گروه موتور هیوندای برنامه‌های خود را برای سرعت بخشیدن به اقتصاد جدید از طریق راه‌حل‌های هوشمند تحرک نشان می‌دهد

این گروه از طریق کار خود در موسسه هوش مصنوعی به دنبال توسعه فناوری برای هوشمندتر کردن ربات‌ها، گسترش دامنه وظایفی که می‌توانند آن‌ها را اجرا کنند و قابلیت استفاده آنها را افزایش می‌دهد. آن‌ها می‌توانند یاد بگیرند که چگونه وظایف جدید را با تماشای انسان‌ها انجام دهند، ماشین‌های دیگر را آزمایش کنند تا مطمئن شوند که درست کار می‌کنند، و هر مشکلی را که تشخیص می‌دهند به درستی تشخیص داده و تعمیر کنند.

پس از ارائه چشم انداز شهر هوشمند گروه در اجلاس شهرهای جهانی در سنگاپور در اوایل سال جاری، معاون رئیس جمهور کیم، جلسه شریک هیوندای را در انجمن رهبری کرد تا به اشتراک بگذارد که چرا گروه شهرهای هوشمند را آینده توسعه شهری می داند.

شرکت کنندگان در انجمن گروه شامل Euisun Chung، رئیس هیئت مدیره گروه هیوندای موتور بودند. جاهون چانگ، رئیس و مدیر عامل شرکت هیوندای موتور؛ جیوون شین، رئیس و رئیس بخش تحرک هوایی پیشرفته؛ Hongbum Jung، معاون ارشد و رئیس HMGICS؛ هییونگ کیم، معاون رئیس جمهور و رئیس گروه نوآوری شهر هوشمند؛ و همچنین مارک رایبرت، مدیر اجرایی و رئیس موسسه هوش مصنوعی.

اطلاعات بیشتر در مورد موتور هیوندای و محصولات آن را می توانید در http://worldwide.hyundai.com یا http://globalpr.hyundai.com بیابید.


سئول، 17 نوامبر 2022
– گروه موتور هیوندای (گروه) چشم انداز خود را برای سرعت بخشیدن به اقتصاد جدید از طریق راه حل های تحرک هوشمند، مانند مفهوم شهر هوشمند و پیشرفت در رباتیک و هوش مصنوعی، در انجمن اقتصاد جدید بلومبرگ 2022 در سنگاپور، نوامبر ارائه کرد. 14-17.

دیوید پارک
تیم روابط عمومی جهانی / گروه موتور هیوندای
[email protected]منبع

اطلاعات بیشتر در مورد گروه موتور هیوندای، لطفاً به سایت www.hyundaimotorgroup.com مراجعه کنید

###

در جلسه شریک، کیم نشان داد که چگونه راه‌حل‌های شهر هوشمند گروه برای تحرک و تدارکات مفید است. این گروه تحرک را به عنوان حرکت افراد با استفاده از فناوری‌هایی مانند وسایل نقلیه هدفمند (PBV)، شاتل‌های خودکار و حمل‌ونقل خودرو، همراه با تحرک هوایی شهری (UAM) و تحرک خرد فردی تعریف می‌کند.

Raibert در مورد جاه‌طلبی‌های گروه برای ایجاد ربات‌هایی با هوش شناختی و ورزشی توضیح داد که به آگاهی موقعیتی، ادراک و استدلال بیشتر و همچنین توانایی مهار این ویژگی‌ها برای درک و برنامه‌ریزی رفتار خود اجازه می‌دهد.

در حالی که فناوری رباتیک در سال‌های اخیر به طور قابل توجهی توسعه یافته است، با روبات‌های امروزی که می‌توانند به طور مستقل وظایف بازرسی، کار در انبارها و حتی رقص را انجام دهند، این رشته هنوز هم مقدار زیادی از پتانسیل غیرقابل تحقق را در خود دارد. علیرغم مهارت در تعدادی از مهارت‌های فیزیکی، ربات‌ها تا حد زیادی قادر به درک و انطباق با دنیای اطراف خود نیستند، به مقدار زیادی برنامه‌نویسی انسانی نیاز دارند و کارآمدی آنها را کاهش می‌دهند و به کارگیری آنها در موقعیت‌های عملی دشوارتر می‌شود.

مخاطب:

پیشرفت های این گروه در زمینه رباتیک و هوش مصنوعی نیز در چشم انداز شهر هوشمند آن جدایی ناپذیر است. ربات‌های Stretch و Spot، زیرمجموعه گروه Boston Dynamics، ممکن است روزی برای افزایش کارایی در تدارکات و کاهش ازدحام به کار گرفته شوند که هم به نفع مشاغل و هم شهروندان شهرهای هوشمند باشد.

به میزبانی مایکل آر. بلومبرگ، موضوع راهنمای پنجمین انجمن سالانه “روشن کردن مسیری در میان طوفان” بود. گروه به سهم خود در این رویداد، موضوع «هیوندای اقتصاد جدید را از طریق راه‌حل‌های تحرک هوشمند تسریع می‌کند» انتخاب کرد و نقاط قوت منحصربه‌فرد خود را به عنوان ارائه‌دهنده راه‌حل‌های تحرک هوشمند و لجستیک برای شهرهای هوشمند، و پیشگام رباتیک و هوش مصنوعی در بر گرفت. AI) فن آوری ها.

برای اطلاعات بیشتر به مرکز رسانه جهانی کیا مراجعه کنید: www.kianewscenter.com

  • این گروه چشم انداز شهر هوشمند خود را برای تحرک، تدارکات و انرژی به رهبران و تصمیم گیرندگان جهانی در انجمن اقتصاد جدید بلومبرگ (فروم) در سنگاپور، 14 تا 17 نوامبر ارائه کرد.
  • هییونگ کیم، معاون گروه نوآوری شهر هوشمند، چشم انداز این گروه را ارائه کرد که چگونه تحرک و لجستیک هوشمند می تواند به وعده شهرهای هوشمند عمل کند.
  • مارک رایبرت، مدیر اجرایی موسسه هوش مصنوعی تحت حمایت هیوندای، در مورد مزایایی که روبات‌های هوشمندتر می‌توانند به بشریت ارائه دهند، صحبت کرد.

رایبرت گفت: «روبات‌ها از قبل مهارت‌های فیزیکی قابل توجهی دارند، اما توانایی‌شان در پردازش آنچه در اطرافشان می‌گذرد، تفسیر اعمال دیگران و استفاده از این درک برای برنامه‌ریزی رفتارشان محدود است. “توسعه ادراک، درک موقعیت، استدلال و سایر عملکردهای شناختی زیربنای این توانایی ها برای دستیابی به پتانسیل واقعی رباتیک و سایر انواع ماشین های هوشمند بسیار مهم است. هنگامی که آنها این توانایی ها را داشته باشند، علاوه بر مهارت های فیزیکی حتی پیشرفته تر، شروع به رهایی انسان از کارهای خطرناک و سخت می کنند، بهره وری را افزایش می دهند و به مردم کمک می کنند تا زندگی بهتری داشته باشند.

مدیر اجرایی مؤسسه هوش مصنوعی تحت حمایت هیوندای، مارک رایبرت، در جلسه میزگردی در انجمن شرکت کرد و مزایایی را که نسل‌های آینده ربات‌های هوشمند پیشرفته می‌توانند به طور بالقوه به بشر ارائه دهند، بررسی کرد. اینها شامل حل کمبود نیروی کار در یک محیط کاری در حال تغییر، رهایی انسان از وظایف کثیف و خطرناک و حمایت از لجستیک هوشمند برای فعال کردن شهرهای هوشمند است.

برای اطلاعات بیشتر در مورد جنسیس و تعریف جدید آن از تجمل، لطفاً به https://www.genesis.com مراجعه کنید

این انجمن که در سال 2018 تأسیس شد، با گروه به عنوان یکی از شرکای موسس آن، بیش از 500 نفر از تأثیرگذارترین مدیران اجرایی، رهبران، آینده‌نگران، دانشمندان، کارآفرینان و سیاست‌گذاران جهان را گرد هم می‌آورد تا راه‌حل‌هایی برای مشکلات اساسی بشریت بیابند. در سراسر جهان زندگی می کنند

کیم گفت: جابجایی افراد و کالاها همیشه در مرکز نوآوری و شکوفایی شهرها بوده است. هدف این گروه ارائه مزایای اجتماعی و اقتصادی برای شهروندان شهر هوشمند از طریق افزایش کیفیت زندگی ساکنان، کاهش ازدحام و آلودگی و بهبود کارایی از طریق نوآوری در راه‌حل‌های تحرک هوشمند و لجستیک است.

کیم همچنین پیشرفت گروه را در توسعه راه‌حل‌های لجستیک به اشتراک گذاشت و تاکید کرد که چگونه فناوری‌ها و خدمات پیشگامانه آن سطوح بیشتری از کارایی، راحتی و پایداری را برای شهرهای هوشمند به ارمغان می‌آورد. علاوه بر این، او جزئیاتی را از نحوه استفاده از مدل شهر هوشمند در شهرهای قدیمی مانند پاریس و لندن و نه فقط کلان شهرها و سایت‌های سبز جدید فاش کرد.

درباره گروه موتور هیوندای
گروه موتور هیوندای یک شرکت جهانی است که یک زنجیره ارزش مبتنی بر تحرک، فولاد، ساخت و ساز، تدارکات، مالی، فناوری اطلاعات و خدمات ایجاد کرده است. با حدود 250000 کارمند در سراسر جهان، برندهای متحرک گروه شامل هیوندای، کیا و جنسیس است. مسلح به تفکر خلاق، ارتباطات مشارکتی و اراده برای مقابله با هر چالشی، ما در تلاش برای ایجاد آینده ای بهتر برای همه هستیم.

این گروه لجستیک را به عنوان جابجایی کالا تعریف می کند که برای آن مجموعه ای از راه حل های هوشمند را با همکاری بخش لجستیک خود Glovis و بازوی IT Autoever توسعه می دهد. دارایی‌های پیشرفته موجود شامل ربات‌های متحرک مستقل (AMR) برای بارگیری/تخلیه، راه‌حل‌های عملیاتی بهینه‌شده، مانند Stretch، و راه‌حل‌های تحویل آخرین مایل، مانند Spot است. این گروه همچنین راه‌حل‌های تحرک خرد را برای تسهیل جابه‌جایی کالا ارائه خواهد کرد.