گروه هیوندای موتور متافلانت آمریکا (HMGMA) و کالج فنی ساوانا تفاهم نامه ای برای همکاری آموزشی امضا کردند.

دکتر لاو گفت: “همه کاری که ما در کالج فنی ساوانا انجام می دهیم در مورد توسعه نیروی کار برای منطقه ما است.” ما مفتخریم که با HMGMA همکاری می کنیم تا به آموزش نیروی کار آنها کمک کنیم. ما از کمک آنها برای توسعه این گواهی آموزشی کوتاه مدت و تخصصی قدردانی می کنیم.

EVP1 به درخواست هیوندای طراحی شده است تا دانشجویان را برای استخدام در سطح پایه در صنعت تولید خودروهای الکتریکی آماده کند. تاکید آموزشی بر عملکرد ایمن و موثر کارگاه خودرو، اصول برق خودرو و بهره برداری و سرویس وسایل نقلیه الکتریکی و هیبریدی خواهد بود. فارغ التحصیلان این مهارت را خواهند داشت که در مغازه های مونتاژ فرعی، قطعات ساختمانی کار کنند. آنها همچنین می توانند در کف تأسیسات تولید کار کنند تا این مجموعه فرعی را برای تولید خودروهای برقی کنار هم بگذارند.

این TCC هشت ساعته شامل سه دوره است: معرفی فناوری خودرو. اصول برق خودرو; و مقدمه ای بر وسایل نقلیه EV/Hybrid و پروتکل های ایمنی. کالج قصد دارد این آموزش را از پاییز 2023 در تمام پردیس ها ارائه دهد و در هر مقطع تحصیلی کوچک در دسترس خواهد بود. دانش آموزان آینده نگر باید دیپلم دبیرستان یا معادل (GED) داشته باشند.

درباره گروه موتور هیوندای
گروه موتور هیوندای یک شرکت جهانی است که یک زنجیره ارزش مبتنی بر تحرک، فولاد و ساخت و ساز و همچنین لجستیک، مالی، فناوری اطلاعات و خدمات ایجاد کرده است. با حدود 250000 کارمند در سراسر جهان، برندهای متحرک گروه شامل هیوندای، کیا و جنسیس است. مسلح به تفکر خلاق، ارتباطات مشارکتی و اراده برای مقابله با هر چالشی، ما در تلاش برای ایجاد آینده ای بهتر برای همه هستیم. اطلاعات بیشتر در مورد گروه موتور هیوندای، لطفاً به سایت www.hyundaimotorgroup.com مراجعه کنید

درباره HMGMA
گروه هیوندای موتور متاپلانت آمریکا (HMGMA) اولین کارخانه تولید انبوه خودروهای الکتریکی اختصاصی گروه موتور هیوندای است و در شهرستان برایان، GA واقع خواهد شد. کارخانه جدید دارای یک سیستم تولید بسیار متصل، خودکار و انعطاف پذیر است که به طور ارگانیک تمام عناصر اکوسیستم EV را برای درک ارزش مشتری به هم متصل می کند. تاسیسات گرجستان به یک کارخانه تولید هوشمند تبدیل خواهد شد. تمام فرآیندهای تولید – جمع آوری سفارش، تدارکات، تدارکات و تولید – با استفاده از هوش مصنوعی و داده ها بهینه خواهند شد. سیستم تولید نوآورانه همچنین به ایجاد یک محیط کاری انسان محور با روبات هایی که به کارگران انسانی کمک می کنند کمک می کند.

ساوانا، گا.، 10 مه 2023 – رهبری هیوندای موتور گروه متاپلانت آمریکا (HMGMA) و کالج فنی ساوانا امروز یادداشت تفاهم (MOU) را برای همکاری آموزشی امضا کردند. مدیر عامل HMGMA / رئیس جمهور اسکار کوون و رئیس STC دکتر کتی لاو تفاهم نامه را امضا کردند و سپس یک نان تست شامپاین برای شرکت کنندگان برگزار شد.

کالج فنی ساوانا توسط کمیسیون جنوبی کالج ها و مدارس در کالج ها (SACSCOC) برای اعطای مدارک کاردانی، دیپلم و گواهی های فنی اعتبار معتبر است. سؤالات مربوط به اعتبار کالج را می توان به صورت کتبی به SACSCOC در 1866 Southern Lane, Decatur, GA 30033-4097 از طریق تماس با شماره 404.679.4500 یا مراجعه به SACSCOC ارسال کرد. www.sacscoc.org.منبع

“HMGMA برای همکاری با Savannah Tech در حال حاضر و برای چندین سال آینده هیجان زده است. آنها شریک بسیار مهمی هستند.» آقای اسکار کوون گفت.

اولین برنامه با این مشارکت، گواهینامه اعتبار فنی جدید تولید خودروی الکتریکی (EVP1) است که از پاییز 2023 در کالج فنی ساوانا آغاز می شود. کسانی که این برنامه را تکمیل کنند برای استخدام با HMGMA ترجیح داده می شوند.

برای اطلاعات بیشتر یا اضافه شدن به لیست علاقه مندی های برنامه، به این آدرس مراجعه کنید: www.savannahtech.edu/Hyundai. (صفحه درست قبل از رویداد زنده خواهد بود و شامل نمای کلی برنامه و پیوند به فرم علاقه خواهد بود)

درباره کالج فنی ساوانا
کالج فنی ساوانا به سواحل جورجیا با آموزش فنی با کیفیت و مبتنی بر بازار با مکان های پردیس در شهرستان های چتم، افینگهام و لیبرتی خدمت می کند. Savannah Tech سالانه به بیش از 10000 دانشجوی اعتباری و غیر اعتباری خدمات ارائه می دهد و نزدیک به 150 برنامه آموزشی مختلف را در زمینه فناوری هوانوردی، خدمات تجاری و حرفه ای، فناوری صنعتی و علوم بهداشتی علاوه بر کلاس های آموزش بزرگسالان، آموزش ویژه صنعت و آموزش مداوم ارائه می دهد. کالج به عنوان یک شریک توسعه اقتصادی و اجتماعی برای منطقه عمل می کند و برنامه های آموزشی و ارزیابی سازمانی و سفارشی را برای تجارت و صنعت ارائه می دهد.