Euisun Chung، رئیس گروه هیوندای موتور، به عنوان شخصیت سال موتورترند انتخاب شد و در صدر فهرست قدرت 2023 خود قرار گرفت.

این آخرین تحسین منتقدان به دنبال افزایش جوایز MotorTrend برای مدل‌های این گروه است، که شامل جنسیس G90 به عنوان خودروی سال 2023 این برند رسانه‌ای خودرو و هیوندای IONIQ 5 به عنوان شاسی‌بلند سال 2023 معرفی شد. پیش از این، جنسیس GV70 و کیا تلوراید افتخارات مشابهی را کسب کرده بودند. موتورترند ادعا کرد: «هیوندای، جنسیس و کیا بارها و بارها به توپ‌های بیرون از پارک ضربه می‌زنند».منبع

موتورترند علاوه بر مهارتش در طراحی مسیر موفقیت فعلی گروه، چشم انداز چانگ از آینده را تحسین کرد. این تفکر “تصویر بزرگ” و توانایی او برای شروع راه حل هایی که به طور سنتی فراتر از محدوده صنعت خودرو در نظر گرفته می شد را تشخیص داد.

چانگ در اوایل ژانویه، در جلسه سال نو تالار شهر در مرکز تحقیق و توسعه نامیانگ گروه، بر تعهد مستمر خود به موفقیت گروه تأکید کرد. وی از همه اعضای سازمان خواست تا از هیچ تلاشی برای اطمینان از ارائه بهترین محصولات و خدمات ممکن برای مشتریان خود دریغ نکنند.


سئول/دره چشمه، کالیفرنیا، 11 ژانویه 2023
– Euisun Chung، رئیس گروه هیوندای موتور (گروه)، امروز با کسب مقام شماره یک در لیست معتبر موتورترند در سال 2023، با کسب جایزه شخصیت سال موتورترند، مفتخر شد.

ما باید چالش‌های مبتنی بر اعتماد را بپذیریم و نتایج مثبت باید به اعتماد قوی‌تر منجر شود. چانگ تأیید کرد که هیچ محصول یا فناوری عالی بدون اعتماد مشتریان ما کامل نیست. “کیفیت برای همه ما اولویت است. از برنامه ریزی محصول گرفته تا طراحی، تولید، فروش و نگهداری پس از فروش، همه تیم ها و کارمندان باید کیفیت و مشتری را در اولویت قرار دهند. همه ما باید برای کسب درآمد فراتر از آن برویم. احترام و وفاداری مشتریان ما.»

درباره گروه موتور هیوندای
گروه موتور هیوندای یک شرکت جهانی است که یک زنجیره ارزش مبتنی بر تحرک، فولاد و ساخت و ساز و همچنین لجستیک، مالی، فناوری اطلاعات و خدمات ایجاد کرده است. با حدود 250000 کارمند در سراسر جهان، برندهای متحرک گروه شامل هیوندای، کیا و جنسیس است. مسلح به تفکر خلاق، ارتباطات مشارکتی و اراده برای مقابله با هر چالشی، ما در تلاش برای ایجاد آینده ای بهتر برای همه هستیم.

  • صندلی اجرایی چانگ در صدر فهرست قدرت 2023 موتورترند قرار دارد
  • MotorTrend از توانایی چانگ برای “رهبری گروه موتور هیوندای به عصر جدید” تمجید می کند.
  • آخرین افتخار به دنبال افزایش جوایز MotorTrend برای مدل های HMG، از جمله SUV سال 2023 برای هیوندای IONIQ 5، خودروی سال 2023 برای جنسیس G90 است.
  • پیشگامی گروه در شهرهای هوشمند، ربات ها و تحرک هوایی پیشرفته ستایش شد
  • چهار مدیر دیگر گروه در فهرست قدرت 2023 موتورترند برجسته هستند

###

مخاطب:

مایکل استوارت
هیوندای موتور آمریکای شمالی
[email protected]

فهرست قدرت موتورترند هر سال 50 نفر از تاثیرگذارترین افراد در صنعت خودروسازی جهان را رتبه بندی می کند. در طول پنج سال گذشته، رئیس اجرایی چانگ از اولین حضور خود در لیست قدرت در رتبه 12 در سال 2018 به شماره 5 در سال 2022 و اکنون شماره 1 در سال 2023 ارتقا یافته است.

موتورترند چانگ را به دلیل «پیشروی گروه موتور هیوندای به عصر جدید» به عنوان «شخصیت سال» معرفی کرد. همچنین بر کالیبر استثنایی وسایل نقلیه توسعه یافته تحت نظارت چانگ تاکید کرد و اظهار داشت: “خودروهایی که از گروه موتور هیوندای تولید می شوند به دلیل طراحی چشم نواز، کیفیت، بسته بندی هوشمندانه و ارزش خوب خود قابل توجه هستند – و به طور فزاینده ای برای آنها دشوار است. ضرب و شتم.”

لیست قدرت 2023 MotorTrend امروز به صورت آنلاین در دسترس است و در شماره چاپ ماه مارس منتشر خواهد شد.

اطلاعات بیشتر در مورد گروه موتور هیوندای، لطفاً به سایت www.hyundaimotorgroup.com مراجعه کنید

جین چا
تیم روابط عمومی جهانی / گروه موتور هیوندای
[email protected]

چانگ به عنوان رئیس اجرایی، مهر خود را بر آینده شرکت می گذارد. درک او از اینکه جهان و صنعت به کجا می رود، همراه با میل به اینکه سیاره را به مکانی بهتر تبدیل کند، مأموریت گسترده تری را برای تبدیل شدن به یک رهبر در وسایل نقلیه الکتریکی و تحرک پیشرفته ترغیب می کند. همچنین نقش پیشگام گروه در برنامه ریزی شهری هوشمند و راه حل های بی شماری از جمله ربات ها و تحرک هوایی پیشرفته (AAM) را برجسته می کند.

به رسمیت شناخته شدن قبلی برای تفکر پیشگام چانگ شامل این بود که رئیس اجرایی نیوزویک به عنوان “مصاحبه سال” در مراسم افتتاحیه بزرگترین اختلالات خودرو در جهان در سال 2022 انتخاب شد و با جایزه ایسیگونیس در جوایز اتوکار 2021 مفتخر شد.

موتورترند در مورد عمق و گستردگی چشم انداز چانگ افزود: از این نظر، او به پدر و پدربزرگش افتخار می کند و کل گروه موتور هیوندای را به سطوح جدیدی سوق می دهد. مرد و بینش او، و غارتگری که شرکتش در حال تبدیل شدن است، با صدای بلند و بزرگ ظاهر می شود. بنابراین، Euisun Chung به دلیل دیدگاه و رهبری خود، شخصیت سال موتورترند 2023 ما است.

همچنین لوک دانکرولکه، رئیس و مدیر خلاق گروه هیوندای موتور (3) در فهرست قدرت موتورترند قرار دارند. خوزه مونوز، رئیس و مدیر عامل جهانی شرکت هیوندای موتور (10)؛ سانگ یاپ لی، معاون اجرایی و رئیس مرکز طراحی جهانی هیوندای (28); و کریم حبیب (44) معاون اجرایی و رئیس مرکز طراحی جهانی کیا.