گروه موتور هیوندای و SK در حال ساخت تاسیسات باتری خودروهای برقی در شهرستان بارتو هستند

برای اطلاعات بیشتر در مورد گروه موتور هیوندای، لطفاً به www.hyundaimotorgroup.com مراجعه کنید.

موقعیت عالی گرجستان، سیستم بنادر اصلی و زیرساخت های گسترده، نیروی کار ماهر و آب و هوای طرفدار کسب و کار، آن را به مکانی جذاب برای مجموعه متنوعی از صنایع به سرعت در حال توسعه با تمرکز بر ایجاد آینده ای پایدار تبدیل کرده است. گرجستان با تکیه بر دارایی هایی که صنعت خودروسازی را موفق می کند، به عنوان قطبی برای صنعت حمل و نقل الکتریکی قرار گرفته است.

علاوه بر شراکت باتری‌های برقی دو شرکت، گروه هیوندای موتور به طور جداگانه در ماه مه برنامه‌های خود را برای سرمایه‌گذاری 5.54 میلیارد دلاری در هیوندای موتور گروه متاپلانت آمریکا، یک مرکز تولید خودروهای برقی در شهرستان برایان اعلام کرد. گروه خودروسازی هیوندای در ماه اکتبر با فرماندار کمپ، دیگر رهبران ایالتی و مقامات محلی و فدرال، به تاسیسات خود دست یافت.

گروه موتور هیوندای و SK On اخیراً یادداشت تفاهمی (MOU) را در رابطه با همکاری برای تأسیسات باتری‌های برقی جدید در ایالات متحده امضا کردند که جزئیات این همکاری هنوز در حال توسعه است.

“شهرستان بارتو از تصمیم گروه موتور هیوندای و SK On بسیار خرسند است.” استیو تیلور، کمیسر انحصاری شهرستان بارتو گفت. “ما از صاحبان مالکیت صنعتی مرکز Bartow سابق تشکر می کنیم. ما با هم این پروژه توسعه اقتصادی خارق العاده را دنبال کردیم. این پروژه برای جویندگان کار در منطقه مزایای منطقه ای خواهد داشت و Bartow را در اکوسیستم EV گرجستان به طور قابل توجهی مستقر می کند. با قدرت قوی Bartow. سابقه و استعداد مبتنی بر تولید پیشرفته، صنعت خودرو و نوآوری، شراکت باتری باید در این محیط رشد کند. ما مشتاقانه منتظر استقبال از HMG و SK به روش‌های معنادار در جامعه هستیم و از یک همکاری طولانی مدت با هم لذت می‌بریم.”

مشروط به اجرای توافقات مربوطه و تصمیمات نهایی هیئت مدیره HMG و SK On، تاسیسات جدید در Bartow Centre، یک سایت تولیدی و صنعتی منطقه‌بندی شده واقع در بزرگراه 411 قرار خواهد گرفت و قصد دارد در سال 2025 فعالیت خود را آغاز کند.

SK On که در سال 2021 تأسیس شد، شعبه تابعه باتری‌های لیتیوم یونی SK Innovation است و در حال حاضر بیش از 2000 گرجی را در مرکز تجاری SK Battery America استخدام می‌کند. در ماه ژوئیه، SK Battery America اعلام کرد که با برنامه Work for Warriors Georgia شریک می شود تا سربازان، سربازان و خانواده های آنها را در عملیات گرجستان استخدام کند.

«اچ‌ام‌جی و SK برای دهه‌ها شرکای پیشگام برای گرجستان به‌عنوان یکی از محرک‌های اصلی رنسانس خودرو گرجستان و به‌ترتیب به‌عنوان اولین تولیدکننده کره‌ای در این ایالت بوده‌اند.» پت ویلسون، کمیسر GDEcD گفت. “با حمایت از همکاری و مشارکت در سراسر اکوسیستم EV در حال رشد خود، ما یک زنجیره تامین کاملا یکپارچه برای OEM های خودرو ایجاد می کنیم و در عین حال تولید کنندگان باتری را با بازیافت کنندگان متصل می کنیم تا حلقه تولید باتری را ببندیم. ما برای مشاغل آینده این موضوع هیجان زده هستیم. برای شهرستان بارتو و شمال غرب جورجیا ایجاد خواهد کرد، و ما از حمایت جامعه و شرکای خود سپاسگزاریم!

مخاطبین را فشار دهید
ماری گوردون
اداره توسعه اقتصادی گرجستان
[email protected]منبع

###

درباره گروه موتور هیوندای
گروه موتور هیوندای یک شرکت جهانی است که یک زنجیره ارزش مبتنی بر تحرک، فولاد، ساخت و ساز، تدارکات، مالی، فناوری اطلاعات و خدمات ایجاد کرده است. با حدود 250000 کارمند در سراسر جهان، برندهای متحرک گروه شامل هیوندای، کیا و جنسیس است. مسلح به تفکر خلاق، ارتباطات مشارکتی و اراده برای مقابله با هر چالشی، ما در تلاش برای ایجاد آینده ای بهتر برای همه هستیم.

یونی کیم، مدیر سرمایه گذاری کره ای، تیم تجارت جهانی وزارت توسعه اقتصادی گرجستان (GDEcD) را در این پروژه رقابتی با مشارکت جورجیا EMC، اداره توسعه شهرستان بارتو، اداره توسعه اقتصادی شهرستان کارترسویل-بارتو، و شروع سریع جورجیا، نمایندگی کرد.

جسیکا آتول
اداره توسعه اقتصادی گرجستان
[email protected]

درباره SK On
SK On یک توسعه‌دهنده، سازنده و ارائه‌دهنده راه‌حل‌های باتری خودروهای الکتریکی (EV) جهانی است که مأموریت آن این است که دنیای ما را به مکانی تمیزتر و راحت‌تر به عنوان پایه برقی‌سازی تبدیل کند. SK On به عنوان یک شرکت مستقل در سال 2021 پس از اینکه SK Innovation، بزرگترین شرکت انرژی کره جنوبی، تصمیم گرفت تجارت باتری خود را جدا کند، راه اندازی شد. هدف SK On این است که با استفاده از پایه تولید جهانی و قابلیت های تحقیق و توسعه و همچنین دانش مدیریت تولید و کیفیت، به یک رهبر جهانی در صنعت انرژی پاک تبدیل شود. SK On که مقر آن در سئول، کره جنوبی است، در سراسر جهان با کارخانه های باتری در حال حاضر فعال یا در حال ساخت در سراسر ایالات متحده، اروپا و آسیا است.

بدون احتساب این اعلامیه، پروژه های مرتبط با خودروهای برقی که از سال 2020 در این ایالت اعلام شده اند، مجموعاً حدود 17 میلیارد دلار سرمایه گذاری و بیش از 22800 شغل جدید در گرجستان ایجاد می کنند.

آتلانتا – فرماندار برایان پی کمپ امروز اعلام کرد که گروه موتور هیوندای (HMG) و SK On سایتی را در شهرستان بارتو برای تاسیسات جدید تولید باتری خودروهای الکتریکی (EV) انتخاب کرده اند که کارخانه های گروه موتور هیوندای در ایالات متحده را تامین می کند. پروژه‌های توسعه اقتصادی در تاریخ ایالت، ذینفعان تخمین می‌زنند که بیش از 3500 شغل جدید از طریق سرمایه‌گذاری تقریباً 4 تا 5 میلیارد دلاری در شهرستان بارتو ایجاد خواهد کرد.

“گروه موتور هیوندای و SK On شرکای ارزشمند و بازیگران کلیدی در صنعت خودروسازی در حال رشد ایالت ما هستند.” فرماندار برایان کمپ گفت. “از روز اول، دولت من بر ایجاد مشاغل و فرصت ها برای جوامع در سراسر ایالت متمرکز شده است که ممکن است در گذشته نادیده گرفته شده باشند. SK و HMG این هدف را دارند، و ما مفتخریم که آنها تصمیم گرفته اند حتی بیشتر در این زمینه سرمایه گذاری کنند. ایالت شماره 1 برای تجارت.”