گروه هیوندای موتور، بوسان، پیشنهاد کره جنوبی برای میزبانی نمایشگاه جهانی 2030 را در مجمع جهانی اقتصاد تبلیغ می کند.


مخاطب:

اطلاعات بیشتر در مورد گروه موتور هیوندای، لطفاً به سایت www.hyundaimotorgroup.com مراجعه کنید

در طول مجمعی که از 16 تا 20 ژانویه برگزار شد، گروه ناوگانی متشکل از 58 وسیله نقلیه پوشیده شده با لوگوی نمایشگاه جهانی 2030 بوسان را برای معرفی شهر به رهبران سیاسی و تجاری جهان، شهروندان سوئیسی و سایر بازدیدکنندگان که در انجمن شرکت می کنند، اداره می کند.

برای حمایت از ناوگان، گروه اقدامات ایمنی را در صورت هرگونه تغییر ناگهانی در هوای زمستانی یا سایر شرایط اضطراری ترتیب داد. این ناوگان به تایرهای AWD و زمستانی مجهز شده و یک تیم فنی اختصاصی برای اطمینان از ایمنی در محل حضور دارند.منبع


درباره گروه موتور هیوندای
گروه موتور هیوندای یک شرکت جهانی است که یک زنجیره ارزش مبتنی بر تحرک، فولاد و ساخت و ساز و همچنین لجستیک، مالی، فناوری اطلاعات و خدمات ایجاد کرده است. با حدود 250000 کارمند در سراسر جهان، برندهای متحرک گروه شامل هیوندای، کیا و جنسیس است. مسلح به تفکر خلاق، ارتباطات مشارکتی و اراده برای مقابله با هر چالشی، ما در تلاش برای ایجاد آینده ای بهتر برای همه هستیم.


سئول/داووس، ژانویه
16، 2023 – گروه موتور هیوندای (گروه) در حال تبلیغ شهر بوسان کره جنوبی برای میزبانی نمایشگاه جهانی EXPO 2030 در مجمع جهانی اقتصاد (WEF) در داووس، سوئیس است، رویدادی که رهبران ارشد سیاسی، تجاری و فرهنگی جهان را درگیر می کند.

این گروه همچنین از مناقصه نمایشگاه جهانی بوسان با بنرها و بروشورهای تبلیغاتی در مراسم تحویل خودروی رسمی در نشست G20 بالی در جاکارتا، اندونزی، نوامبر گذشته حمایت کرد.

قبل از WEF، گروه همچنین پیشنهاد بوسان را در مجمع عمومی دفتر بین‌المللی نمایشگاه‌ها (BIE) در پاریس در ژوئن و نوامبر سال گذشته، با وسایل نقلیه ناوگانی که با لوگوی نمایشگاه جهانی بوسان پیچیده شده بودند، تبلیغ کرد.

این گروه همچنین خودروی مفهومی جنسیس X را در یک ظرف شفاف در ورودی سالن رویدادی که میزبان «شب کره» در طول WEF است، به نمایش می‌گذارد. خودروی مفهومی مبتنی بر EV دیدگاه جدید جنسیس در مورد طراحی پایدار خودروهای لوکس را ارائه می دهد.

علاوه بر این، گروه از شبکه جهانی خود برای حمایت بیشتر از مناقصه از طریق فعالیت های بازاریابی مختلف، مانند عرضه محصولات جدید، استفاده می کند. همچنین، گروه در حال تولید محتوا برای برجسته کردن توانایی بوسان برای میزبانی نمایشگاه جهانی و چشم انداز آن برای آینده و به اشتراک گذاری آن از طریق کانال های اجتماعی، از جمله یوتیوب، اینستاگرام، فیس بوک و لینکدین است.

داین کانگ
تیم روابط عمومی جهانی / گروه موتور هیوندای
[email protected]

  • این گروه 45 وسیله نقلیه دوستدار محیط زیست جهانی اکسپوی 2030 را در داووس سوئیس به عنوان حمل و نقل نمایندگی اداره می کند.
  • ناوگان برقی شامل هیوندای سانتافه PHEV و همچنین جنسیس GV60، الکتریک GV70 و برقی شده G80 است و توسط ویژگی V2L هیوندای IONIQ 5 پشتیبانی می شود.
  • این گروه همچنین کانسپت جنسیس X را در محل برگزاری داووس میزبان «شب کره» به نمایش می‌گذارد.
###

این ناوگان نه تنها به عنوان حمل و نقل رسمی برای نمایندگان کره ای انجمن مورد استفاده قرار می گیرد، بلکه وسایل نقلیه بسته بندی شده نیز به عنوان بیلبوردهای متحرک عمل می کنند تا بوسان را به عنوان شهر میزبان نمایشگاه جهانی 2030 معرفی کنند.

در راستای چشم انداز نمایشگاه جهانی بوسان برای آینده ای پایدار (“تغییر جهان ما، حرکت به سوی آینده ای بهتر”)، این ناوگان شامل 45 مدل سازگار با محیط زیست، از جمله 18 Genesis Electrified G80، هشت GV60، چهار GV70 الکتریکی و 15 هیوندای سانتا است. خودروهای هیبریدی پلاگین Fe. علاوه بر این، ایستگاه‌های شارژ خودروی الکتریکی (EV) در نزدیکی مکان‌های رویداد به همراه واحدهای IONIQ 5 برای ارائه شارژ اضطراری با استفاده از ویژگی Vehicle to Load (V2L) مدل راه‌اندازی می‌شوند.