گروه موتور هیوندای برنده جایزه مشارکت نوآوری PACE 2022 برای توسعه CCU و نوآوری نرم افزار شد.

جایزه مشارکت نوآوری PACE 2022 که در 19 سپتامبر در مراسمی در دیترویت، میشیگان ارائه شد، کار این گروه با استارتاپ Sonatus مستقر در سیلیکون ولی را برای توسعه یک CCU که به‌روزرسانی‌های کارآمدی را برای نرم‌افزار خودرو و راحتی مشتری ارائه می‌کند، به رسمیت می‌شناسد. این شناخت عزم گروه را برای انتقال به وسایل نقلیه نرم افزاری تعریف شده (SDV) تقویت می کند.

  • این گروه با مبتکر نرم افزار خودرو Sonatus برای توسعه نرم افزار کنترل کننده واحد مرکزی ارتباط (CCU) همکاری کرد.
  • این گروه ابتدا CCU را روی جنسیس GV60 و G90 اعمال کرد و قصد دارد آن را در مدل های آینده هیوندای و کیا نیز عرضه کند.
  • جایزه PACE تلاش های گروه برای تبدیل شدن به یک رهبر در نرم افزار خودرو و ارائه تجربه پیشرفته تر و رضایت بخش تر به مشتریان را قدردانی می کند.

در ادامه، گروه در نظر دارد تا کنترلر CCU را برای مدل‌های هیوندای و کیا عرضه کند و در عین حال به تلاش‌ها برای پیشرفت فناوری‌های نرم‌افزاری که تجربه خودرویی ایمن‌تر و راحت‌تری را برای همه مشتریانش ارائه می‌کند، ادامه دهد.

مخاطب:

جوایز PACE که در سال 1995 توسط Automotive News و Ernst & Young تأسیس شد، نوآوری و پیشرفت فناوری را در میان تأمین‌کنندگان خودرو و سازندگان خودرو جشن می‌گیرد و برای شناسایی عوامل تغییر دهنده بازی در صنعت خودرو به خوبی شناخته می‌شود. جایزه مشارکت نوآوری PACE همکاری برجسته بین OEM و تامین کنندگان را به رسمیت می شناسد. جایزه PACE و PACEpilot Innovation to Watch، نوآوری های فناوری خاصی را که به کار گرفته شده اند یا به زودی وارد بازار می شوند، شناسایی می کنند.

سوئونگ چوی
تیم روابط عمومی جهانی / گروه موتور هیوندای
[email protected]منبع

این کنترلر همچنین از خدمات خودروی متصل و پیوند با برنامه های Genesis Connected Service، Bluelink و Kia Connect پشتیبانی می کند تا قابلیت های پیشرفته ای مانند کنترل از راه دور خودرو، نظارت بر هشدارها، انتقال ویدئو از دوربین داخلی و انتقال اطلاعات نقشه با دقت بالا را ارائه دهد. برای رانندگی خودمختار CCU همچنین شامل توانایی جمع‌آوری داده‌ها از چندین خودرو برای پشتیبانی از خدمات ضروری مشتری در یک پلتفرم کلان داده است که تنها به اطلاعات مورد نیاز در زمان واقعی دسترسی دارد.

CCU به کنترل‌کننده‌های داخل خودرو متصل می‌شود و به‌صورت بی‌سیم به خارج از خودرو متصل می‌شود، که امکان تحویل پرسرعت Over-The-Air (OTA) به‌روزرسانی‌های نرم‌افزار خودرو، خدمات خودروی متصل، جمع‌آوری اطلاعات خودرو و تشخیص از راه دور خودرو را فراهم می‌کند. مشتریان می‌توانند بدون نیاز به مراجعه به مرکز خدمات، به‌روزرسانی‌های نرم‌افزار را برای تجربه راحت‌تر پس از فروش دریافت کنند. افزودن به این راحتی، توانایی تکنسین های خدمات برای بررسی شرایط خودرو از مکان دیگری بدون نیاز به مشتری برای آوردن خودرو به مرکز خدمات، بهبود نگهداری پیشگیرانه و کاهش زمان عیب یابی و سرویس است.

درباره گروه موتور هیوندای
گروه موتور هیوندای یک شرکت جهانی است که یک زنجیره ارزش مبتنی بر تحرک، فولاد و ساخت و ساز و همچنین لجستیک، مالی، فناوری اطلاعات و خدمات ایجاد کرده است. با حدود 250000 کارمند در سراسر جهان، برندهای متحرک گروه شامل هیوندای، کیا و جنسیس است. مسلح به تفکر خلاق، ارتباطات مشارکتی و اراده برای مقابله با هر چالشی، ما در تلاش برای ایجاد آینده ای بهتر برای همه هستیم. اطلاعات بیشتر در مورد گروه موتور هیوندای را ببینید: www.hyundaimotorgroup.com.

خودروهای تعریف‌شده با نرم‌افزار فرصتی باورنکردنی برای خودروسازان دارند و گروه موتور هیوندای در حال نشان دادن رهبری آنچه ممکن است را نشان می‌دهد. جف چو، مدیرعامل Sonatus گفت: پلتفرم Sonatus Digital Dynamics مستقر در CCU این سفر را تسریع می‌کند و وسایل نقلیه نرم‌افزاری پویا را فعال می‌کند.

از زمان شروع پروژه توسعه CCU، گروه به طور مستمر با Sonatus از قبل از توسعه تا تولید انبوه ماژول‌های نرم‌افزار اصلی CCU، مانند تشخیص از راه دور و جمع‌آوری داده‌های خودرو، همکاری داشته و CCU را بر روی Genesis GV60 و G90.


دیترویت/سئول، 20 سپتامبر 2022
– گروه هیوندای موتور (گروه) جایزه مشارکت نوآوری PACE 2022 را برای توسعه موفقیت‌آمیز کنترل‌کننده واحد ارتباطات مرکزی (CCU) دریافت کرد. این اولین بار است که گروه برنده جایزه PACE می شود.

###

هیونگ کی آن، معاون گروه توسعه الکترونیک در گروه موتور هیوندای گفت: «برنده شدن چنین جایزه ای در زمانی که ما در حال تلاش برای انتقال به SDV هستیم، کاملاً معنادار است. “گروه موتور هیوندای به کار بر روی پیشرفت فناوری خود برای تبدیل شدن به یک رهبر در نرم افزار خودرو و ارائه تجربه کاربری رضایت بخش تر و ایمن تر به مشتریان ادامه خواهد داد.”