IONIQ 5 موتور بیسکویت EV سال نام گرفت


FOUNTAIN VALLEY، کالیفرنیا، 19 دسامبر 2022 – هیوندای 2022 IONIQ 5 به عنوان خودروی برقی سال در جوایز خودروهای موتوربیسکویت 2022 انتخاب شد. پس از بررسی کامل IONIQ 5، در برابر ده‌ها مدل و رقیب، تیم MotorBiscuit IONIQ 5 را با امتیاز 9.2 از 10 ارائه کرد و اظهار داشت: «مشخص است که رقبا باید کارهای بیشتری انجام دهند.»

منبع

ویراستاران MotorBiscuit چندین وسیله نقلیه را آزمایش کردند که استانداردهای جدیدی را برای ارزش، عملکرد، فناوری یا تجربه رانندگی تعیین کردند.

هیوندای موتور آمریکا
هیوندای موتور آمریکا بر روی «پیشرفت برای بشریت» و راه‌حل‌های هوشمند حرکت تمرکز دارد. هیوندای مجموعه‌ای از خودروها، شاسی‌بلندها و خودروهای الکتریکی را به مصرف‌کنندگان آمریکایی ارائه می‌کند. 820 فروشنده ما در سال 2021 بیش از 738000 وسیله نقلیه را در ایالات متحده فروختند و تقریباً نیمی از آنها در هیوندای موتور تولید آلاباما ساخته شدند. برای اطلاعات بیشتر به www.HyundaiNews.com مراجعه کنید.

درباره موتور بیسکویت
MotorBiscuit (motorbiscuit.com) یک برند رسانه ای خودرویی است که متعلق به Endgame360, Inc. (endgame360.com) و اداره می شود. با میانگین 7.4 میلیون کاربر ماهانه، ماموریت MotorBiscuit این است که مردم را به خودروها و از طریق آنها متصل کند.

می‌فیلد اضافه کرد: «یونی‌کیو 5 در بیرون آینده‌نگر به نظر می‌رسد، اما هیوندای فضای داخلی را فراموش نکرد، جایی که ما وقت خود را در آن می‌گذرانیم، جایی که بیشتر امکانات رفاهی موجود را که همه می‌خواهیم به آن اضافه کرد.» می‌توانید آن را در حالت بی‌صدا قرار دهید و صداهای طبیعت را روشن کنید، که فقط حالتی برای شنیدن صدای جیغ لاستیک‌ها برای مقابله با پیشرانه اختیاری 320 اسب بخاری دو موتوره آن است.

به نقل از MotorBiscuit
دن میفیلد، نویسنده کارکنان، موتوربیسکویت گفت: «وقتی هیوندای IONIQ 5 2022 جدید را سوار می‌شوید، احساس می‌کنید در سال 2032 زندگی می‌کنید، نه در سال 2022». به نظر می‌رسد شاسی‌بلند الکتریکی IONIQ 5 یک هت تریک EV را مدیریت می‌کند که سواری عالی، راحتی بی‌نظیر، و آداب رانندگی عالی با قدرتی بی‌صدا را ارائه می‌کند. در حالی که به اندازه سایر SUV ها بزرگ نیست، هنوز هم می تواند 5 نفر را به راحتی بنشیند، سیستم تمام چرخ محرک را ارائه می دهد و فضای بار مناسبی دارد. حتی عنوان IIHS Top Safety Pick+ را به دست آورد.

###

  • امتیاز IONIQ 5 9.2 از 10

ریکی لائو، مدیر برنامه‌ریزی محصول هیوندای موتور نورث گفت: IONIQ 5 به سرعت در حال تبدیل شدن به یکی از پرنده‌ترین خودروهای برقی در بازار است و ما هیجان‌زده هستیم که موتور بیسکویت EV سال را به فهرست رو به رشد افتخارات خود اضافه کنیم. آمریکا. از طراحی شیک و در عین حال هدفمند و ویژگی‌های راحتی بصری تا عملکرد بی‌رقیب، برد رانندگی و قابلیت شارژ، IONIQ 5 از ابتدا برای پاسخگویی به نیازهای مشتری EV در آینده ساخته شد.

هیوندای موتور آمریکا روشن است توییتر | یوتیوب | فیس بوک | اینستاگرام | لینکدین

سرفصل های IONIQ 5 در موتوربیسکویت

هیوندای آیونیک 5 کراش 2022 به عنوان بهترین خودروی برقی موتوربیسکویت
جای تعجب نیست که هیوندای آیونیک 5 فروش تسلا را به سرقت می برد
هیوندای آیونیک 5 مدل 2022 می تواند موستانگ ماخ ای را از قدرت کنار بزند