گروه هیوندای موتور در کارخانه تولید باتری و خودروهای برقی اختصاصی متاپلانت آمریکا دست به کار شد

سرمایه‌گذاری 5.54 میلیارد دلاری این شرکت و تامین‌کنندگان وابسته آن پنج ماه پیش اعلام شد و شامل برنامه‌هایی برای تولید طیف متنوعی از خودروهای الکتریکی نوآورانه هیوندای، جنسیس و کیا (EVs) و یک مرکز جدید تولید باتری است. HMGMA طی چند سال آینده بیش از 8100 شغل ایجاد خواهد کرد زیرا این شرکت قصد دارد یک زنجیره تامین پایدار برای باتری EV و سایر قطعات EV در بازار ایالات متحده ایجاد کند. انتظار می رود کارخانه هوشمند جدید HMGMA در نیمه اول سال 2025 تولید تجاری خود را آغاز کند.

سلب مسئولیت: گروه موتور هیوندای معتقد است که اطلاعات موجود در اینجا در زمان انتشار دقیق است. با این حال، شرکت ممکن است در صورت نیاز اطلاعات جدید یا به روز شده را آپلود کند و فرض می کند که مسئولیتی در قبال صحت اطلاعات تفسیر شده و استفاده شده توسط خواننده ندارد.


از چپ به راست: تریپ تولیسون، رئیس و مدیر اجرایی، سازمان توسعه اقتصادی ساوانا، پت ویلسون، کمیسر دپارتمان توسعه اقتصادی جورجیا (GDEcD)، خوزه مونوز، رئیس و مدیر اجرایی هیوندای موتور آمریکای شمالی، شان یون ، رئیس و مدیر اجرایی کیا آمریکای شمالی و کیا آمریکا، جی چانگ، رئیس و مدیر عامل شرکت هیوندای موتور، سفیر جمهوری کره، تائه یونگ چو، یویسون چونگ، رئیس اجرایی، گروه موتور هیوندای، برایان پی. کمپ، فرماندار جورجیا، بادی کارتر، نماینده کنگره، رافائل وارناک، سناتور، جان اوسف، سناتور، دان گریوز، معاون وزیر بازرگانی ایالات متحده، کارتر اینفینگر، رئیس JDA ساوانا، آنا چافین، رئیس و مدیر عامل، اداره توسعه شهرستان برایان ، در مراسم پیشگامی هیوندای موتور گروه متاپلانت آمریکا در ساوانا، جورجیا، در 25 اکتبر 2022 عکس گرفته شده است.


از چپ به راست: تریپ تولیسون، رئیس و مدیر اجرایی، سازمان توسعه اقتصادی ساوانا، پت ویلسون، کمیسر دپارتمان توسعه اقتصادی جورجیا (GDEcD)، خوزه مونوز، رئیس و مدیر اجرایی هیوندای موتور آمریکای شمالی، شان یون ، رئیس و مدیر اجرایی کیا آمریکای شمالی و کیا آمریکا، جی چانگ، رئیس و مدیر عامل شرکت هیوندای موتور، سفیر جمهوری کره، تائه یونگ چو، یویسون چونگ، رئیس اجرایی، گروه موتور هیوندای، برایان پی. کمپ، فرماندار جورجیا، بادی کارتر، نماینده کنگره، رافائل وارناک، سناتور، جان اوسف، سناتور، دان گریوز، معاون وزیر بازرگانی ایالات متحده، کارتر اینفینگر، رئیس JDA ساوانا، آنا چافین، رئیس و مدیر عامل، اداره توسعه شهرستان برایان ، در مراسم پیشگامی هیوندای موتور گروه متاپلانت آمریکا در ساوانا، جورجیا، در 25 اکتبر 2022 عکس گرفته شده است.

اطلاعات بیشتر در مورد گروه موتور هیوندای، لطفاً به سایت www.hyundaimotorgroup.com مراجعه کنید

برایان کمپ، فرماندار این ایالت گفت: «با تعداد گرجی‌هایی که بیشتر از همیشه کار می‌کنند، مشاغل و سرمایه‌گذاری‌های بی‌سابقه در تمام بخش‌های ایالت ما وارد می‌شوند، و برنامه‌های توسعه نیروی کار برنده جوایز و زیرساخت‌ها، اقتصاد ایالت هلو در حال رسیدن به ارتفاعات جدیدی است. “مشارکت ما با گروه موتور هیوندای و ساخت این تاسیسات نوآورانه نمونه ای از این موفقیت بی سابقه است. با تعهد بلندمدت به بهبود زندگی و معیشت، ما مشتاقانه منتظر ادامه این همکاری هستیم و تاثیر آن را هم بر این جامعه و هم در کشورمان مشاهده می کنیم. یک کل.”

پیش‌بینی می‌شود که تقریباً 1 میلیارد دلار توسط تأمین‌کنندگان غیروابسته HMGMA در ارتباط با پروژه در مکان‌های دیگر سرمایه‌گذاری شود. درباره پروژه در www.georgia.org/hyundaimotorgroup اطلاعات بیشتری کسب کنید.


Euisun Chung، رئیس گروه هیوندای موتور، در حال سخنرانی در مراسم مقدماتی شرکت هیوندای موتور گروه متاپلانت آمریکا در ساوانا، جورجیا، در 25 اکتبر 2022 عکس گرفته شده است.

کمک های مالی هیوندای و جنسیس
هیوندای و جنسیس، همراه با ابتکارات مختلف مسئولیت اجتماعی و سازمان های غیرانتفاعی، 940000 دلار به سازمان های محلی کمک کرده اند. این شامل برنامه‌هایی از طریق Hyundai Hope و Genesis Gives می‌شود که قبلاً مجموعاً 120000 دلار به تقریباً ده سازمان حمایت می‌کنند که از جوامع محلی در شهرستان برایان و اطراف آن حمایت می‌کنند.

Euisun Chung، رئیس گروه هیوندای موتور گفت: «هیوندای و مردم گرجستان دارای ویژگی‌های مشترک هستند: احترام به تاریخچه، نبوغ، خلاقیت، و عزم راسخ برای بهتر کردن جهان برای نسل بعدی». «امروزه خودروهای الکتریکی ما به عنوان بهترین در کلاس شناخته می‌شوند و با این مشارکت، ما مصمم هستیم که رهبر جهانی در برق‌سازی، ایمنی، کیفیت و پایداری باشیم. با شرکت Hyundai Motor Group Metaplant America، ما به تکامل فراتر از یک خودروساز به ارائه‌دهنده راه‌حل‌های تحرک پیشرو در جهان ادامه خواهیم داد.

 • امکانات جدید نشان دهنده سرمایه گذاری ایالات متحده در حدود. 5.54 میلیارد دلار
 • شروع تولید تجاری از 1 نیمه 2025 با ظرفیت سالانه 300000 دستگاه
 • HMG برای تبدیل شدن به یک رهبر راه حل های حمل و نقل الکتریکی با سرمایه گذاری
 • Hyundai Hope، Hyundai Hope On Wheels، Genesis Inspiration Foundation و Kia Accelerate the Good 1.54 میلیون دلار به انواع ابتکارات خیریه گرجستان اهدا کردند.

ابتکارات جدید عبارتند از:

 • هیوندای به گرجستان تک، یک دانشگاه تحقیقاتی پیشرو در فناوری، مبلغ 120000 دلار کمک مالی برای ارائه بورسیه تحصیلی در زمینه های علم، فناوری، مهندسی و ریاضیات (STEM) ارائه کرد. برای چهار سال آینده، دو بورسیه تحصیلی 15000 دلاری به دانشجویان واجد شرایط اعطا خواهد شد.
 • هیوندای Hope On Wheels، یک سازمان غیرانتفاعی 501(c)(3) که به بهبود نتایج و درمان‌ها برای کودکان مبتلا به سرطان اختصاص دارد، 500000 دلار کمک مالی هیوندای Scholar Hope و Young Investigator به مراقبت‌های بهداشتی کودکان آتلانتا برای ادامه مبارزه طولانی‌مدت خود با کودکان اعطا کرد. سرطان. از سال 1998، هیوندای Hope On Wheels 200 میلیون دلار برای حمایت از بیش از 1100 کمک هزینه تحقیقات سرطان در دوران کودکی متعهد شده است.
 • بنیاد الهام جنسی، یک سازمان غیرانتفاعی 501(c)(3) که متعهد به بهبود نتایج آموزشی برای کودکان از طریق هنر است، مبلغی بالغ بر 200000 دلار به دو سازمان غیرانتفاعی مستقر در جورجیا، drawchange و Paint Love اهدا کرد. بنیاد الهام جنسیس از زمان تأسیس خود در سال 2018، نزدیک به 5 میلیون دلار برای تأمین مالی برنامه‌های هنرهای جوانان اهدا کرده است.

درباره گروه موتور هیوندای
گروه موتور هیوندای یک شرکت جهانی است که یک زنجیره ارزش مبتنی بر تحرک، فولاد و ساخت و ساز و همچنین لجستیک، مالی، فناوری اطلاعات و خدمات ایجاد کرده است. با حدود 250000 کارمند در سراسر جهان، برندهای متحرک گروه شامل هیوندای، کیا و جنسیس است. مسلح به تفکر خلاق، ارتباطات مشارکتی و اراده برای مقابله با هر چالشی، ما در تلاش برای ایجاد آینده ای بهتر برای همه هستیم.


خوزه مونوز، رئیس و مدیر اجرایی هیوندای موتور آمریکای شمالی، در مراسم پیشگامی هیوندای موتور گروه متاپلانت آمریکا در ساوانا، جورجیا، در 25 اکتبر 2022 عکس گرفته شده است.منبع

گروه موتور هیوندای پیشتاز صنعت تحرک الکتریکی ایالات متحده خواهد بود
گروه موتور هیوندای با امکانات جدید پیشرو در انتقال خودروهای الکتریکی در بازار خودروی ایالات متحده خواهد بود. این گروه در حال سرعت بخشیدن به تلاش های خود برای برق رسانی با هدف جهانی فروش 3.23 میلیون خودروی برقی کامل در سال تا سال 2030 است. برای تحقق این هدف، گروه قصد دارد یک شبکه جهانی تولید EV ایجاد کند که عرضه پایدار خودروهای برقی را در سراسر جهان تضمین کند.

به عنوان بخشی از تعهد گروه به پایداری، این نیروگاه در درجه اول به منابع انرژی تجدیدپذیر برای تامین انرژی تاسیسات و استفاده از فناوری‌های کاهش انتشار برای برآوردن الزامات RE100 متکی است.


ابتکارات مسئولیت اجتماعی شرکتی کیا
برنامه مسئولیت اجتماعی شرکت کیا، شتاب به خیر، با اهداف توسعه پایدار سازمان ملل متحد مطابقت دارد و به دنبال الهام بخشیدن به پتانسیل انسانی، جرقه نوآوری و حمایت از پایداری در جوامع ایالات متحده است. به عنوان بخشی از تعهد کیا به جامعه برایان شهرستان جورجیا، کیا شتاب به خیر این برنامه 600,000 دلار برای کمک به جوانان محلی برای تحقق امیدها و رویاهای خود اهدا خواهد کرد.

با قابلیت‌های اضافی تولید EV و باتری در ایالات متحده، گروه در نظر دارد موقعیت خود را به عنوان یکی از سه ارائه‌دهنده برتر EV در ایالات متحده حفظ کند. فناوری‌ها و راه‌حل‌های تحرک بهینه‌سازی شده برای دوران تحرک الکتریکی. این سرمایه‌گذاری در راستای نقشه راه دولت ایالات متحده برای تسریع برق‌رسانی است، زیرا شرکت‌های OEM جهانی در حال اعلام برنامه‌هایی برای توسعه تولیدات محلی خودروهای برقی خود در ایالات متحده هستند سال گذشته، دولت ایالات متحده ابتکار جدیدی را اعلام کرد که بر اساس آن، فروش خودروهای بدون آلایندگی باید به حساب بیاید. حداقل نیمی از فروش خودروهای جدید OEM تا سال 2030.


سئول / شهرستان برایان، گا.، 25 اکتبر 2022
– رئیس گروه هیوندای موتور، یویسون چونگ، به همراه فرماندار برایان پی کمپ، و مقامات شرکت، و رهبران ایالتی و محلی، امروز رسماً در کارخانه جدید هیوندای موتور گروه متاپلانت آمریکا (HMGMA) LLC در سایت مگا کانتی برایان فعالیت کردند. . این جشن شامل یک افتتاحیه صبحگاهی در محل بود، و به دنبال آن یک نمایشگاه فناوری آینده در Enmarket Arena در ساوانا برگزار شد، جایی که این شرکت “فناوری پیشرفته و دستاوردهای انسانی خارق العاده” را با مجموعه گسترده ای از نمایشگاه ها برای صدها شرکت کننده از جامعه حاضر برجسته کرد.

این شامل:

 • خرید خانه – وعده خانواده امپراتوری ساحلی – 300000 دلار
  خانه های خانواده های بی خانمانی که اخیراً خانه های خود را از دست داده اند و برای آنها خانه خریداری می کند.
 • ایجاد یک کافه Kia Kid – دومین برداشت آمریکا از GA – 100000 دلار
  برنامه های بعد از مدرسه را ایجاد می کند که در آن کودکان کم درآمد می توانند غذا بخورند و آموزش ببینند.
 • حمایت از کودکان مبتلا به سرطان – بیمارستان تحقیقاتی کودکان سنت جود – 100000 دلار
  هزینه های سفر برای مراقبت از سرطان کودکان در سنت جود در ممفیس، تنسی را پرداخت می کند.
 • پل شکاف دیجیتال – Inspiredu – 100,000 دلار
  از کودکان کم درآمد با فناوری و منابع برای تسهیل یادگیری حمایت می کند.


رئیس گروه هیوندای موتور، یویسون چونگ، جک کمپ، فرماندار جورجیا، و خوزه مونوز، رئیس و مدیر اجرایی هیوندای موتور آمریکای شمالی، در مراسم پیشگامی هیوندای موتور گروه متاپلانت آمریکا در ساوانا، جورجیا، در اکتبر عکس گرفته‌اند. 25، 2022.

###

نمایش آینده تولید هوشمند گروه: هوشمند، پایدار و داده محور
کارخانه جدید دارای یک سیستم تولید بسیار متصل، خودکار و انعطاف پذیر است که به طور ارگانیک تمام عناصر اکوسیستم EV را برای درک ارزش مشتری به هم متصل می کند. تاسیسات گرجستان به یک کارخانه تولید هوشمند تبدیل خواهد شد. تمام فرآیندهای تولید – جمع آوری سفارش، تدارکات، تدارکات و تولید – با استفاده از هوش مصنوعی و داده ها بهینه خواهند شد. سیستم تولید نوآورانه همچنین به ایجاد یک محیط کاری انسان محور با روبات هایی که به کارگران انسانی کمک می کنند کمک می کند.

ابتکارات مسئولیت اجتماعی شرکت HMG
علاوه بر تعهد خود به ایجاد مشاغل و فرصت های جدید در گرجستان، HMG ارتباطات جدید با اقتصاد محلی را جشن گرفت و اعلام کرد که سلامت جوامع محلی را از طریق برنامه های مسئولیت اجتماعی شرکتی خود غنی می کند. کمک های مالی تا به امروز بالغ بر 1.54 میلیون دلار است.