گروه موتور هیوندای از طریق نمایشگاه مجازی آینده شهرها را به نمایش گذاشت


  • گروه موتور هیوندای در نمایشگاه مجازی عمومی شهر هوشمند HMG، یک مدل مرجع برای شهر هوشمند سبزفیلد و دیگر مفاهیم شهری آینده، افتتاح شد.
  • این نمایشگاه مجازی مدل مرجعی را که برای اولین بار در اجلاس شهرهای جهانی در ماه اوت و سایر مطالعات مفهومی آشکار شد، بازسازی می‌کند
  • این گروه به طور منحصر به فردی برای ارائه طیف وسیعی از راه حل های هوشمند حرکتی و منبع انرژی پایدار برای فعال کردن شهرهای هوشمند آینده قرار دارد.


سئول، 31 اکتبر، 2022 – گروه موتور هیوندای (گروه) امروز یک نمایشگاه عمومی مجازی از مدل مرجع شهر هوشمند HMG و سایر مطالعات مفهومی که با همکاری دانشگاهیان انجام شده است، رونمایی کرد.

این نمایشگاه مجازی شامل مدل مرجع شهر هوشمند سبز فیلد است که این گروه در نشست جهانی شهرهای سنگاپور در اوت گذشته در سنگاپور معرفی کرد و مطالعات مفهومی مختلف در مورد شهرهای آینده.

این مدل با همکاری گروه و معماران هیون جون یو است. مدل مرجع یک پروژه تحقیقاتی است که به عنوان یک پله مهم برای تلاش گروه برای درک شهرها به منظور ارائه راه حل های شهر هوشمند که واقعاً به نفع شهروندان باشد، عمل می کند.

سانگ یاپ لی، معاون اجرایی و رئیس مرکز طراحی جهانی هیوندای گفت: «ما به مسائل ذاتی شهرهای قدیمی نگاه کردیم و به این فکر کردیم که چگونه می‌توانیم شهرهای آینده را به عنوان فضایی طراحی کنیم که در آن انسانیت، طبیعت، معماری و تحرک می‌توانند همزیستی کنند. “مدل مرجع نشان دهنده یک طرح کاربردی است که حول حمایت از تحرک افراد و اشیا می چرخد.”

HyunJoon Yoo، رئیس معماران HyunJoon Yoo گفت: «این مفهوم شهر آینده پایدار با استفاده از حداقل فضا و انرژی های تجدیدپذیر، هم افزایی بین مردم و طبیعت ایجاد می کند و الگوی لانه زنبوری آن را می توان به راحتی با توجه به توپوگرافی اطراف تغییر داد. “نمایشگاه مجازی افراد بیشتری را قادر می سازد تا شهر هوشمند HMG را تجربه کنند.”

یونگچو چی، رئیس و مدیر ارشد نوآوری گروه، افزود: «شهرها موجودات پیچیده ای هستند و برنامه ریزی برای یک شهر کامل دشوار است، اما چنین تمرین های فکری به ما کمک می کند تا ما را در مسیر درست هدایت کنیم. این گروه متعهد به توسعه راه حل های شهر هوشمند مبتنی بر درک عمیق از شهرهایی است که در آن زندگی می کنیم، و ما به تلاش های خود برای توسعه طیف گسترده ای از راه حل ها با استفاده از تحرک هوشمند و تدارکات ادامه خواهیم داد.

مفهوم شهر هوشمند HMG با الهام از الگوی لانه زنبوری، یک توسعه شهری شش ضلعی با یک لایه سطحی انسان محور و لایه زیرزمینی کاربردی است. در سطح، ساختمان‌ها پارک‌ها و جنگل‌ها را در مرکز شهر احاطه کرده‌اند و به طور موثری سطح ناخالص توسعه‌یافته توسط بشر را به حداقل می‌رسانند.

زیرساخت جاده‌ای مفهومی در لایه زیرزمینی قرار دارد که در آن راه‌حل‌های تحرک خودمختار همه کالاها و خدمات را به مراکز لجستیک خودکار منطقه‌ای منتقل می‌کنند که در آن ربات‌های مستقل تحویل نهایی را انجام می‌دهند.

این مفهوم یک شهر سبز پایدار را پیش بینی می کند که در آن مناطق طبیعی بزرگ حفظ می شود. مرکز شهر دارای جنگل‌های تفریحی، پارک‌ها و یک مخزن برای تامین آب برای ساکنان شهر است. برای اطمینان از بی طرفی کربن، منبع اصلی برق شهر، ژنراتورهای سلول سوختی هیدروژنی خواهد بود که برق را از طریق خطوط لوله شبکه هوشمند به ساختمان ها توزیع می کند.

این گروه قبلاً چشم‌انداز خود را برای شهرهای آینده و راه‌حل‌های تحرک هوشمند مرتبط در CES 2020 اعلام کرده بود. از آن زمان، گروه به سرعت طیف وسیعی از راه‌حل‌های تحرک هوشمند را توسعه داده است.

نمایشگاه مجازی همچنین شامل سایر مفاهیم شهری است که گروه با همکاری دانشگاه ها توسعه داده است. بخش اول مطالعات مفهومی به این سوال می پردازد که چه نوع طراحی ممکن است برای حمایت و غنی سازی زندگی در محیط های بیابانی، قطبی و آبی ضروری باشد. بخش دوم این مطالعات مفاهیم مختلفی از نحوه تعامل وسایل نقلیه هدفمند (PBV) با سازه‌های ساختمانی در شهرهای آینده را پوشش می‌دهد.

برای مثال، گروه به این موضوع پرداخته است که چگونه سازه‌های سقف، عرشه عابر پیاده، جاده‌ها برای سیستم‌های تحرک پیشرفته ممکن است از طراحی‌های خاص منطقه بهره ببرند، و چگونه ساختارهای اتصال PBV ممکن است برای محیط‌های بیابانی که با گرمای زیاد و طوفان‌های شن مواجه هستند به نظر برسند. این گروه همچنین سناریوهای مختلفی از تعامل PBV ها با سازه های ساختمانی و نحوه پوشاندن PBV ها به روشی زیباشناختی را بررسی کرد.

مفاهیم شهر آینده نشان داده شده در نمایشگاه آنلاین نشان دهنده تعهد مستمر گروه به ایجاد پیشرفت برای بشریت از طریق راه حل های تحرک هوشمند و پایدار است. علاوه بر این، بینشی در مورد آینده شهرها در اختیار عموم قرار می دهد.

این نمایشگاه مجازی برای بازدید عموم در لینک های زیر قابل مشاهده است:
نمایشگاه مجازی – https://metaxproject.co.kr/smartcity
اطلاعات بیشتر در مورد مدل مرجع شهر هوشمند HMG – https://hmg-smartcity.com/

###

 

About Hyundai Motor Group
Hyundai Motor Group is a global enterprise that has created a value chain based on mobility, steel, and construction, as well as logistics, finance, IT, and service. With about 250,000 employees worldwide, the Group’s mobility brands include Hyundai, Kia, and Genesis. Armed with creative thinking, cooperative communication and the will to take on any challenges, we strive to create a better future for all.

More information about Hyundai Motor Group, please see: www.hyundaimotorgroup.com

    

مخاطب:

دیوید پارک
تیم جهانی روابط عمومی/گروه موتور هیوندای
[email protected]
2139 3464 2 82 +منبع