گروه موتور هیوندای موسسه هوش مصنوعی Boston Dynamics را برای پیشرفت در هوش مصنوعی و رباتیک راه اندازی کرد.

در باره موسسه هوش مصنوعی Boston Dynamics
هدف موسسه هوش مصنوعی Boston Dynamics حل مهمترین و اساسی ترین مشکلات هوش مصنوعی و روباتیک است. این سازمان پژوهش محور که مقر آن در کمبریج، ماساچوست است، استعدادهای نخبه را در زمینه هوش مصنوعی، رباتیک، یادگیری ماشین، نرم افزار و مهندسی متحد می کند تا نسل های آینده ماشین های هوشمند را توسعه دهد. فرهنگ موسسه به گونه ای طراحی شده است که بهترین ویژگی های آزمایشگاه های تحقیقاتی دانشگاه را با بهترین ویژگی های آزمایشگاه های توسعه شرکت ترکیب کند. این موسسه به جای کار در تمام زمینه های هوش مصنوعی، بر چهار فناوری اصلی تمرکز دارد: هوش مصنوعی شناختی، هوش مصنوعی ورزشی، طراحی سخت افزار ارگانیک و اخلاق و سیاست. مؤسسه به رهبری مارک رایبرت، ماشین‌هایی را توسعه می‌دهد که بهره‌وری صنعتی را بهبود می‌بخشد، به ایمنی انسان کمک می‌کند، از معلولان مراقبت می‌کند و به مردم کمک می‌کند تا زندگی خود را کامل‌تر کنند. برای اطلاعات بیشتر، لطفاً به آدرس زیر مراجعه کنید: https://www.bdaiinstitute.com/ .

برای دستیابی به چنین پیشرفت‌هایی، مؤسسه منابعی را در زمینه‌های فنی هوش مصنوعی شناختی، هوش مصنوعی ورزشی و طراحی سخت‌افزار ارگانیک سرمایه‌گذاری خواهد کرد که هر رشته به پیشرفت در قابلیت‌های ماشین پیشرفته کمک می‌کند. علاوه بر توسعه فناوری با کارکنان خود، موسسه در نظر دارد با دانشگاه ها و آزمایشگاه های تحقیقاتی شرکت ها همکاری کند.

– پایان –

درباره گروه موتور هیوندای
گروه موتور هیوندای یک شرکت جهانی است که یک زنجیره ارزش مبتنی بر تحرک، فولاد، ساخت و ساز، تدارکات، مالی، فناوری اطلاعات و خدمات ایجاد کرده است. با حدود 250000 کارمند در سراسر جهان، برندهای متحرک گروه شامل هیوندای، کیا و جنسیس است. مسلح به تفکر خلاق، ارتباطات مشارکتی و اراده برای مقابله با هر چالشی، ما در تلاش برای ایجاد آینده ای بهتر برای همه هستیم.

مارک رایبرت مدیر اجرایی موسسه هوش مصنوعی Boston Dynamics گفت: “مأموریت ما ایجاد نسل‌های آینده ربات‌های پیشرفته و ماشین‌های هوشمند است که هوشمندتر، چابک‌تر، فهیم‌تر و ایمن‌تر از هر چیزی است که امروز وجود دارد.” ساختار منحصربه‌فرد مؤسسه – استعدادهای برتر متمرکز بر راه‌حل‌های اساسی با بودجه پایدار و پشتیبانی فنی عالی – به ما کمک می‌کند تا ربات‌هایی بسازیم که استفاده آسان‌تر، پربازده‌تر، قادر به انجام کارهای متنوع‌تر و کار ایمن‌تر باشند. با مردم.”

سئول/کمبریج، کارشناسی ارشد، اوت 12، 2022 – گروه موتور هیوندای (گروه) امروز راه اندازی موسسه هوش مصنوعی Boston Dynamics را اعلام کرد[1] (موسسه)، با هدف ایجاد پیشرفت های اساسی در هوش مصنوعی (AI)، روباتیک و ماشین های هوشمند. گروه و بوستون داینامیکس سرمایه گذاری اولیه بیش از 400 میلیون دلار را در موسسه جدید انجام خواهند داد که توسط مارک رایبرت، بنیانگذار بوستون داینامیکس رهبری خواهد شد.

لطفاً برای اطلاعات بیشتر و ارسال علاقه به همکاری با مؤسسه به https://www.bdaiinstitute.com/ مراجعه کنید.

این موسسه به عنوان اولین سازمان تحقیقاتی، روی حل مهمترین و دشوارترین چالش های پیش روی ایجاد ربات های پیشرفته کار خواهد کرد. استعدادهای نخبه در هوش مصنوعی، رباتیک، محاسبات، یادگیری ماشین و مهندسی، فناوری را برای روبات‌ها توسعه خواهند داد و از آن برای پیشبرد قابلیت‌ها و سودمندی‌هایشان استفاده خواهند کرد. فرهنگ موسسه به گونه ای طراحی شده است که بهترین ویژگی های آزمایشگاه های تحقیقاتی دانشگاه را با ویژگی های آزمایشگاه های توسعه شرکتی ترکیب کند، در حالی که در چهار حوزه فنی اصلی کار می کند: هوش مصنوعی شناختی، هوش مصنوعی ورزشی، طراحی سخت افزار ارگانیک و همچنین اخلاق و سیاست.

دفتر مرکزی این موسسه در قلب جامعه تحقیقاتی میدان کندال در کمبریج، ماساچوست قرار دارد. این موسسه قصد دارد محققان هوش مصنوعی و رباتیک، مهندسان نرم افزار و سخت افزار و تکنسین ها را در تمام سطوح استخدام کند.

علاوه بر مؤسسه، گروه موتور هیوندای به طور جداگانه برنامه‌های خود را برای ایجاد یک مرکز نرم‌افزار جهانی برای هدایت توسعه قابلیت‌ها و فناوری‌های نرم‌افزاری خود و ارتقای قابلیت‌های خود برای پیشبرد توسعه وسایل نقلیه تعریف‌شده نرم‌افزاری (SDV) اعلام کرد. این مرکز بر اساس 42dot، یک نرم‌افزار رانندگی خودکار و استارت‌آپ پلت‌فرم حرکتی که اخیراً توسط گروه خریداری شده، ایجاد خواهد شد.

برای اطلاعات بیشتر در مورد گروه موتور هیوندای، لطفاً به آدرس زیر مراجعه کنید: www.hyundaimotorgroup.comمنبع