SONATA جدید بخش سدان متوسط ​​را با اسپورت ترین طراحی تا به حال ادویه می دهد

فضای داخلی برای بهبود تجربه سرنشینان با ترکیب رنگ‌های خوش سلیقه به منظور افزایش حس اسپرت بودن و شخصیت ممتاز به طور همزمان، دستخوش ارتقاهای قابل توجهی شده است.

تم شناور داخلی SONATA حالتی آینده نگر ایجاد می کند. استفاده از یک کنترلر ستونی Shift-by-wire در پشت فرمان، فضای بیشتری را در قسمت کنسول مرکزی ایجاد می کند. کنسول میانی با استفاده از تکیه گاه کف دست بهبود یافته است که با دراز کردن تکیه گاه دستی برای خم شدن به کف دست، راحتی بیشتری را برای راننده فراهم می کند. جای لیوان و سینی با اندازه بزرگ راحتی بیشتری را فراهم می کند.


سئول، 26 مارس 2023 – شرکت خودروسازی هیوندای امروز طراحی SONATA جدید را با نشان جدیدی برای نسل هشتم سدان سایز متوسط ​​رونمایی کرد که نشان دهنده اسپرت ترین طراحی آن تا کنون است.

سان وو کیم
روابط عمومی جهانی / شرکت هیوندای موتور
[email protected]
+82 2 3464 2921منبع

مخاطب:

درباره شرکت هیوندای موتور
شرکت هیوندای موتور که در سال 1967 تأسیس شد، در بیش از 200 کشور جهان با بیش از 120000 کارمند برای مقابله با چالش‌های حرکتی در دنیای واقعی در سراسر جهان حضور دارد. هیوندای موتور بر اساس چشم انداز برند “پیشرفت برای بشریت” در حال تسریع تبدیل خود به ارائه دهنده راه حل های هوشمند تحرک است. این شرکت در فناوری‌های پیشرفته مانند روباتیک و تحرک هوایی پیشرفته (AAM) سرمایه‌گذاری می‌کند تا راه‌حل‌های تحرک انقلابی را ایجاد کند، در حالی که به دنبال نوآوری باز برای معرفی خدمات حمل‌ونقل آینده است. هیوندای به دنبال آینده ای پایدار برای جهان، به تلاش های خود برای معرفی خودروهای بدون آلایندگی مجهز به فناوری های پیل سوختی هیدروژنی و EV ادامه خواهد داد.

فضای داخلی SONATA جدید دارای طرحی راننده محور است که با تصویر بیرونی اسپورت آن مطابقت دارد و در عین حال حساسیت حرکتی آینده را با جزئیات ظریف با فناوری پیشرفته در حمایت از سبک زندگی مدرن اجرا می کند.

سدان اسپرت بازطراحی شده به زودی در دسترس خواهد بود

طراحی بیرونی «اسپورت بودن» را در بر می گیرد

  • طراحی جدید «The Sportiness» را با کاپوت بلند و طرح‌بندی جلویی پهن که یک چراغ افق بدون درز را برای تصویری تهاجمی‌تر ادغام می‌کند، تجسم می‌کند.
  • نسل هشتم SONATA با چیدمان داخلی راننده محور خود، حساسیت حرکتی آینده را با جزئیات ظریف با فناوری پیشرفته پیاده سازی می کند.
  • برای اولین بار در یک مدل هیوندای، SONATA جدید یک صفحه نمایش منحنی را پیاده سازی می کند که مجموعه های اطلاعات راننده و سیستم اطلاعات سرگرمی را ترکیب می کند.
  • طراحی بیرونی هواساز جدید SONATA باعث بهبود بهره وری سوخت و پایداری در رانندگی با سرعت بالا در مقایسه با سایر سدان های سایز متوسط ​​می شود.
  • این سدان اسپرت بازطراحی شده در انواع استاندارد و N Line در دسترس خواهد بود و در 30 مارس به بازار عرضه می شود

طراحی داخلی حس تحرک آینده را پیاده سازی می کند

برای اولین بار در یک مدل هیوندای، SONATA دارای یک صفحه نمایش منحنی پانوراما است که هر دو مجموعه اطلاعات راننده 12.3 اینچی و سیستم سرگرمی AVN 12.3 اینچی را در یک چیدمان داشبورد مدرن و ساده که بر خطوط افقی و حس گسترده فضا تأکید می کند، ترکیب می کند. واحد کنترل آب و هوای لمسی که روی صفحه ابزار اعمال می شود، حال و هوای پیشرفته را تقویت می کند.

###

اطلاعات بیشتر در مورد موتور هیوندای و محصولات آن را می توانید در آدرس زیر مشاهده کنید: http://worldwide.hyundai.com یا http://globalpr.hyundai.com

نمای بیرونی کم سوناتا نمونه ای از طراحی پیشرو خودرو است و «اسپرت بودن» را با طرح افقی جلویی تجسم می دهد که لامپ بدون درز افق هیوندای، چراغ های جلو مخفی، جلوپنجره عریض و ورودی هوا را برای ظاهری پویاتر و تهاجمی تر ادغام می کند. چراغ‌های افق بدون درز و چراغ‌های جلوی گسترده و مخفی، جلوه‌ای نورپردازی چشمگیر ایجاد می‌کنند و بر حالت عریض خودرو تأکید می‌کنند و در عین حال جلوه‌ای آینده‌نگر را به آن اضافه می‌کنند.

سوناتای جدید با بیش از یک لیفت ساده چهره سوناتای قدیمی را که در سال 2019 عرضه شد، متحول می کند و به عنوان یک مدل جدید پویا و پیشرو با تناسبات کم، ظریف، استایل تهاجمی تر و فناوری آینده گرا دوباره متولد می شود.

طراحی پویا با تضاد بین عناصر تیز و خطی و سطوح تمیز و انعطاف پذیر تاکید می شود. تزئینات مشکی در امتداد پایین بدنه به سمت عقب بالا می رود و به SONATA شخصیتی قوی می بخشد.

در عقب، H-light های جدید بیشتر بر تصویر پیشرفته و حالت عریض SONATA تأکید می کنند. درب صندوق عقب به شکل اسپویلر و تزئینات عقب به شکل صدا خفه کن در مدل استاندارد حس یک سدان اسپرت با عملکرد بالا را تقویت می‌کند، در حالی که اسپویلر عقب و صدا خفه کن‌های دو نوک به همراه چرخ‌های 19 اینچی منحصر به فرد در N. خط آن تصویر را بیشتر تقویت می کند.

خودروی واقعی SONATA جدید در نمایشگاه تحرک سئول، 30 مارس تا 9 آوریل 2023 رونمایی خواهد شد.

SONATA تصویر متمایز خود را با طراحی بیرونی مبتنی بر N Line برجسته می کند که سبک کوپه اسپرت را با کاپوت بلند، قسمت جلویی پایین و خط سقف فست بک نشان می دهد.

SONATA جدید برداشتی تازه از کوپه چهار در ارائه می دهد که جوهر فلسفه طراحی «اسپورت حسی» هیوندای موتور را به تصویر می کشد.