گروه موتور هیوندای در هفته EcoMotion 2023 شرکت می کند و به دنبال ایجاد نوآوری باز با استارت آپ های اسرائیلی است.

در اسرائیل، گروه به طور فعال در فعالیت‌های نوآوری باز با شرکای مختلف، از جمله سرمایه‌گذاری‌های استراتژیک با محوریت HYUNDAI CRADLE تل آویو، که به رشد اکوسیستم نوآوری اسرائیل کمک می‌کند، مشغول است. Autotalks، یک شرکت فناوری پیشرو مستقر در اسرائیل که چیپست های وسیله نقلیه به همه چیز (V2X) را توسعه می دهد، یکی از شرکای استراتژیک گروه با سرمایه گذاری 5 میلیون دلاری در سال 2018 است.

  • گروه موتور هیوندای یادداشت تفاهمی برای همکاری استراتژیک با سازمان نوآوری اسرائیل در هفته EcoMotion 2023 در تل آویو امضا کرد.
  • در هفته EcoMotion، هیونگ سو کیم، رئیس دفتر استراتژی جهانی، یک سخنرانی کلیدی در مورد «نوآوری هیوندای در اسرائیل» ارائه کرد.
  • هدف گروه موتور هیوندای ایجاد طرح‌های نوآوری باز قوی‌تر و روابط نزدیک‌تر با شرکای مختلف در اسرائیل برای تحرک آینده گروه است.

درباره گروه موتور هیوندای
گروه موتور هیوندای یک شرکت جهانی است که یک زنجیره ارزش مبتنی بر تحرک، فولاد و ساخت و ساز و همچنین لجستیک، مالی، فناوری اطلاعات و خدمات ایجاد کرده است.

در EcoMotion Week 2023، گروه همچنین میزبان غرفه‌ای برای HYUNDAI CRADLE Tel Aviv بود که نتایج پروژه‌های مشترک گروه و استارت‌آپ‌های اسرائیلی را تا کنون، مانند سلول خورشیدی نوع فیلم آپولو پاور، ارائه می‌کرد.

برای تسهیل پیشرفت تکنولوژیکی و تبدیل آن به ارائه‌دهنده راه‌حل‌های تحرک هوشمند، گروه GSO را در نوامبر 2022 تأسیس کرد و آن را مسئول تنظیم مسیرهای استراتژیک برای جابجایی‌های آینده، مانند وسایل نقلیه الکتریکی، تحرک هوایی پیشرفته (AAM)، رباتیک، هدف قرار داد. وسایل نقلیه ساخته شده (PBV) و وسیله نقلیه تعریف شده با نرم افزار (SDV) از طریق همکاری با سازمان های داخلی و خارجی.

سئول/تل آویو، 23 مه 2023 – گروه موتور هیوندای (گروه) این هفته یادداشت تفاهم (MoU) برای مشارکت استراتژیک با سازمان نوآوری اسرائیل در هفته EcoMotion 2023 در تل آویو امضا کرد. در ساعت 11هفتم رویداد سالانه، هیونگ سو کیم، معاون اجرایی و رئیس دفتر استراتژی جهانی (GSO)، سخنرانی کلیدی در مورد “نوآوری هیوندای در اسرائیل” ارائه کرد.

داین کانگ
تیم روابط عمومی جهانی / گروه موتور هیوندای
[email protected]منبع

مخاطب:

کیم در سخنرانی اصلی خود در هفته EcoMotion، در 23 می، استراتژی تحرک آینده گروه را معرفی کرد. او توضیح داد که چگونه GSO سرمایه‌گذاری‌های استراتژیک را تقویت می‌کند و فعالیت‌های نوآوری را با محوریت HYUNDAI CRADLE Tel Aviv، یک مرکز جهانی نوآوری که توسط گروه در سال 2018 تأسیس شد، دنبال می‌کند.

کیم گفت: «گروه هیوندای موتور از طریق همکاری های یک دهه با شرکت های اسرائیلی به نتایج ملموسی دست یافته است و پروژه های نوآورانه را تقویت می کند. با حرکت رو به جلو، ما متعهد به پیشبرد نوآوری باز و ایجاد مشارکت های نزدیک تر برای توسعه مشترک فناوری های آینده خود هستیم.

این تفاهم نامه که توسط EVP Kim و دکتر Amiram Appelbaum، رئیس سازمان نوآوری اسرائیل امضا شده است، شرکا را قادر می سازد تا به طور مشترک استارت آپ های نوآور اسرائیلی را کشف کنند که می توانند از طریق رقابت استارتاپی با گروه همکاری کنند و هزینه های پروژه را برای اعتبار سنجی فناوری اولیه به اشتراک بگذارند.

EcoMotion انجمنی است که توسط دولت اسرائیل در سال 2013 برای تقویت اکوسیستم نوآوری در بخش تحرک ایجاد شد و در حال حاضر بیش از 600 عضو دارد و هفته EcoMotion آن بزرگترین رویداد استارتاپی در اسرائیل است.

برای اطلاعات بیشتر در مورد گروه موتور هیوندای، لطفاً به سایت www.hyundaimotorgroup.com مراجعه کنید

– پایان –

مسلح به تفکر خلاق، ارتباطات مشارکتی و اراده برای مقابله با هر چالشی، ما در تلاش برای ایجاد آینده ای بهتر برای همه هستیم.

با حدود 250000 کارمند در سراسر جهان، برندهای متحرک گروه شامل هیوندای، کیا و جنسیس است.

این گروه مراکز نوآوری HYUNDAI CRADLE را نه تنها در تل آویو بلکه در دره سیلیکون، برلین، پکن و سنگاپور اداره می کند. HYUNDAI CRADLE با کشف استارت‌آپ‌های امیدوارکننده که با نقاط قوت فناوری هر منطقه مطابقت دارند، به ایجاد یک اکوسیستم تحرک پایدار کمک می‌کند. این شرکت در حال انجام راستی‌آزمایی فناوری برای ایمن کردن مشارکت‌های استراتژیک و فرصت‌های سرمایه‌گذاری فعالانه است زیرا همکاری‌های نوآوری باز مختلف در سراسر جهان ایجاد می‌کند.