گفت: راه‌حل‌های تحرک هوایی و زمینی ما مرزهای شهری را دوباره تعریف می‌کند، مردم را به روش‌های معنی‌داری به هم متصل می‌کند و شهرها را احیا می‌کند. ما به همکاری با دولت‌های سراسر جهان ادامه خواهیم داد تا چشم‌انداز شهر هوشمند خود را به واقعیت تبدیل کنیم، در حالی که به سرعت قابلیت‌ها را در راه‌حل‌های حمل‌ونقل آینده ارتقا می‌دهیم.»

دیوید پارک
تیم جهانی روابط عمومی/گروه موتور هیوندای
[email protected]
2139 3464 2 82 +منبع

درباره گروه موتور هیوندای
گروه موتور هیوندای یک شرکت جهانی است که یک زنجیره ارزش مبتنی بر تحرک، فولاد و ساخت و ساز و همچنین لجستیک، مالی، فناوری اطلاعات و خدمات ایجاد کرده است. با حدود 250000 کارمند در سراسر جهان، برندهای متحرک گروه شامل هیوندای، کیا و جنسیس است. مسلح به تفکر خلاق، ارتباطات مشارکتی و اراده برای مقابله با هر چالشی، ما در تلاش برای ایجاد آینده ای بهتر برای همه هستیم.