2023 Elantra Hybrid Blue، Sonata Hybrid Blue و Kona EV در میان بهترین گلزنان در فهرست سبزترین وسایل نقلیه ACEEE

هیوندای موتور آمریکا
هیوندای موتور آمریکا بر روی «پیشرفت برای بشریت» و راه‌حل‌های هوشمند حرکت تمرکز دارد. هیوندای مجموعه‌ای از خودروها، شاسی‌بلندها و خودروهای الکتریکی را به مصرف‌کنندگان آمریکایی ارائه می‌کند. 830 فروشنده ما در سال 2022 بیش از 724000 وسیله نقلیه در ایالات متحده فروختند و تقریباً نیمی از آنها در هیوندای موتور ساخت آلاباما مونتاژ شدند. برای اطلاعات بیشتر به www.HyundaiNews.com مراجعه کنید.

شورای آمریکایی برای اقتصاد کارآمد انرژی
شورای آمریکایی برای اقتصاد کارآمد انرژی (ACEEE)، یک سازمان تحقیقاتی غیرانتفاعی، سیاست هایی را برای کاهش اتلاف انرژی و مبارزه با تغییرات آب و هوایی ایجاد می کند. تجزیه و تحلیل مستقل آن، سرمایه‌گذاری‌ها، برنامه‌ها و رفتارهایی را پیش می‌برد که از انرژی به‌طور مؤثرتری استفاده می‌کنند و به ساختن یک آینده انرژی پاک عادلانه کمک می‌کنند.

هیوندای موتور آمریکا روشن است توییتر | یوتیوب | فیس بوک | اینستاگرام | لینکدین | TikTok

[i] 2023 ELANTRA Hybrid Blue: 53 City/56 Hwy/54 Combined MPG. 2023 ELANTRA Hybrid Limited: 49 City/52 Hwy/50 Combined. همه ارقام برآورد EPA و فقط برای مقاصد مقایسه هستند. مسافت پیموده شده واقعی ممکن است با گزینه ها، شرایط رانندگی، عادات رانندگی و وضعیت خودرو متفاوت باشد.

###

[iii] برد 258 مایلی KONA Electric 2023 مبتنی بر باتری کاملاً شارژ شده و 120 MPGe ترکیبی. MPGe معیاری معادل EPA برای کارایی سوخت بنزین برای عملکرد حالت الکتریکی است. همه ارقام برآورد EPA و فقط برای مقاصد مقایسه هستند. برد واقعی و مسافت پیموده شده با گزینه ها، شرایط و عادات رانندگی، وضعیت خودرو و باتری و سایر عوامل متفاوت خواهد بود.

منبع [ii] 2023 SONATA Hybrid Blue: 50 City/54 Hwy/52 Combined. 2023 SONATA Hybrid SEL/Limited: 45 City/51 Hwy/47 Combined. همه ارقام برآورد EPA و فقط برای مقاصد مقایسه هستند. مسافت پیموده شده واقعی با گزینه ها، شرایط و عادات رانندگی، وضعیت خودرو و باتری و سایر عوامل متفاوت خواهد بود.