گروه موتور هیوندای از پیشنهاد بوسان برای میزبانی نمایشگاه جهانی 2030 با ناوگان خودروهای برقی با برند “بوسان” در پاریس حمایت می کند.

این ابتکار، بوسان را به عنوان نامزد میزبانی نمایشگاه جهانی، برای چهره‌های مهم کشورهای عضو BIE و همچنین گردشگرانی از سراسر جهان که از پاریس بازدید می‌کنند، تبلیغ می‌کند.

برای اولین بار، ناوگان خودروهای بسته بندی شده گروه شامل خودروهای برقی اختصاصی خواهد بود. این تصمیم با در نظر گرفتن چشم انداز نمایشگاه جهانی بوسان گرفته شد که به دنبال آینده ای پایدار با موضوع “تغییر دنیای ما، حرکت به سوی آینده ای بهتر” است. این امر به ویژه مناسب است، زیرا خودروهای برقی اختصاصی هیوندای موتور از سال گذشته به طور مداوم شناخته شده و جوایز مهمی را در سراسر جهان کسب کرده اند، و بیشتر بر نمایشگاه خنثی کربنی که بوسان از آن حمایت می کند تأکید و ترویج می کند.

درباره گروه موتور هیوندای
گروه موتور هیوندای یک شرکت جهانی است که یک زنجیره ارزش مبتنی بر تحرک، فولاد و ساخت و ساز و همچنین لجستیک، مالی، فناوری اطلاعات و خدمات ایجاد کرده است.
با حدود 250000 کارمند در سراسر جهان، برندهای متحرک گروه شامل هیوندای، کیا و جنسیس است.
مسلح به تفکر خلاق، ارتباطات مشارکتی و اراده برای مقابله با هر چالشی، ما در تلاش برای ایجاد آینده ای بهتر برای همه هستیم.

مخاطب:منبع

سئوونگ چوی
روابط عمومی جهانی / گروه موتور هیوندای
[email protected]

خودروهای الکتریکی این گروه که با آرم «BUSAN آماده است!» پیچیده شده اند، در اطراف جاذبه های توریستی مهم پاریس از جمله لوور و برج ایفل حرکت خواهند کرد. در 21 ژوئن، زمانی که پذیرایی رسمی کره برگزار می شود، از وسایل نقلیه برای تامین حمل و نقل نمایندگان هر کشور بین سالن مجمع عمومی و سالن پذیرایی استفاده می شود. ناوگان حمل و نقل دارای هیوندای IONIQ 5، IONIQ 6 و کیا EV6 خواهد بود.


پاریس/سئول، 19 ژوئن 2023 – گروه موتور هیوندای از جاه طلبی دومین شهر کره ای بوسان برای میزبانی نمایشگاه جهانی 2030 با ارائه ناوگان وسایل نقلیه الکتریکی (EVs) در طول 172 حمایت می کند.nd مجمع عمومی دفتر بین‌المللی نمایشگاه‌ها (BIE)، که در 20 ژوئن در پاریس برگزار می‌شود. این گروه ده خودروی الکتریکی را که با آرم بوسان بسته‌بندی شده‌اند، به عنوان حمل‌ونقل به هیئت کره‌ای ارائه خواهد کرد.

در حالی که خودروهای الکتریکی که با شعار «BUSAN آماده است!» پیچیده شده و به عنوان ابزار تبلیغاتی سیار در سراسر پاریس عمل می‌کنند، گروه به تلاش‌های خود برای ارتقای رقابت‌پذیری و چشم‌انداز بوسان در هر فرصت ممکن ادامه خواهد داد.

###

مجمع عمومی امسال BIE به دلیل نقشی که در تصمیم گیری در مورد میزبانی نمایشگاه جهانی 2030 ایفا می کند، به عنوان “دروازه نهایی” نیز شناخته می شود. در حالی که هیئت کره ای چهارمین ارائه خود را انجام می دهد و درگیر فعالیت های شدید مناقصه در داخل مجمع عمومی خواهد بود، در خارج، خودروهای برقی گروه موتور هیوندای چهره بوسان خواهند بود و این شهر را به جهان معرفی می کنند.

آخرین ابتکار حمایتی گروه از بوسان به دنبال فعالیت های مشابه در سال گذشته است که با استفاده از وسایل نقلیه دوستدار محیط زیست خود فضای مثبتی ایجاد کرد. در طول 170-171 مجمع عمومی BIE در ژوئن و نوامبر 2022، این گروه وسایل نقلیه پیچیده شده با آرم نمایشگاه جهانی بوسان را در جاذبه های توریستی مهم پاریس به نمایش گذاشت. مدل‌های هیوندای IONIQ 5، کونا الکتریک و توسان در اطراف محل برگزاری BIE و جاذبه‌های توریستی اصلی در پایتخت فرانسه برای تبلیغ بوسان حرکت کردند.

برای اطلاعات بیشتر در مورد گروه موتور هیوندای، لطفاً به سایت www.hyundaimotorgroup.com مراجعه کنید

  • گروه هیوندای موتور از پیشنهاد بوسان برای میزبانی نمایشگاه جهانی 2030 در طول 172 حمایت می کند.nd مجمع عمومی دفتر نمایشگاه های بین المللی (BIE) در پاریس، از 20 تا 21 ژوئن
  • این گروه ناوگانی متشکل از 10 مدل اختصاصی EV را ارائه می کند که در “BUSAN آماده است!” لوگو، برای ارائه حمل و نقل برای نمایندگان و سفر در اطراف مکان های دیدنی پاریس
  • ابتکار برای برجسته کردن بوسان به عنوان یک نامزد کلیدی برای میزبانی نمایشگاه جهانی 2030 برای شرکت کنندگان از کشورهای عضو BIE و گردشگران از سراسر جهان
  • ناوگان منحصراً متشکل از خودروهای برقی در راستای چشم انداز پایداری بوسان، به عنوان مدافع قبل از مراحل انتخاب نهایی برای مناقصه های کشور میزبان عمل می کند.