ZER01NE، پلتفرم استعدادهای خلاق هیوندای کیا، استارت‌آپ‌های نوآورانه را در نمایشگاه CES 2023 به نمایش می‌گذارد.

در نمایشگاه CES 2023، ZER01NE استراتژی گروه موتور هیوندای را برای تعامل و ترویج استارت‌آپ‌های نسل بعدی جهانی به منظور دستیابی به راه‌حل‌های نوآورانه به نفع بشریت به نمایش خواهد گذاشت. همچنین ZER01NE Ventures را ارائه می‌کند، یک عملکرد سرمایه‌گذاری شرکتی تحت ZER01NE، متشکل از شتابدهنده ZER01NE برای شتاب‌دهی استارت‌آپ‌ها و ZER01NE Company Builder برای سرمایه‌گذاری‌های داخلی.منبع

###

برنامه شتاب دهنده ZER01NE یک پلت فرم نوآوری باز است که برای تسهیل همکاری بین استارت آپ ها و شرکت های وابسته گروه موتور هیوندای، از جمله هیوندای موتور و کیا، در پروژه های مختلف طراحی شده است. از سال 2018 در مجموع 10 برنامه میزبانی شده است که بیش از 140 استارتاپ در آن شرکت کرده اند.

گروه موتور هیوندای علاوه بر همکاری و پرورش استارت‌آپ‌های خارجی از طریق برنامه شتابدهنده ZER01NE، برنامه‌های استارت‌آپی در سطح گروهی را نیز ترویج می‌کند که کارکنان را به جهش‌های فناوری کوانتومی تحت حمایت برنامه داخلی شرکت سازنده ZER01NE تشویق می‌کند.


لاس وگاس/سئول،
15 دسامبر 2022 شرکت هیوندای موتور و شرکت کیا در نمایشگاه CES 2023 ZER01NE، یک پلتفرم استعداد خلاق را ارائه خواهند کرد که اکوسیستمی را برای سازندگان و استارت‌آپ‌ها تقویت می‌کند و زمینه مشارکت فعال گروه موتور هیوندای را ایجاد می‌کند. پاویون ZER01NE در نمایشگاه ونیزی 1 واقع خواهد شد.خیابان طبقه پارک اورکا.

بازدیدکنندگان از غرفه ZER01NE این فرصت را خواهند داشت تا با استارتاپ‌ها تعامل داشته باشند و فناوری در حال توسعه آنها را کشف کنند. اینها شامل یک سیستم دوربین چندگانه با دید عریض و یک پلت فرم پردازش داده رانندگی مستقل مبتنی بر محاسبات لبه است.

سوئونگ چوی
تیم روابط عمومی جهانی / گروه موتور هیوندای
[email protected]

10 استارت آپ در نمایشگاه CES 2023 در غرفه ZER01NE، پنج شرکت تحت حمایت شتابدهنده ZER01NE و پنج شرکت زیر پرچم شرکت سازنده ZER01NE به نمایش خواهند گذاشت. فناوری رباتیک گروه موتور هیوندای نیز در غرفه ZER01NE در فضای نمایشگاهی Boston Dynamics SPOT به نمایش گذاشته خواهد شد.

  • شرکت هیوندای موتور و شرکت کیا در نمایشگاه CES 2023، پلتفرم استعداد خلاق ZER01NE را ارائه خواهند کرد که برای هدایت نوآوری باز جهانی و ترویج همکاری های نوپا طراحی شده است.
  • ZER01NE بر اساس همکاری های موفق برای تسریع توسعه راه حل های نوآورانه به نفع بشریت است.
  • در مجموع 10 استارتاپ برای نمایش در غرفه ZER01NE، از 5 تا 8 ژانویه، واقع در ونیز اکسپو، طبقه اول پارک اورکا
اطلاعات بیشتر در مورد گروه موتور هیوندای، لطفاً به سایت www.hyundaimotorgroup.com مراجعه کنید

مخاطب:

دامنه ZER01NE بسیار فراتر از بخش خودرو است. پلتفرم نوآوری باز همچنین از استارتاپ هایی که راه حل هایی را برای طیف متنوعی از چالش ها توسعه می دهند، پشتیبانی می کند. اینها شامل دیجیتال درمانی برای کودکان مبتلا به اختلال بیش فعالی کمبود توجه (ADHD) و نرم افزاری برای نمایش نتایج پیش بینی شده برای منابع خورشیدی و بادی است.

درباره گروه موتور هیوندای
گروه موتور هیوندای یک شرکت جهانی است که یک زنجیره ارزش مبتنی بر تحرک، فولاد و ساخت و ساز و همچنین لجستیک، مالی، فناوری اطلاعات و خدمات ایجاد کرده است. با حدود 250000 کارمند در سراسر جهان، برندهای متحرک گروه شامل هیوندای، کیا و جنسیس است. مسلح به تفکر خلاق، ارتباطات مشارکتی و اراده برای مقابله با هر چالشی، ما در تلاش برای ایجاد آینده ای بهتر برای همه هستیم.

درباره ZER01NE
ZER01NE یک بستر استعدادهای خلاق است که نوآوری باز را هدایت می کند و اکوسیستمی برای استعدادهای خلاق مختلف مانند هنرمندان، معماران، طراحان، مهندسان، دانشمندان و کارآفرینان ایجاد می کند. محل همکاری فعال برای سازندگان و استارت آپ ها است و زمینه مشارکت فعال گروه موتور هیوندای را ایجاد می کند. تحت ZER01NE، “ZER01NE VENTURES” یک عملکرد سرمایه گذاری شرکتی است که از یک شتاب دهنده راه اندازی، یک برنامه شتاب دهنده استراتژیک که استارت آپ های خارجی را با تیم های داخلی در گروه موتور هیوندای متصل می کند، و شرکت سازنده، یک برنامه راه اندازی داخلی برای کارمندان داخلی هیوندای موتور است. گروهی برای توسعه ایده های امیدوارکننده برای MVP ها و در نهایت اسپین آف به عنوان یک استارت آپ جدید. برای اطلاعات بیشتر در مورد ZER01NE، لطفاً به آدرس زیر مراجعه کنید: https://zer01ne.zone/en/main/

برنامه استارت آپ داخلی ZER01NE Company Builder نه تنها به ایجاد یک اکوسیستم استارتاپی برای تحقق محصولات و خدمات مبتنی بر ایده های خلاقانه کارکنان کمک می کند، بلکه فرصت هایی را برای تجاری سازی ایده های کارکنان و اکتشاف و ارتقای مشاغل و خدمات جدید نویدبخش فراهم می کند. شرکت سازنده ZER01NE تا به امروز 76 استارت آپ داخلی را پرورش داده است که 25 مورد از آنها موفق به کسب وضعیت اسپین آف شده اند.