TeamViewer و Hyundai Motor برای سرعت بخشیدن به نوآوری دیجیتال در کارخانه هوشمند خودرو، همکاری استراتژیک امضا کردند.

درباره TeamViewer
TeamViewer یک شرکت فناوری جهانی پیشرو است که یک پلتفرم اتصال برای دسترسی از راه دور، کنترل، مدیریت، نظارت و تعمیر دستگاه‌ها از هر نوع – از لپ‌تاپ و تلفن همراه گرفته تا ماشین‌های صنعتی و ربات‌ها را فراهم می‌کند. اگرچه TeamViewer برای استفاده خصوصی رایگان است، اما بیش از 625000 مشترک دارد و شرکت‌ها در هر اندازه و از همه صنایع را قادر می‌سازد تا فرآیندهای حیاتی تجاری خود را از طریق اتصال یکپارچه دیجیتالی کنند. در پس زمینه ابر روندهای جهانی مانند تکثیر دستگاه ها، اتوماسیون و کارهای جدید، TeamViewer به طور فعال تحول دیجیتال را شکل می دهد و به طور مداوم در زمینه های واقعیت افزوده، اینترنت اشیا و هوش مصنوعی نوآوری می کند. از زمان تاسیس این شرکت در سال 2005، نرم افزار TeamViewer بر روی بیش از 2.5 میلیارد دستگاه در سراسر جهان نصب شده است. دفتر مرکزی این شرکت در گوپینگن آلمان است و حدود 1400 کارمند در سراسر جهان دارد. در سال 2021، TeamViewer به صورت حساب 548 میلیون یورو دست یافت. TeamViewer AG (TMV) در بورس فرانکفورت فهرست شده و متعلق به MDAX است. اطلاعات بیشتر را می توانید در https://www.teamviewer.com/ پیدا کنید.

سوجونگ لی، رئیس TeamViewer آسیا و اقیانوسیه، گفت: «ما از همکاری با شرکت هیوندای موتور در دیجیتالی کردن فرآیندهای تولید و ساخت کارخانه خودروسازی در آینده هیجان‌زده هستیم. از آنجایی که تحول دیجیتال در فروشگاه ها تسریع شده است، نیاز روزافزونی به راه حل های AR مانند TeamViewer Frontline وجود دارد که با بهینه سازی فرآیندهای کار دستی در محیط های صنعتی کمک می کند. همکاری ما با شرکت هیوندای موتور موقعیت ما را به عنوان یک ارائه‌دهنده نرم‌افزار سازمانی با راه‌حل‌های تخصصی برای صنعت تولید مستحکم می‌کند و نقش ما را به عنوان یک بازیگر پیشرو در فضای متاورس صنعتی تقویت می‌کند.

http://worldwide.hyundai.com یا http://globalpr.hyundai.com

درباره شرکت هیوندای موتور
شرکت هیوندای موتور که در سال 1967 تأسیس شد، در بیش از 200 کشور جهان با بیش از 120000 کارمند برای مقابله با چالش‌های حرکتی در دنیای واقعی در سراسر جهان حضور دارد. هیوندای موتور بر اساس چشم انداز برند “پیشرفت برای بشریت” در حال تسریع تبدیل خود به ارائه دهنده راه حل های هوشمند تحرک است. این شرکت در فناوری‌های پیشرفته مانند روباتیک و تحرک هوایی پیشرفته (AAM) سرمایه‌گذاری می‌کند تا راه‌حل‌های تحرک انقلابی را ایجاد کند، در حالی که به دنبال نوآوری باز برای معرفی خدمات حمل‌ونقل آینده است. هیوندای به دنبال آینده ای پایدار برای جهان، به تلاش های خود برای معرفی خودروهای بدون آلایندگی مجهز به فناوری های پیل سوختی هیدروژنی و EV ادامه خواهد داد.

###

هانگ بوم جونگ، مدیر اجرایی HMGICS گفت: «ما از داشتن TeamViewer به عنوان شریک کلیدی فناوری برای تحول دیجیتال در ساخت یک کارخانه هوشمند خوشحالیم. «توسعه یک پلت فرم تولید هوشمند بخش مهمی از استراتژی هیوندای برای رهبری صنعت حمل و نقل آینده است. ما به طور مداوم در حال نوآوری در زنجیره ارزش جابجایی کلی هستیم که شامل ارائه چشم اندازی برای یک کارخانه هوشمند تحرک آینده است. ما انتظار داریم که این مشارکت انتقال ما به کارخانه هوشمند را تسریع کند و کارایی آن را افزایش دهد.

تماس را فشار دهید

اطلاعات بیشتر در مورد هیوندای موتور و محصولات آن را می توانید در آدرس زیر مشاهده کنید:

به طور کلی، این مشارکت باعث افزایش بهره وری، دقت، سرعت و ایمنی کارگران خط مقدم تولید خواهد شد. برای استفاده از این مزایا برای صنعت، دو طرف همچنین بازاریابی مشترک جهانی کارخانه هوشمند و فناوری AR سازمانی را دنبال خواهند کرد.

TeamViewer و Hyundai Motor Company برای به حداکثر رساندن مزایای دیجیتالی شدن در کارخانه هوشمند HMGICS با استفاده از پلت فرم واقعیت افزوده (AR) TeamViewer که شامل قابلیت های واقعیت ترکیبی (MR) و هوش مصنوعی (AI) است، همکاری خواهند کرد. این پلتفرم از مونتاژ، نگهداری، مدیریت کیفیت، تدارکات، پروژه های تجربه مشتری و آموزش نیروی کار پشتیبانی می کند.

شرکت هیوندای موتور
دیوید پارک
تیم روابط عمومی جهانی
[email protected]
2139 3464 2 82 +منبع

سنگاپور / سئول، 30 سپتامبر 2022 – TeamViewer، ارائه‌دهنده پیشرو جهانی اتصال از راه دور و راه‌حل‌های دیجیتال‌سازی محل کار، امروز همکاری خود را با شرکت Hyundai Motor ارائه‌دهنده راه‌حل‌های حمل‌ونقل جهانی برای دیجیتالی کردن عملیات تجاری و فرآیندهای تولید برای مرکز نوآوری گروه موتور هیوندای در سنگاپور (HMGICS) اعلام کرد.

HMGICS، بستر آزمایشی گروه و یک مرکز نوآوری باز جهانی، با هدف توسعه مدل‌های جدید کسب‌وکار EV، ایجاد مشارکت‌های نوآورانه، تولید محصولات تحرک و توسعه پلت فرم تولید هوشمند گروه برای متحول کردن زنجیره ارزش کلی تحرک است.

  • TeamViewer برای هیوندای موتور پلت فرم واقعیت افزوده (AR) شرکتی پیشرو در صنعت و قابلیت‌های هوش مصنوعی (AI) را ارائه می‌کند.
  • مشارکت به هیوندای موتور کمک می کند تا یک پلت فرم تولید هوشمند ایجاد کند و بهره وری، دقت و ایمنی کارگران را در یک کارخانه هوشمند افزایش دهد.

TeamViewer
مارتینا دایر
مدیر، ارتباطات
[email protected]
+49 7161 97200 10

این دو شرکت فعالیت‌های تحقیق و توسعه (R&D) مشترکی را در عملیات کارخانه‌های هوشمند مبتنی بر واقعیت افزوده، تجربه دیجیتالی فراگیر برای کارگران خط مقدم و پشتیبانی هوش مصنوعی برای یک کارخانه خودروسازی آینده انجام خواهند داد.