گروه موتور هیوندای تفاهم نامه ای را با SK On برای تامین امنیت باتری خودروهای الکتریکی برای آمریکای شمالی امضا کرد.


سئول، 28 نوامبر 2022
– گروه موتور هیوندای (گروه) امروز یک یادداشت تفاهم (MOU) با SK On Co., Ltd.، تولید کننده پیشرو باتری خودروهای الکتریکی (EV) امضا کرد تا تامین باتری های EV در آمریکای شمالی را تضمین کند.

دیوید پارک
تیم روابط عمومی جهانی / گروه موتور هیوندای
[email protected]منبع

درباره گروه موتور هیوندای
گروه موتور هیوندای یک شرکت جهانی است که یک زنجیره ارزش مبتنی بر تحرک، فولاد، ساخت و ساز، تدارکات، مالی، فناوری اطلاعات و خدمات ایجاد کرده است. با حدود 250000 کارمند در سراسر جهان، برندهای متحرک گروه شامل هیوندای، کیا و جنسیس است. مسلح به تفکر خلاق، ارتباطات مشارکتی و اراده برای مقابله با هر چالشی، ما در تلاش برای ایجاد آینده ای بهتر برای همه هستیم.

مخاطب:

  • یادداشت تفاهم (MOU) یک مشارکت استراتژیک بین گروه موتور هیوندای و SK On برای تامین باتری‌های SK On برای مدل‌های EV گروه پس از سال 2025 را تشریح می‌کند.
  • از طریق این تفاهم نامه، گروه قصد دارد حضور خودروهای برقی خود را در بازار ایالات متحده تقویت کند و فروش خودروهای برقی باتری (BEV) خود را تسریع بخشد.

اطلاعات بیشتر در مورد گروه موتور هیوندای، لطفاً به سایت www.hyundaimotorgroup.com مراجعه کنید

چوی یانگ چان، مدیر ارشد اداری SK On گفت: “ما انتظار داریم همکاری بین SK On و گروه موتور هیوندای یک هم افزایی بزرگ ایجاد کند.” هر دو طرف می‌توانند در فرآیند برق‌سازی در بازار خودرو آمریکای شمالی جایگاه محکمی داشته باشند.»

###

امضای تفاهم نامه در دفتر مرکزی SK Group در کره با حضور هیونگ سو کیم، معاون اجرایی و رئیس بخش برنامه ریزی رشد آینده شرکت و بخش خودروهای الکتریکی گروه موتور هیوندای و یانگ چان چوی، مدیر ارشد اداری SK انجام شد. بر.

بر اساس این تفاهم نامه، هر دو طرف برای ارائه باتری های SK On به کارخانه های گروه در ایالات متحده پس از سال 2025 برای تولید EV همکاری خواهند کرد. جزئیات بیشتر در مورد این همکاری در مرحله بعد فاش خواهد شد.

معاون اجرایی کیم گفت: «از طریق تفاهم نامه باتری EV، ما قادر خواهیم بود تلاش های خود را برای تضمین رهبری خودروهای الکتریکی در بازار ایالات متحده تسریع کنیم. ما انتظار داریم عرضه پایدار باتری‌های EV از SK On ما را قادر می‌سازد تا در کاهش انتشار گازهای گلخانه‌ای سهیم باشیم و به اهداف آب و هوایی در بازار ایالات متحده برسیم.»

گروه موتور هیوندای با هدف جهانی فروش سالانه 3.23 میلیون خودروی تمام برقی سالانه تا سال 2030، تلاش‌های برقی‌سازی را تسریع می‌کند. برای تحقق این هدف، گروه قصد دارد یک شبکه جهانی تولید EV ایجاد کند که عرضه پایدار خودروهای برقی را در سراسر جهان تضمین کند.