گروه هیوندای موتور تفاهم نامه با مقامات شهر نوسانتارا برای ایجاد اکوسیستم برای تحرک هوایی پیشرفته امضا کرد – اولین گام برای باز کردن AAM در بازار آسه آن –

اطلاعات بیشتر در مورد گروه موتور هیوندای، لطفاً به سایت www.hyundaimotorgroup.com مراجعه کنید

این گروه همچنین قصد دارد یک اکوسیستم جهانی AAM را فراتر از منطقه SEA بر اساس دستاوردهای خود در اندونزی بسازد.

اندونزی که بزرگترین بازار هوانوردی در آسیای جنوب شرقی است، از بیش از 18000 جزیره تشکیل شده است که توسعه حمل و نقل زمینی را دشوار می کند. علاوه بر این، جنبشی برای معرفی فعال اکوسیستم تحرک هوشمند در روند جابجایی پایتخت وجود دارد.

درباره هیوندای موتور آسیا پاسیفیک
در سال 2019، دفتر مرکزی هیوندای موتور آسیا پاسیفیک در جاکارتا، اندونزی افتتاح شد تا فعالیت‌های فروش، بازاریابی، پس‌فروش، ناوگان و نمایندگی‌های منطقه آسیا و اقیانوسیه را مدیریت کند.

هدف این تفاهم نامه معرفی AAM به عنوان بخشی از اکوسیستم تحرک هوشمند در پایتخت جدید است که اندونزی در تلاش برای ایجاد آن است. این گروه قصد دارد همزمان با اجرای پروژه نمایشی AAM و پروازهای آزمایشی، یک نقشه راه ایجاد کند و مفهوم تحرک تلفیقی برای زمین و هوا را بررسی کند.

بامبانگ سوسانتونو، رئیس اداره پایتخت شهر نوسانتارا، گفت: «اجرای تحرک هوایی پیشرفته در نوسانتارا با روحیه OIKN برای «آزمایشگاه زنده» در اندونزی است که برای ایجاد فرهنگ یادگیری، کار و سبک زندگی جدید باز است. ما برای همکاری گروه موتور هیوندای در توسعه نوسانتارا به عنوان شهری هوشمند و پایدار ارزش قائلیم.

امضای تفاهم نامه با حضور جیوون شین، رئیس و رئیس بخش تحرک هوایی پیشرفته گروه هیوندای موتور، با مقامات دولتی اندونزی، از جمله بامبانگ سوزانتونو، رئیس اداره شهر پایتخت نوسانتارا برگزار شد.

ما با تعهد به منطقه، عملیات آسیا و اقیانوسیه را با افتتاح تاسیسات تولید PT Hyundai Motor Manufacturing اندونزی (HMMI) در Cikarang، جاوای غربی، اندونزی ایجاد کردیم. این کارخانه در زمینی به مساحت 77.6 هکتار در سیکارنگ ساخته شده و از نیمه دوم سال 2021 با ظرفیت سالانه 150000 مورد بهره برداری قرار گرفته است. این کارخانه همچنین به عنوان قطب تولید منطقه جنوب شرق آسیا با کارکنان و کارشناسان بسیار ماهر عمل می کند. نیمی از محصول به کشورهای همسایه در جنوب شرقی آسیا صادر خواهد شد. در مجموع 1.55 میلیارد دلار آمریکا به همراه توسعه محصول آتی تا سال 2030 در این کارخانه سرمایه گذاری خواهد شد.

واحد Supernal مستقر در ایالات متحده در نظر دارد خدمات UAM را در ایالات متحده در سال 2028 آغاز کند، در حالی که گروه قصد دارد خدمات RAM را در دهه 2030 راه اندازی کند.

جین چا
تیم جهانی روابط عمومی/گروه موتور هیوندای
[email protected]

  • رئیس جیوون شین از گروه موتور هیوندای و رئیس اداره پایتخت شهر نوسانترا بامبانگ سوزانتونو در مراسم امضای تفاهم نامه شرکت کردند
  • این گروه و مقامات محلی برای معرفی فعالانه تحرک هوایی پیشرفته (AAM) در پایتخت جدید امضا کردند که با یک پروژه نمایشی و پروازهای آزمایشی آغاز شد.
  • بر اساس موفقیت در بزرگترین بازار هوانوردی در جنوب شرقی آسیا، گروه قصد دارد اکوسیستم AAM را در منطقه و سپس در سطح جهانی گسترش دهد.
  • این گروه متعهد می شود که از طریق AAM آینده بهتری را برای اندونزی به ارمغان بیاورد

این شرکت همچنین در توسعه مرکز نوآوری تحرک هیوندای، واقع در همان منطقه HMMI، سرمایه‌گذاری می‌کند تا اطمینان حاصل کند که هر نوآوری و توسعه هیوندای مطابق با خواسته‌ها و نیازهای مشتریان آسیا و اقیانوسیه است.

درباره گروه موتور هیوندای
گروه موتور هیوندای یک شرکت جهانی است که یک زنجیره ارزش مبتنی بر تحرک، فولاد و ساخت و ساز و همچنین لجستیک، مالی، فناوری اطلاعات و خدمات ایجاد کرده است. با حدود 250000 کارمند در سراسر جهان، برندهای متحرک گروه شامل هیوندای، کیا و جنسیس است. مسلح به تفکر خلاق، ارتباطات مشارکتی و اراده برای مقابله با هر چالشی، ما در تلاش برای ایجاد آینده ای بهتر برای همه هستیم.

مخاطب:

فریسیلیا ساپوترا
هیوندای موتور آسیا پاسیفیک
کارشناس برند و روابط عمومی
[email protected]منبع

این گروه در اوایل سال جاری نقشه راه توسعه AAM خود را که شامل بخش‌های تحرک هوایی شهری (UAM) و تحرک هوایی منطقه‌ای (RAM) می‌شود، اعلام کرد و در حال کار بر روی توسعه راه‌حل‌های جابجایی هوایی سازگار با محیط زیست است.

چشم انداز اجرای AAM ایجاد یک سیستم حمل و نقل هوایی ایمن، در دسترس، خودکار و مقرون به صرفه است. رئیس جمهور شین گفت: این برای آینده ای بهتر است تا نسل های آینده بتوانند زندگی با کیفیت بهتری داشته باشند. همکاری ما با دولت اندونزی تجسم تعهد گروه موتور هیوندای برای تحقق بخشیدن به چشم انداز و کمک به آینده بهتر برای اندونزی است.

بالی، اندونزی، نوامبر 14، 2022 – گروه موتور هیوندای (گروه) امروز یادداشت تفاهمی (MoU) با اداره پایتخت شهر نوسانتارا (اندونزی: Otorita Ibu Kota Nusantara، OIKN) امضا کرد تا با یکدیگر برای ایجاد یک اکوسیستم تحرک هوایی پیشرفته (AAM) در اندونزی همکاری کنند. این تفاهم نامه در جریان اجلاس سران B20 در مرکز کنوانسیون بالی نوسا دعا، اندونزی انجام شد.

– پایان –

این گروه انتظار دارد با ایجاد کارآمد اکوسیستم AAM که از زیرساخت‌های هوانوردی سطح بالا و قابلیت‌های تکنولوژیک اندونزی استفاده می‌کند، به بهبود تحرک جزیره‌نشینان کمک کند.