Hyundai KONA کاملاً جدید طراحی جسورتر، پویاتر و به رهبری EV با استایلی منحصر به فرد در طیف وسیعی از پیشرانه ها دارد.

دماغه تمیز و متمایز KONA کاملاً جدید حجم خالص بخش جلویی را مشخص می کند که به عملکرد آیرودینامیکی نرم این مدل کمک می کند. حجم خالص توسط لامپ افق بدون درز کشیده برجسته شده است، که بر روی نوع EV پیکسل شده است، و اولین مدل هیوندای را با یک لامپ بدون درز پیکسلی هوریزون مشخص می کند که به شخصیت متمایز EV اضافه می کند. استفاده KONA از پیکسل های پارامتریک همچنین یک عنصر طراحی متمایز از خط تولید محبوب خودروهای برقی هیوندای را منتشر می کند.


سئول، 19 دسامبر 2022
– شرکت هیوندای موتور امروز از یک طراحی آینده‌نگر برگرفته از EV برای نسل جدید شاسی‌بلند ساب کامپکت کونا خود رونمایی کرد. این مدل ارتقا یافته در چهار نوع شامل تمام الکتریکی (EV)، هیبریدی الکتریکی (HEV)، موتور احتراق داخلی (ICE) و N Line اسپورت با معماری جهانی برای همه و استایل منحصر به فرد برای هر کدام در دسترس خواهد بود.

چندین تغییر ظاهری بین انواع پیشرانه وجود دارد. EV دارای جزئیات گرافیکی پیکسلی روی جلوپنجره ورودی و سپر عقب، طراحی چرخ‌های آلیاژی 19 اینچی الهام گرفته از پیکسل، خط در آغوش سیاه و آینه‌های جانبی و سقف مشکی اختیاری است. ICE و HEV دارای طراحی سپر و صفحه لغزنده جسور و ناهموار و روکش سیاه قوس چرخ هستند. N Line دارای آینه های جانبی مشکی اختیاری و سقف، اسپویلر نوع بال، طراحی های تهاجمی تر جلو و عقب با سپر بال شکل برای تاکید بر وضعیت پایین تر، رینگ های آلیاژی 19 اینچی متمایز، صدا خفه کن دوقلو و دامن جانبی نقره ای است.

  • هیوندای برای نسل جدید نمادین‌ترین شاسی‌بلند شهری و شهری خود، با مدل EV شروع به کار کرد تا تفکر طراحی مبتنی بر فناوری را به کل مجموعه KONA بیاورد.
  • چهار نوع شاسی بلند ساب کامپکت، از جمله EV، ICE/HEV و N Line اسپورت، برای به اشتراک گذاشتن یک معماری جهانی اما هر کدام با استایل منحصر به فرد
  • KONA پیشرفته نه تنها حضور پویا در جاده را ارائه می دهد، بلکه فضای داخلی راننده محور با فضای نشیمن همه کاره را ارائه می دهد که هم نیازهای عملی و هم زیبایی شناختی را برآورده می کند.
###

*توجه داشته باشید: در دسترس بودن مشخصات شرح داده شده در نسخه و تصاویر ممکن است بسته به تریم، نوع و بازار متفاوت باشد.

برخلاف اکثر خودروهایی که با انواع پیشرانه در دسترس هستند، KONA با طراحی نوع EV شروع کرد که سپس با طراحی برای مدل‌های ICE، HEV و N Line اقتباس شد. این رویکرد غیر متعارف به هیوندای اجازه داد تا تفکر طراحی مبتنی بر فناوری را به تمام انواع KONA بیاورد. با وجود معماری مشترک، مدل‌های EV، ICE/HEV و N Line اسپرت دارای استایل آینده‌نگر متمایزی هستند.

سانگ یاپ لی، معاون اجرایی و رئیس مرکز طراحی هیوندای گفت: “کونا کاملا جدید که با شخصیت منحصر به فرد KONA ارتقا یافته است، حضور جسورانه و پویا خود را با اطمینان نشان می دهد.” KONA از هر لحاظ تکامل یافته است تا طیف وسیع تری از تنوع را در بر بگیرد تا به یک حامی واقعی سبک زندگی تبدیل شود.

KONA کاملاً جدید علیرغم ظاهر آینده‌نگرش، هرگز اجازه نمی‌دهد فراموش کند که یک SUV است. استایل پویا با روکش قوس چرخ‌های حجاری‌شده‌ای که چراغ‌های جلو و عقب را در خود جای داده است، برجسته شده است و زیربنای مستحکم KONA را تقویت می‌کند.

“فضای زندگی” داخلی بزرگتر KONA جدید، ویژگی های عملی و تجربه ای تکامل یافته در داخل خودرو را برای تطبیق با سبک های زندگی متنوع ارائه می دهد. معماری جهانی برگرفته از EV یک طرح اسپورت با C-Pad افقی شناور را در خود جای می دهد تا بر فضای داخلی باریک و عریض KONA تأکید کند و فضایی همه کاره را برای راننده و سرنشینان فراهم کند.

قابلیت استفاده از سبک زندگی با چیدمان راننده محور و ویژگی های عملی

اطلاعات بیشتر در مورد موتور هیوندای و محصولات آن را می توانید در آدرس زیر مشاهده کنید: http://worldwide.hyundai.com یا http://globalpr.hyundai.com

صندلی نیمکتی ردیف دوم بدون منحنی، KONA 21 را تقویت می کندخیابان زیبایی شناسی طراحی شهری قرن این فضای نشیمن تجربه ای منحصر به فرد را با حداکثر قابلیت استفاده، راحتی و راحتی ارائه می دهد. پشت ردیف دوم یک فضای بار به حداکثر رسیده است.

نمایشگر 12.3 اینچی دوگانه عریض و ماژول شناور جلوه ای با تکنولوژی بالا را ایجاد می کند. نور محیطی تجربه و راحتی کاربر را افزایش می دهد. با جابجایی نوع ستونی Shift-by-wire از کنسول میانی به پشت فرمان، یک طرح نامرتب و فضای اضافی برای وسایل در تونل مرکزی فراهم می کند.منبع

KONA ارتقا یافته حضور پویاتری در جاده را نشان می دهد، فضای زندگی بیشتری را در خود جای می دهد.

با KONA کاملاً جدید، هیوندای موتور تعهد خود را به تحرک پایدار و تفکر طراحی مبتنی بر فناوری برای گسترش پیشنهادات EV خود – که توسط خط تولید برنده جوایز IONIQ ابداع شده و پیشرفته شده است – ارائه کرده است و در عین حال نیازهای متحرک متنوع مشتریان خود را نیز برآورده می کند. انواع پیشرانه ها

جزئیات بیشتر هیوندای کونا کاملا جدید در ماه های آینده رونمایی خواهد شد.

KONA کاملاً جدید به یک SUV بزرگتر و در عین حال شهری محور با ظاهری جسورتر تبدیل شده است که حضور پویاتر در جاده و فضای داخلی راننده محور را نشان می دهد. برای ارائه حداکثر «فضای زندگی» برای مشتریان، طول مدل کاملاً جدید به 4355 میلی‌متر افزایش یافت که 150 میلی‌متر بیشتر از نسل قبلی بر اساس نوع EV است. همچنین 25 میلی‌متر عرض و 60 میلی‌متر فاصله بین دو محور در مقایسه با مدل قبلی بدون از دست دادن هویت طراحی نمادین خود افزایش یافت.

درباره شرکت هیوندای موتور
شرکت هیوندای موتور که در سال 1967 تأسیس شد، در بیش از 200 کشور جهان با بیش از 120000 کارمند برای مقابله با چالش‌های حرکتی در دنیای واقعی در سراسر جهان حضور دارد. هیوندای موتور بر اساس چشم انداز برند “پیشرفت برای بشریت” در حال تسریع تبدیل خود به ارائه دهنده راه حل های هوشمند تحرک است. این شرکت در فناوری‌های پیشرفته مانند روباتیک و تحرک هوایی پیشرفته (AAM) سرمایه‌گذاری می‌کند تا راه‌حل‌های تحرک انقلابی را ایجاد کند، در حالی که به دنبال نوآوری باز برای معرفی خدمات حمل‌ونقل آینده است. هیوندای به دنبال آینده ای پایدار برای جهان، به تلاش های خود برای معرفی خودروهای بدون آلایندگی مجهز به فناوری های پیل سوختی هیدروژنی و EV ادامه خواهد داد.

KONA کاملاً جدید مملو از سطوح پارامتریک است. چین مورب تیز کناره ها، قالب بندی کروم ساتن را از خط کمربند به اسپویلر متصل می کند و یک کانتور ایجاد می کند که دور کل خودرو می پیچد. در قسمت عقب یک چراغ افق بدون درز دیگر و همچنین یک لامپ توقف بالا (HMSL) وجود دارد که به طور یکپارچه در قالب کروم ساتن اسپویلر یکپارچه شده است.