IONIQ 6 به رتبه ایمنی پنج ستاره از Euro NCAP دست یافت

مانند IONIQ 5، IONIQ 6 عملکرد نوآورانه Vehicle-to-Load (V2L) را ارائه می دهد که به مشتریان امکان می دهد هر دستگاه الکتریکی را شارژ کنند – ایده آل برای تامین انرژی مورد نیاز در هنگام قطع برق، کمپینگ یا پروژه های در فضای باز. V2L با استفاده از آداپتور لوازم جانبی موجود فعال می شود و به درگاه شارژ بیرونی می رود. علاوه بر پریز برق بیرونی، یک پریز دوم در زیر صندلی ردیف عقب برای شارژ لپ تاپ، گوشی های هوشمند و سایر دستگاه ها وجود دارد.

آدریان پیéré
رئیس بخش روابط عمومی و ارتباطات محصول
a[email protected]
+49(0)69 271472 – 441

عملکردهای خاصی به صورت پشت سر هم کار می کنند تا از برخورد در موقعیت های مختلف رانندگی جلوگیری کنند. کمک جلوگیری از برخورد در نقطه کور (BCA) به جلوگیری از برخورد در قسمت عقب خودرو هنگام تغییر لاین کمک می کند. عملکرد دیگر، Blind-Spot View Monitor (BVM)، ویدئویی از نمای نقطه کور را برای تغییر مسیر ایمن نمایش می دهد. به طور مشابه، سیستم کمکی جلوگیری از برخورد متقابل از عقب (RCCA) به جلوگیری از برخورد با خودروهای روبرو در سمت چپ یا راست خودرو در هنگام دنده عقب کمک می کند.

هیوندای موتور اروپا HQ را در توییتر دنبال کنید @HyundaiEurope و اینستاگرام @Hyundai.Europe

کروز کنترل هوشمند مبتنی بر ناوبری (NSCC) به حفظ فاصله از وسیله نقلیه جلویی و رانندگی با سرعت تعیین شده توسط راننده با بازتاب سبک رانندگی آموخته شده راننده کمک می کند. همچنین از اطلاعات جاده سیستم ناوبری برای بهینه سازی رانندگی خودکار و انجام تنظیم سرعت برای رانندگی ایمن در پیچ ها استفاده می کند. کمک جلوگیری از برخورد از جلو (FCA) با ارائه هشدار و کمک به شکستن اضطراری به جلوگیری از برخورد با اشیاء جلوی خودرو در حین رانندگی کمک می کند.

###

سلب مسئولیت: شرکت هیوندای موتور معتقد است اطلاعات موجود در اینجا در زمان انتشار دقیق است. با این حال، شرکت ممکن است در صورت نیاز اطلاعات جدید یا به روز شده را آپلود کند و فرض می کند که مسئولیتی در قبال صحت اطلاعات تفسیر شده و استفاده شده توسط خواننده ندارد.

[1] محدوده دارای گواهی EPA هنوز در دست بررسی است

منبع

  • خودروی مورد انتظار هیوندای IONIQ 6 برقی استریم لاینر حداکثر امتیاز پنج ستاره را در تست ایمنی Euro NCAP کسب کرده است.
  • جدیدترین مدل از برندهای تمام الکتریکی هیوندای IONIQ در دسته‌های «سرنشین بزرگسال»، «سرنشین کودک» و «کمک ایمنی» برتری یافت.
  • IONIQ 6 مجهز به سطح بعدی سیستم های کمک راننده پیشرفته هیوندای SmartSense است که ایمنی را برای رانندگان، مسافران و همه کاربران جاده تضمین می کند.
عملکرد قابل توجه برد آن تا حد زیادی با معماری اختصاصی پلتفرم مدولار الکتریک-جهانی (E-GMP) گروه موتور هیوندای و مقاومت بسیار کم باد باد استریم لاینر الکتریکی امکان پذیر شده است. E-GMP عملکرد الکتریکی بهینه ای را ارائه می دهد و شارژ فوق سریع 800 ولتی را ارائه می دهد و در عرض 15 دقیقه به 351 کیلومتر برد یا 10 تا 80 درصد در 18 دقیقه می رسد و همچنین از شارژ 400 ولتی بدون نیاز به قطعات یا آداپتورهای اضافی پشتیبانی می کند. .

در سال 2021، شرکت هیوندای موتور با عرضه CUV IONIQ 5 سایز متوسط ​​کاملاً الکتریکی خود، اولین مدل از برند جدید خط تولید IONIQ، موقعیت خود را به عنوان یک رهبر در عصر تحرک الکتریکی تثبیت کرد. این مدل بر روی پلتفرم مدولار جهانی (E-GMP) نوآورانه گروه موتور هیوندای ساخته شده است. در سه ماهه سوم سال 2022، بیش از 16 درصد از خودروهای هیوندای فروخته شده در اروپا، خودروهای بدون آلایندگی (ZEVs) بودند، از جمله IONIQ 5 و SUV کاملاً الکتریکی ساب کامپکت KONA Electric. این امر هیوندای را به یکی از تولیدکنندگان پیشرو از نظر سهم ناوگان و همچنین فروش کلی خودروهای بدون آلایندگی در اروپا تبدیل می‌کند، زیرا این شرکت در حال تبدیل شدن به یک ارائه‌دهنده راهکارهای تحرک هوشمند است.

آخرین عضو برند خط تولید IONIQ همچنین ایمنی سرنشینان صندلی عقب را با هشدار خروج ایمن (SEW) تضمین می کند، که هشداری را در هنگام نزدیک شدن خودرو از سمت عقب هنگام خروج از خودرو ارائه می دهد. ویژگی‌های مختلف پارکینگ، پارک کردن را در شرایط مختلف آسان‌تر و ایمن‌تر از همیشه می‌کند، از جمله سیستم کمکی جلوگیری از برخورد پارکینگ جلو/جانب/عقب (PCA)، که به جلوگیری از برخورد با عابران پیاده و اشیاء اطراف وسیله نقلیه در هنگام پارک یا خروج کمک می‌کند. .

آندریاس می‌گوید: «این واقعیت که IONIQ 6 از IONIQ 5 در کسب حداکثر امتیاز پنج ستاره ایمنی از Euro NCAP پیروی کرده است، نشان می‌دهد که نه تنها هیوندای پیشرو در حمل‌ونقل آینده است، بلکه مدل‌های ما جزو ایمن‌ترین مدل‌های اروپا هستند». – کریستوف هافمن، معاون بازاریابی و محصول هیوندای موتور اروپا. هیوندای متعهد است که سطح بالایی از ایمنی و راه‌حل‌های حرکتی مبتنی بر فناوری را برای مشتریان و همه کاربران جاده تضمین کند و آخرین رتبه‌بندی پنج ستاره Euro NCAP بر موفقیت ما در دستیابی به این هدف تأکید دارد.

سیستم های پیشرفته کمک راننده سطوح بالایی از ایمنی را برای مشتریان IONIQ 6 ارائه می کنند
علاوه بر هفت کیسه هوا به صورت استاندارد، IONIQ 6 به سطح بعدی سیستم‌های کمک راننده پیشرفته Hyundai SmartSense مجهز است که ایمنی و راحتی در جاده را تضمین می‌کند. اینها شامل Highway Driving Assist 2 (HDA 2) است که به حفظ فاصله و سرعت تنظیم شده از وسیله نقلیه جلویی هنگام رانندگی در بزرگراه کمک می کند و کمک می کند تا وسیله نقلیه در هنگام رانندگی، حتی از یک گوشه، در لاین قرار گیرد.

IONIQ 6 همچنین اولین مدل هیوندای خواهد بود که ویژگی به‌روزرسانی نرم‌افزار Over-the-Air (OTA) را برای کنترلرهای مختلف ارائه می‌کند. این فناوری به رانندگان اجازه می‌دهد تا کنترل‌کننده‌های خودرو را برای دستگاه‌های الکتریکی، رانندگی خودکار، باتری و موارد دیگر ارتقا دهند تا تجربه رانندگی ایمن‌تر و راحت‌تری ارائه کنند. درایورها همچنین می توانند نقشه ها و نرم افزارهای رسانه ای را با عملکرد OTA به روز کنند.

هیوندای بسته منحصربفرد پنج ساله گارانتی مسافت پیموده شده نامحدود خود را با تمام خودروهای جدید فروخته شده در منطقه ارائه می دهد و به مشتریان گارانتی پنج ساله بدون محدودیت مسافت پیموده شده، پنج سال امداد جاده ای و پنج سال بررسی سلامت خودرو را ارائه می دهد.

IONIQ 6 دارای چندین عملکرد مرتبط با توجه راننده است، مانند هشدار توجه راننده (DAW)، که توجه راننده را در حین رانندگی تجزیه و تحلیل می کند، در صورت تشخیص علائم بی توجهی راننده هشداری ارائه می دهد و در صورت نیاز به استراحت توصیه می کند. در حین توقف، اگر وسیله نقلیه پیشرو حرکت کند، به راننده هشدار داده می شود.

مخاطب

هیوندای IONIQ 6 برقی استریم لاینر همچنین دارای عملکردهای بهبودیافته Junction Turning، Junction Crossing، Lane-Changing oncoming و Lane-Changing Side به همراه Evasive Steering Assist است. سایر ویژگی‌های رانندگی نیمه خودکار شامل دستیار هوشمند محدودیت سرعت (ISLA) است که سرعت خودرو را برای مطابقت با محدودیت سرعت تنظیم می‌کند و کمک پرتو بالا (HBA) که می‌تواند به روشن و خاموش کردن چراغ‌های نور بالا در شب برای وسایل نقلیه در حال نزدیک شدن کمک کند. روبروی خط مقابل

در جولای 2022، این شرکت از IONIQ 6 Electrified Streamliner خود رونمایی کرد که مجموعه‌ای از فناوری‌های پیشرفته، فضای شخصی‌سازی شده و ویژگی‌ها و همچنین برد وسیع را برای بازتعریف مرزهای تحرک الکتریکی ارائه می‌دهد. هیوندای همراه با IONIQ 5 و IONIQ 7 آینده، تجربیات خودرو محوری و بدون آلایندگی خود را – مانند شارژ فوق سریع، فضای داخلی جادار، و نیروی تامین‌شده با باتری – با نوآوری‌های آینده ترکیب می‌کند که طراحی، فناوری و خدمات را با هم ترکیب می‌کند. برای بهبود تجربیات سبک زندگی در ماشین و خارج از ماشین. خودروهای مفهومی Hyundai Prophecy و SEVEN در حال حاضر آنچه این شرکت قصد دارد با مدل‌های آینده IONIQ به دست آورد را به نمایش گذاشته است. بیش از 80 درصد از خط تولید هیوندای در اروپا اکنون به عنوان یک نسخه الکتریکی در دسترس است و این شرکت قصد دارد کل خط تولید اروپایی خود را پس از سال 2025 برقی کند.

درباره مرکز مرکزی هیوندای موتور اروپا
دفتر مرکزی هیوندای موتور اروپا به طور رسمی در سال 2000 با دفتر اصلی آن در آفن باخ آلمان تاسیس شد. این دفتر مرکزی منطقه ای مسئول فروش خودرو در 47 کشور اروپایی از طریق 2279 مرکز فروش است که 4.8 درصد از سهم بازار را در سه ماهه سوم سال 2022 به خود اختصاص داده است. آزمایش شده، و در اروپا ساخته شده تا نیازهای مشتریان اروپایی را برآورده کند، که توسط زیرساخت های اروپایی گسترده این شرکت ارائه می شود. این شامل دو کارخانه است که در درجه اول به اروپا خدمت می کنند: در جمهوری چک و ترکیه.

خودروهایی که تحت تست ایمنی Euro NCAP قرار می گیرند در چهار دسته “سرنشین بزرگسال”، “سرنشین کودک”، “کاربر آسیب پذیر جاده” و “کمک ایمنی” ارزیابی می شوند. هیوندای IONIQ 6 دارای رتبه پنج ستاره در رده‌های «سرنشین بزرگسال»، «سرنشین کودک» و «کمک ایمنی» عالی بود.

اطلاعات بیشتر در مورد Hyundai Motor Europe HQ و محصولات آن در www.hyundai.news موجود است.


آفن باخ، 18 نوامبر 2022 –
هیوندای IONIQ 6 برقی استریم لاینر رتبه برتر را از سازمان مستقل ارزیابی خودرو برنامه ارزیابی خودروهای جدید اروپا (Euro NCAP) دریافت کرده است. جدیدترین مدل در برند لاین آپ هیوندای IONIQ به IONIQ 5 در ارائه بالاترین استانداردهای ایمنی و دستیابی به حداکثر امتیاز پنج ستاره EURO NCAP می پیوندد.


درباره شرکت هیوندای موتور
شرکت هیوندای موتور که در سال 1967 تأسیس شد، در بیش از 200 کشور جهان با بیش از 120000 کارمند برای مقابله با چالش‌های حرکتی در دنیای واقعی در سراسر جهان حضور دارد. هیوندای موتور بر اساس چشم انداز برند “پیشرفت برای بشریت” در حال تسریع تبدیل خود به ارائه دهنده راه حل های هوشمند تحرک است. این شرکت روی فناوری‌های پیشرفته‌ای مانند روباتیک و تحرک هوایی شهری (UAM) سرمایه‌گذاری می‌کند تا راه‌حل‌های تحرک انقلابی ایجاد کند، در حالی که به دنبال نوآوری باز برای معرفی خدمات حمل‌ونقل آینده است. هیوندای به دنبال آینده ای پایدار برای جهان، به تلاش های خود برای معرفی خودروهای بدون آلایندگی مجهز به فناوری های پیل سوختی هیدروژنی و EV ادامه خواهد داد.

آنخل پینو پرز
حرفه ای ارتباطات محصول
[email protected]
+49(0)69 271472 – 257

صرفه جویی در انرژی با 614 کیلومتر (حدود 382 مایل[1]) دامنه
مشتریان IONIQ 6 از تعهد گروه موتور هیوندای به توسعه فناوری باتری پیشرفته که عملکرد رانندگی بدون استرس و برد طولانی را امکان پذیر می کند، بهره مند خواهند شد. IONIQ 6 با مصرف انرژی 13.9 کیلووات ساعت در 100 کیلومتر با رتبه بندی WLTP، یکی از کم مصرف ترین خودروهای برقی (EV) در بازار خواهد بود و در عین حال یکی از طولانی ترین بردهای تمام الکتریکی موجود در هر شارژ را با 614 کیلومتر ارائه می کند. (چرخه ترکیبی WLTP).